Marta się żegna... - Marta is saying Goodbye...

Witajcie
Hello

Mój czas w zespole DT dobiega końca i przychodzę się z Wami pożegnać. Było to wspaniałe 6 miesięcy, spędzone w bardzo doborowym towarzystwie. Z ogromną przyjemnością pracowałam na papierach i produktach Lemoncraft. Nauczyłam się wiele przez ten czas, poznałam fantastycznych ludzi. Aniu, Tobie dziękuję bardzo za to, że uwierzyłaś w moje możliwości. Tworzysz piękne papiery i życzę Ci dalszych tak wspaniałych projektów. Z pewnością nie raz wrócę do produktów Lemoncraft.
My time in DT Lemoncraft is coming to the end, so I come to say you: goodbye. It were wonderful 6 months, which I spent in very very special group. With a big pleasure I worked on the papers and embellishments from Lemoncraft. I learned so much, I met cool people. Ania, thank you, that you believed in my abilities. You make beautiful papers and wish you further so wonderful projects. I'm sure, that I will coming back to Lemoncraft products.

A na koniec chcę Wam pokazać tag, który zrobiłam na kolekcji w której się zakochałam od pierwszego wejrzenia.
At the end I want to show you a tag that I made to the collection in which I fell in love at first sight.


Pozdrawiam serdecznie, 
Hugs,

Marta
Materiały/Supplies:


PODPIS

Komentarze

  1. Martuniu, przepiękne podziękowanie.... Dziękuję Ci za ten niezwykły, wspólny czas, za piękne, eteryczne prace, którymi po prostu jestem zauroczona....

    OdpowiedzUsuń
  2. wspaniala praca jak zawsze zreszta... dziekujemy za inspiracje !

    OdpowiedzUsuń
  3. Your work will be missed!! Good luck in 2015 with every thing you do xxx

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Dziękujemy za Twoje słowa

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *