Blog scrapbookingowy LemonCraft - dlaczego warto nas czytać?

Mnóstwo na naszym blogu informacji z szeroko rozumianego scrapbookingu, nigdy jednak nie opowiedziałam Ci, dlaczego - moim zdaniem - warto do nas zaglądać. Dziś chcę ten błąd naprawić i przedstawić Ci korzyści, które czerpać możesz, czytając blog scrapbookingowy LemonCraft. Nie wiesz, co możesz znaleźć na naszym blogu? Nie wiesz, do kogo kierujemy nasze artykuły? Trudność sprawia Ci wyszukanie odpowiednich tematów czy działów na blogu? Ten tekst jest właśnie dla Ciebie!
Blog scrapbookingowy LemonCraft - co na nim znajdziesz?Na wstępie chcę zaznaczyć, że nie da się w dwóch zdaniach streścić, co znajdziesz na blogu scrapbookingowym LemonCraft, ponieważ bardzo się staramy, żeby nasze artykuły były zróżnicowane tematyczne i dostosowane do różnych Odbiorców. Chcemy, aby każdy pasjonat scrapbookingu mógł znaleźć tu coś dla siebie i żeby nikt, wychodząc z naszego bloga, nie miał poczucia zmarnowanego czasu :-)

Treści, publikowane na blogu scrapbookingowym LemonCraft, można podzielić na kilka podstawowych kategorii. Mamy tutaj:

- artykuły poradnikowe, przeznaczone zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych scraperek. W poradniku LemonCraft podpowiadamy, jak można "ugryźć" daną okoliczność, co innego niż zwykle można na nią stworzyć, albo jak usprawnić sobie proces twórczy, by zawsze móc znaleźć czas na pasję, jaką jest scrapbooking. Tutaj znajdziesz również posty z obszaru organizacji pracy i pracowni, swoisty kalendarz świąt i okazji oraz podpowiedzi dla scraperek tworzących swoje rękodzieło na sprzedaż;

Nasz LemonCraftowy poradnik to cenne wskazówki dla początkujących i zaawansowanych scraperek.- prezentację produktów LemonCraft - znajdziesz na naszym blogu cykl artykułów poświęconych kolekcjom papierów do scrapbookingu LemonCraft, bloczkom kreatywnym z elementami do wycinania czy Tajemniczemu Pudełku. Ta część naszych wpisów daje nam możliwość powiedzenia wszystkiego tego o naszych papierach, czego nie da się pokazać na zdjęciach produktowych w sklepie. Mamy też możliwość podpowiedzieć Ci, w jaki sposób możesz wykorzystać nasze produkty i do jakiego typu projektów będą odpowiednie;

Na blogu scrapbookingowym LemonCraft, w sekcji produktowej, znajdziesz dokładny opis naszych kolekcji papierów.- inspiracje Cytrynowych Projektantek - blog scrapbookingowy LemonCraft to kopalnia pomysłów na rękodzieło i ocean przepięknych inspiracji! Każdy artykuł na naszym blogu scrapbooking okraszony jest zdjęciami obrazującymi daną stylistykę, tematykę czy formę pracy. Możesz tutaj zobaczyć, jak papiery do scrapbookingu LemonCraft wyglądają w akcji, jak prezentują się stworzone z nich prace - a takie spojrzenie na produkt pozwala na pełniejszą jego ocenę przed dokonaniem zakupu; 

Projektantki LemonCraft dzielą się z Tobą pomysłami na wykorzystanie naszych papierów do scrapbookingu.
Dzięki pracom różnych Projektantek możesz zobaczyć wszechstronność naszych kolekcji papierów.- tutoriale scrapbooking i kursy scrapbooking w wersji foto lub video - kursy fotograficzne krok po kroku na wykonanie danej pracy znajdziesz na naszym blogu, te w wersji filmowej dostępne są na naszym kanale YouTube, jednak w przypadku starszych tutoriali możesz na blogu obejrzeć zdjęcia projektu oraz poczytać o jego powstawaniu i przeznaczeniu. Myślę, że to fajne uzupełnienie kursu scrapbooking krok po kroku;

Znajdziesz u nas kursy scrapbooking krok po kroku, dostępne w wersji video lub foto. Wszystkie są darmowe i szalenie inspirujące!

