NASI GOŚCIEZespół projektujący dla Lemoncraft, to wspaniałe i bardzo utalentowane dziewczyny.
Zobaczcie sami, przedstawiam Wam:

Design Team LemonCraft
01.07 - 31.12. 2020

Marta Lulek to nasza koordynatorka DT. Czuwa nad prawidłową komunikacją w Zespole,
pilnuje terminów i reprezentuje markę LemonCraft w kontaktach "na zewnątrz".
Pełna radości, pozytywnej energii, otwarta na kontakt z drugim człowiekiem.
Wspaniała artystka, której prace charakteryzują się delikatnością i romantyczną atmosferą. Pomysłodawczyni kolekcji papierów Serenity - jeśli chcesz wiedzieć, co Marcie w duszy gra, wystarczy, że spojrzysz na te papiery! :-)


Asia Szulik to pełna energii i pasji dziewczyna, która zaraża innych swoim optymizmem. Poza przepięknymi pracami scrapbooking, przygotowuje fenomenalne filmy instruktażowe oraz prowadzi czytelne kursy scrapbooking, wciągając w tę wspaniałą pasję coraz więcej pozytywnie zakręconych osób! Prace Asi są bardzo różnorodne, za każdym razem nasza Projektantka nas zaskakuje!Ewa Argalska, nazywana przeze mnie polską reprezentantką rosyjskiego stylu w scrapbookingu :-) Tworzy niezwykłe, bogate kompozycje. Ewa nie żałuje na swoich pracach kwiatów, motyli, koronek i mnóstwa innych przydasi. Nierzadko zaskakuje niebanalnymi połączeniami kolorów. Swój charakterystyczny, bogaty styl tworzenia prezentuje przede wszystkim na pięknych kartkach okolicznościowych oraz romantycznych, delikatnie mediowanych blejtramach.


Magda Maniecka to jedna z naszych życzliwych duszyczek, która dla każdego znajdzie dobre słowo. Madzia słynie ze swoich szalenie rozbudowanych albumów handmade - na kilku stronach potrafi upchnąć zakładki, przekładki i rozkładówki na kilkadziesiąt zdjęć! Poza albumami, uwielbia robić przepiękne exploding boxy na różne okazje oraz fenomenalne kartki, pełne kobiecej delikatności. Kwiaty i papiery do scrapbookingu niemal ożywają w projektach Magdy!


Tatiana Khilyuk to skromna i utalentowana scraperka. Styl Tatiany jest bardzo zróżnicowany - nie boi się ani prac z bogatymi, kwiatowymi kompozycjami, ani kartek pełnych LemonCraftowych wycinanek. Tworzy zarówno w delikatnych, pastelowych barwach, jak i w mocniejszych kolorach. Można więc śmiało nazwać Tatianę scrapbookingowym kameleonem :D Jest artystką o wielu twarzach, która we wspaniały, różnorodny sposób ukazuje wszechstronność i uniwersalność papierów LemonCraft! :-)Oksana Migalina potrafi czarować z papieru - używa mnóstwo przydasi, a jednocześnie Jej prace są nadal niezwykle delikatne. Uwielbia tworzyć pastelowe projekty, ale zarazem nie boi się sięgać po zdecydowane kolory. Czasem lubi pobrudzić palce mediami, innym razem zaskoczy nas kompozycją pełną wycinanych elementów. Nie ogranicza się do jednej formy twórczości. Na naszym blogu możesz podziwiać zarówno kartki okolicznościowe, przepiękne albumy handmade, jak i inne projekty Oksany z kategorii home decor, a także blejtramy, scrapy i wszelakie inne papierowe cuda :-)


Jasmina Jus to niezwykle skromna dziewczyna, a zarazem szalenie utalentowana artystka! Jej projekty niejednokrotnie zachwycają - tak formą, jak i kunsztem wykonania :-) Jasminka przepięknie ukazuje możliwości papierów LemonCraft, niejednokrotnie wprawiając swoimi pomysłami w osłupienie nawet pomysłodawczynie danych kolekcji! ;-) Romantyczna stylistyka, wspaniałe ręcznie robione kwiaty i elegancja to cechy Jej prac, ale... nie daj się zwieść pozorom! Jasmina wymyka się wszelkiemu kategoryzowaniu, co jakiś czas udowadniając nam, że w papierowej twórczości nie ma dla Niej rzeczy niemożliwych!


