Inspiruje Kasia - Inspirations from Kasia

Witajcie!
Hello!

Mam dziś kilka prac z cudownych papierów Lemoncraft - tych starszych i tych najnowszych :-)
Today I have some works of wonderful papers from Lemoncraft - the older ones, and these latest :-)

Na początek box, który zrobiłam z kolekcji 'Senne Poranki'. Pierwszy raz w życiu zrobiłam samodzielnie tort z papieru i nawet mi się udał! :) Box był robiony na 18 urodziny :-)
At the beginning - box, which I made from the collection 'Dreaming Mornings'. For the first time in my life I've done a cake of paper and even I went! :) Box was made on 18th birthday :-)


Drugą pracą jest album ślubny. Zostałam poproszona o wykonanie albumu, do którego młoda para będzie mogła wkleić ulubione zdjęcia. Gdy usłyszałam, że album ma być w stylu romantycznym, od razu chwyciłam za kolekcję 'Sercem Malowane' :-) Pokażę Wam tylko kilka stron - na jednej przyłożyłam swoje zdjęcie dla przykładu :-)
My second project is a wedding album. I was asked to perform the album, to which couple will be able to paste favorite photos. When I heard that the album has to be in a romantic style, I immediately grabbed for the collection 'Heart Painted' :-) I'll show you only a few pages - at the one I put my photo for example :-)

A na koniec kartka na 85 urodziny - kolorowa i radosna dzięki kolekcji 'Wieczne Lato' :-) Zrobiłam kartkę z okienkiem - to mój pierwszy raz! Życzenia znajdują się na tyle kartki, na tagu w kieszonce, niestety nie zrobiłam zdjęcia :(
And finally - a card for a 85th birthday - full of colors and very happy, because of collection 'Neverending Summer' :-) I made a card with a window - it's my first time! Wishes are on the tag in pocket at the back of card, but I forgot take photo :(


To wszystko na dziś, dziękuję za uwagę :-)
It's all for today, thanks for watching :-)

Kasia

Materiały/Supplies:

PODPIS

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękujemy za Twoje słowa

Copyright © Lemoncraft , Blogger