- wyzwania scrapbookingowe  - obecnie co drugi miesiąc znajdziesz na naszym blogu wyzwania typu scrapbooking moodboard. Zainspiruj się naszą tablicą inspiracji, stwórz pracę, zgłoś ją do udziału w zabawie i wygraj bon na zakupy w naszym sklepie! :-) 
Wyzwania scrapbooking to jednak nie tylko szansa na zdobycie nagród i wyróżnień - to przede wszystkim świetna, pobudzająca kreatywność zabawa, pozwalająca odzyskać utraconą wenę i spróbować czegoś nowego!

Poza podziałem treści na bloki tematyczne, możesz też poprzeglądać wpisy z danej kategorii. Pod nagłówkiem bloga scrapbookingowego LemonCraft znajdziesz zakładki z konkretnych grup - jednym kliknięciem przeniesiesz się do świata ręcznie robionych kartek lub postów nawiązujących do rękodzieła na Boże Narodzenie!

Tuż pod nagłówkiem bloga i krótkim powitaniem, znajdziesz kółeczka z nazwami kategorii. Wystarczy kliknąć w interesujące Cię kółeczko, by wyświetliły się wszystkie wpisy z danej kategorii.Ten podział jest dla Ciebie wciąż zbyt ogólny? Po prawej stronie znajdziesz najczęściej używane etykiety, czyli znaczniki tematyczne naszych postów. Możesz np. kliknąć na nazwę kolekcji, by wyświetlić wszystkie artykuły na blogu i inspiracje, związane z tą kolekcją papierów do scrapbookingu. 

Etykiety, zwane częściej tagami, to słówka określające zawartość danego artykułu. Znajdziesz je w kolumnie po prawej stronie, bliżej dolnej krawędzi bloga.Jeśli nie lubisz wyszukiwać wpisów blogowych według tagów, albo chcesz znaleźć coś konkretnego, ale nie wiesz, gdzie szukać, warto skorzystać z lupki na naszym blogu. 

Lupka, znajdująca się na górze bloga, w kolumnie po prawej stronie, umożliwia przeszukanie treści pod kątem konkretnego słowa lub zwrotu.Możesz tam wpisać dowolną frazę, nazwę kolekcji albo okazję, a następnie wcisnąć enter na klawiaturze - wyświetlą się wszystkie posty na blogu LemonCraft, zawierające wpisaną frazę/słowo.

Po co czytać blog o scrapbookingu (i kto powinien zaglądać na scrapowy blog LemonCraft)?


Być może zastanawiasz się, po co czytać blog scrapbookingowy, skoro coraz bardziej stajemy się "społeczeństwem obrazkowym"? W codziennym pędzie brakuje nam czasu, by usiąść i w skupieniu przeczytać dłuższy tekst. Scrollowanie tablic na Facebooku i przegląd inspiracji na Instagramie jest łatwiejszym i szybszym sposobem, by natchnąć się do działania czy wyłapać nowości wśród papierów scrapowych... Ale blog scrapbookingowy LemonCraft to coś znacznie więcej. Znajdziesz tu nie tylko piękne inspiracje i pomysły na kartki oraz albumy scrapbooking, ale także motywację do działania, podpowiedzi, jakich błędów unikać, wiedzę, która pozwoli Ci lepiej zaplanować sprzedaż rękodzieła czy przygotować się do gorących okresów twórczych, jak sezon ślubny, komunijny czy bożonarodzeniowy. 

Myślisz, że skoro proponujemy darmowe kursy scrapbooking krok po kroku i opowiadamy o tak prozaicznych rzeczach, jak klej do scrapbookingu, to nasz blog scrapowy jest tylko dla osób początkujących? Nic bardziej mylnego! Czasami nawet bardziej doświadczonej scraperce przydadzą się przecież świeże pomysły albo inne spojrzenie na jakiś twórczy problem. Gdybym miała krótko odpowiedzieć na pytanie, dla kogo przeznaczony jest blog scrapbookingowy LemonCraft, wymieniłabym cztery główne grupy:

1) osoby początkujące w scrapbookingu oraz takie, które dopiero chciałyby się dowiedzieć, co to jest scrapbooking i jakie daje możliwości;
2) osoby zaawansowane w scrapbookingu, które lubią wiedzieć, co w trawie piszczy i szukają świeżego spojrzenia na znane sobie zagadnienia;
3) osoby chcące zarabiać na rękodziele i pragnące dobrze się do tego przygotować, również od strony teoretycznej;
4) osoby, które już zarabiają na rękodziele, ale chciałyby usystematyzować swoje działania, zintensyfikować sprzedaż i lepiej zarządzać czasem, materiałami i działaniami promocyjnymi.