Donata Niedziela to mistrzyni w rękodziele interdyscyplinarnym :D Jak nikt inny, fenomenalnie łączy techniki scrapbookingu i decoupage, zachwycając nas drewnianymi szkatułkami, dekorowanymi bazami hdf i mdf, a wszystko to upiększa, korzystając z papierów do scrapbookingu LemonCraft. Pozytywnie zakręcona dziewczyna, która nie żałuje nam uśmiechu i śmiechu :-)


Weronika Wróbel to nasz LemonCraftowy wulkan energii! Ta dziewczyna jest szalenie radosna i zaraża swoją radością wszystkich wokół. Ma milion pomysłów na minutę, a co więcej - prawie każdy z nich udaje Jej się zrealizować! :D Ma swój wyjątkowy, niepowtarzalny styl. Jej projekty nie zawierają tak bogatych kompozycji, jak prace koleżanek z Zespołu, ale zawsze są niebanalne, mają w sobie to nieuchwytne coś i wspaniale dowodzą, że piękne papiery do scrapbookingu oraz oryginalny pomysł to podstawa udanego projektu! :-) 


Gosia Dudzińska to scraperka z ogromnym doświadczeniem i jeszcze większą pasją :-) Styl Małgosi można określić jako eteryczny i elegancki. W Jej romantycznych projektach wszystko idealnie do siebie pasuje, tworząc zachwycającą całość. Bogate kompozycje nie przytłaczają, sprawiają wrażenie lekkich niczym mgiełka :-) Przepiękne projekty okolicznościowe na każdą okazję, które tworzy Gosia, pokazują, że papiery LemonCraft są dobre do wszelkich prac! Tych ślubnych, dziecięcych, urodzinowych, męskich i... wszystkich innych ;-)


Julia Estrikh tworzy istnie hipnotyzujące projekty :-) Prace Julii można podziwiać bez końca, za każdym razem odkrywając w nich coś nowego! Niezwykle bogate, a zarazem spójne i harmonijne kompozycje pełne są wspaniałych detali i smaczków. Julia w każdym swoim projekcie scrapbooking udowadnia nam, że papiery LemonCraft mogą stać się wspaniałą inspiracją i przepięknym tłem dla wieloelementowej kompozycji! Jeśli lubisz romantyczną stylistykę i jasne, mediowe prace tonące w kwiatach, twórczość Julii niewątpliwie Cię oczaruje :-)


Agata Werycha to nasza wspaniała Ambasadorka marki LemonCraft i z całą pewnością zasługuje na ten tytuł! Tworzy niesamowite, zróżnicowane projekty, ukazując cały urok naszych papierów do scrapbookingu! Kartki i inne prace Agaty, zaskakują nas kompozycjami i połączeniami barw, a podziwianie Jej projektów to prawdziwa uczta dla oczu i duszy! :-) Agata wieloma swoimi pracami udowadnia, że dobry pomysł jest w stanie zastąpić górę przydasi ;-)


Emilia Sieradzan to nasza zespołowa edukatorka. Ma ogromny talent - nie tylko do tworzenia przepięknych prac scrapbookingowych, ale także do przekazywania wiedzy na temat ich powstawania. W każdym miesiącu Emilka przygotowuje dla nas niesamowite tutoriale video, pokazując krok po kroku etapy powstawania Jej pięknych prac. Styl Emilki można określić jako niezwykle lekki, niemal eteryczny i szalenie romantyczny!


