Marta się żegna... - Marta is saying Goodbye...

Witajcie
Hello

Mój czas w zespole DT dobiega końca i przychodzę się z Wami pożegnać. Było to wspaniałe 6 miesięcy, spędzone w bardzo doborowym towarzystwie. Z ogromną przyjemnością pracowałam na papierach i produktach Lemoncraft. Nauczyłam się wiele przez ten czas, poznałam fantastycznych ludzi. Aniu, Tobie dziękuję bardzo za to, że uwierzyłaś w moje możliwości. Tworzysz piękne papiery i życzę Ci dalszych tak wspaniałych projektów. Z pewnością nie raz wrócę do produktów Lemoncraft.
My time in DT Lemoncraft is coming to the end, so I come to say you: goodbye. It were wonderful 6 months, which I spent in very very special group. With a big pleasure I worked on the papers and embellishments from Lemoncraft. I learned so much, I met cool people. Ania, thank you, that you believed in my abilities. You make beautiful papers and wish you further so wonderful projects. I'm sure, that I will coming back to Lemoncraft products.

A na koniec chcę Wam pokazać tag, który zrobiłam na kolekcji w której się zakochałam od pierwszego wejrzenia.
At the end I want to show you a tag that I made to the collection in which I fell in love at first sight.


Pozdrawiam serdecznie, 
Hugs,

Marta
Materiały/Supplies:


PODPIS

4 komentarze:

  1. Martuniu, przepiękne podziękowanie.... Dziękuję Ci za ten niezwykły, wspólny czas, za piękne, eteryczne prace, którymi po prostu jestem zauroczona....

    OdpowiedzUsuń
  2. wspaniala praca jak zawsze zreszta... dziekujemy za inspiracje !

    OdpowiedzUsuń
  3. Your work will be missed!! Good luck in 2015 with every thing you do xxx

    OdpowiedzUsuń

Dziękujemy za Twoje słowa

Copyright © Lemoncraft , Blogger