Kto tworzy blog scrapbookingowy LemonCraft?


Na koniec kilka słów na temat twórców bloga scrapbookingowego LemonCraft. Możesz przecież uznać, że nie będziesz wierzyć w słowa pisane przez jakieś anonimowe jednostki, które wzięły na warsztat przypadkową tematykę. Chcę Cię zapewnić, że blog scrapbooking, na którym czytasz ten artykuł, jest tworzony przez osoby znające scrapbooking od podszewki. Jesteśmy miłośniczkami scrapbookingu od wielu lat, mamy doświadczenia w sprzedaży rękodzieła, w prowadzeniu biznesu scrapowego, w tworzeniu dla samej przyjemności i gromadzimy te doświadczenia od ponad dekady - więc doskonale wiemy, o czym piszemy :-)

Ja, Kasia Udalska, jestem scraperką od ponad 11 lat. Mam doświadczenie zarówno w tworzeniu dla czystej przyjemności, po to, by swoimi pracami obdarowywać najbliższych, jak i w prowadzeniu jednoosobowej działalności gospodarczej. Chętnie dzielę się swoimi spostrzeżeniami, nabytą przez lata wiedzą oraz umiejętnością radzenia sobie z problemami, które większość nas, scraperek, posiada.

Anna Zaprzelska, właścicielka marki LemonCraft, również świetnie zna bolączki scraperek, poczynając od braku miejsca i czasu na scrapowanie, na dokuczliwym braku weny kończąc. Dodatkowo Ania wie niemal wszystko o papierze do scrapbookingu, więc potrafi tak przygotowywać nowe kolekcje LemonCraft, by były na wskroś użyteczne, przydatne i przyjemne w obróbce.

Nie możemy zapominać o Cytrynowych Projektantkach, czyli wspaniałych scraperkach z ogromną pasją, wiedzą i umiejętnościami. To właśnie nasze Projektantki pokazują sposoby wykorzystania papierów do scrapbookingu LemonCraft, tworząc piękne, inspirujące prace. Zdjęcia, które możesz obejrzeć przy okazji lektury każdego z naszych artykułów, są zdjęciami wykonanymi przez nasze Cytrynki. Dziewczyny chętnie dzielą się z Tobą nie tylko pomysłami na projekty scrapbooking, ale i tutorialami krok po kroku, w których prezentują, jak daną pracę wykonać, jak również patentami na organizację kącika scrapowego, wykorzystanie ścinków papierów, czy zapakowanie prezentów pod choinkę.

No i na sam koniec zostawiam wisienkę na torcie. Ostatnim współtwórcą, bez którego blog scrapbookingowy LemonCraft nie miałby racji bytu, jesteś Ty, droga Czytelniczko. Tylko wiedza, że mamy dla kogo pisać, sprawia, iż nasza praca ma sens. Wszystkie publikowane tu treści powstają z myślą o Tobie. Mam nadzieję, że lektura naszego bloga jest dla Ciebie przyjemna i pożyteczna. Wyobrażam sobie, jak przeglądasz nowy wpis, pijąc poranną kawę, albo zaglądasz do nas znad biurka scraperki, w poszukiwaniu inspiracji na rustykalną kartkę ślubną, czy świąteczny exploding box... A jeśli trafiłaś tu przez przypadek, bo wyszukiwarka podpowiedziała Ci naszą stronę po wpisaniu jakiegoś zapytania, mam nadzieję, że znalazłaś to, czego szukałaś. I że zostaniesz z nami dłużej! :-) 

A skoro już tak zachwalam nasze miejsca w sieci ;-) to zachęcam Cię również do odwiedzenia naszego kanału scrapbooking na YouTube oraz inspiracyjnej grupy LemonCraft Inspirations na Facebooku. Do zobaczenia!PODPIS

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękujemy za Twoje słowa

Copyright © Lemoncraft , Blogger