Inspiruje Magda - Inspirations from Magda

Witajcie,
Hello,

dzisiaj przybywam do Was z dwiema karteczkami. Do ich przygotowania wykorzystałam papiery z kolekcji 'Dom Róż' oraz 'Tylko Mnie Kochaj'. Papiery są tak uniwersalne, że można stworzyć z nich kartki na każdą okazję!
today I have for you two cards. I used papers from collections 'House of Roses' and 'Just Love Me' to make it. Papers are so universal, that we can create with them cards for every occasion!

Pierwsza, pełna kwiatów, kartka jest świetna np. na urodziny, czy imieniny przyjaciółki, albo na Dzień Matki:
My first card - full of flowers - is great for example on friend's birthday or Mother's Day:





Drugą  kartkę przygotowałam z papierów z kolekcji 'Tylko Mnie Kochaj' w połączeniu z 'Domem Róż'. Do jej ozdobienia przygotowałam ozdobną klamerkę, do zrobienia której użyłam drewnianej klamerki, sznurka i kwiatuszków z zestawu z kolekcji:
The second card I made with mix of the 'Just Love Me' papers and collection 'House of Roses'. I prepared decorating clip, made from wooden clip, string and flowers:



 Serdecznie Was pozdrawiam!
Big kisses!

Magda


Materiały/Supplies:





PODPIS

12 komentarzy:

 1. Śliczne kartki, czuję się nad wyraz zainspirowana :-)

  OdpowiedzUsuń
 2. Przeurocze karteczki. Takie romantyczne i perfekcyjnie wykonane. Moje serce skradła druga z karteczek. Cudaśne rózyczki, motylek. Słodka jak marzenie. Pozdrawiam ciepło.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję za miłe słowa ! cudnie czytać takie komentarze :)))

   Usuń
 3. Śliczne! Muszę się przekonać do wstążek rypsowych, świetnie wyglądają :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oj tak ! wstążki są świetne :) praca z całą kolekcją jest wielkim ułatwieniem :) trzeba tylko wszystko razem poskładać i efekt zawsze jest ok ! polecam ;)

   Usuń

Dziękujemy za Twoje słowa

Copyright © Lemoncraft , Blogger