Please, meet our designers - Daria

Poznajcie proszę, oto Daria.
 Please, meet our designer - Daria.
Cześć, nazywam się Daria Pneva. Mieszkam w Czelabińsku, w Rosji, z mężem i córką Eveliną, która ma 8 lat. Scrapbboking to moja pasja od 8 lat i po prostu kocham robić scrapy. Lubię również tworzenie projektów mixed media i kolorować stemple. 
Od jakiegoś czasu dzielę się swoim doświadczeniem prowadząc autorskie kursy scrapbookingu oraz  Mixed-Media w mojej okolicy i całej Rosji.
Myślę, że moim największym osiągnięciem jest to, że jestem współzałożycielem pierwszego scrapowego czasopisma w Rosji - "Scrap-Info" - i cieszę się z tego bardzo.
Jestem bardzo szczęśliwa, że mogę być częścią tego wspaniałego zespołu!
 Zapraszam na mój blog: daria-pn.blogspot.ru/
Hi, my name is Daria Pneva. I live in Chelyabinsk, Russia, with my husband and my daughter Evelina, who is 8 years old. I have been scrapbooking for 8 years and love to create layouts. I also enjoy creating Mixed-Media projects and colouring stamps. I teach my own classes in scrapbooking and Mixed-Media in my local area and across Russia.
I think my greatest achievement is that I am the co-founder of the first scrapbooking magazine in Russia – ‘Scrap-Info’ - and I am delighted to have been a part of its creation.
I am very happy to be a part of this gorgeous team!
Welcome to my blog: daria-pn.blogspot.ru/
Oto kilka pięknych prac Darii...
Here are a few Daria's work...
 
 
 

 Serdecznie pozdrawiamy,
Big hugs,

PODPIS

2 komentarze:

Dziękujemy za Twoje słowa

Copyright © Lemoncraft , Blogger