Kasia Udalska zapuściła w LemonCraft już niezłe korzenie ;-) z marką LemonCraft współpracuje od 6 lat! Znana jest przede wszystkim ze słowa pisanego. To Ona przygotowuje treści postów na blogu, inspirując się przepięknymi pracami koleżanek z Zespołu. Nie każdy wie, ale Kasia zajmuje się również pracą z papierem ;-) i to od wielu lat. Bardzo lubi pastelowe kolory (zwłaszcza błękit, miętę i jasny róż!) i bogate kompozycje. Kartka bez kwiatów i motyli to dla Niej prawdziwe wyzwanie!Anna Zaprzelska to osoba, którą zapewne znasz jako właścicielkę marki LemonCraft i twórczynię przepięknych kolekcji papierów do scrapbookingu. Prawdopodobnie znasz Ją także jako niesamowicie ciepłą, życzliwą, otwartą i skromną osobę. Ale czy wiesz, że Ania to także scraperka z wieloletnim doświadczeniem i głową pełną pomysłów? :-) Styl Ani jest bardzo charakterystyczny: trochę elegancki, trochę romantyczny, a przede wszystkim bardzo spójny. Jak nikt inny, potrafi pięknie łączyć ze sobą papiery, oryginalne w kształtach i kolorach kwiaty, elementy wycięte z wykrojnika, koronki i perełki w płynie :D Ania zawsze wspaniale podkreśla piękno papierów scrapowych, pokazując nam, jak cudowne pomysły miała w głowie, gdy projektowała poszczególne kolekcje :-)
Design Team 2020
01.01. - 30.06.2020

Designers


Ambassadors and Educators


Owner and Coordinators

Design Team 2019


*********************************************************************Design Team 2018

Ewa Szymczak z Polski
Ewa Szymczak from Poland


Żaneta Szucka-Stępień z Irlandii/Polski
Żaneta Szucka-Stępień from Ireland/PolandKasia Rajczakowska form Poland


Ania Wysocka z Polski
Ania Wysocka from Poland


Kareen Dion z Kanady
Kareen Dion from Canada


Elena Senkovskaya from Russia


Randi Thorsen z Norwegii 
Randi Thorsen from NorwayNatalya Boykova z Rosji 
Natalya Boykova from Russia


Olga Kaynova z Rosji 
Olga Kaynova from RussiaNasza  Brand Ambasadorka
Irena Maciąg z Polski
Our Brand Ambassador
Irena Maciąg from Poland


Nasza Social Media Koordynatorka
Gosia Metryka z Polski
Our Social Media Coordinator
Gosia Metryka from PolandKoordynator Design Teamu
Kasia Udalska z Polski
Design Team Coordinator
Kasia Udalska from Poland***Design Team 2017

Design Team from January 2016

Agnieszka Pasieczny z Polski
Agnieszka Pasieczny from Poland

 Od lipca 2015 do grudnia 2015 / From July 2015 to December 2015


Od lipca 2014 do czerwca 2015 / From July 2014 to June 2015
 
 

 
 

 Od listopada 2014 / From November 2014
 
Gościnni Projektanci w 2014 / Guest Designers in 2014

Lipiec/July
Polska/Poland
Polska/Poland
Sierpień/August
Polska/Poland
Polska/Poland
Wrzesień/September
Szwecja/Sweden
Październik/October
USA
Listopad/November
Holandia/The Netherlands 
Grudzień/December
Szwecja/Sweden

Od stycznia 2014 / From January 2014
Pierwszy Zespół Projektantek: Lipiec 2013 - czerwiec 2014 / First Design Team: June 2013 - July 2014
1 komentarz:

  1. So great to know how much talent has this wonderful blog!!!! Thanks a lot for sharing your art!!!! Kind regards!!!

    OdpowiedzUsuń

Dziękujemy za Twoje słowa

Copyright © Lemoncraft , Blogger