Inspiruje Melissa: słodki komplet - Inspirations from Melissa: sweet set

Witajcie!
Hello!

To dla mnie ogromna przyjemność być częścią Design Teamu Lemoncraft. Produkty marki są naprawdę idealnie dopasowane do mojej twórczości w stylu shabby i uwielbiam wszystkie ponadczasowe produkty w stylu vintage, dotknięte czasem. które zawsze tak wspaniale się ze sobą komponują.
It is such a pleasure to be part of the Lemoncraft Design Team. The products are truly meant for my shabby, creative ways, and I love all of the vintage and timeless touches that are always so thoughtfully put together. 

Przygotowałam na dziś uroczy komplet: kartkę i opakowanie na prezent, wykonane z puszki:
I’ve created a sweet card and gift set, including an embellished tin:


Kocham mieszać i łączyć różne kolekcje, w szczególności te pasujące do mojego stylu, więc nigdy nie ograniczam się do pojedynczej kolekcji, tylko łączę ulubione przedmioty z różnych linii. Moim ulubionym akcentem stanie się chyba tekturkowy wianuszek, który zdecydowałam się pokryć białym brokatem i którym obramowałam śliczny obrazek z małą dziewczynką, wąchającą róże. 
I love mixing and matching different collections to suit my style and purpose, so I haven’t just stuck to one collection in particular, but have mixed in my favorite things from several different lines.  My favorite accent would have to be the beautiful chipboard wreath, that I chose to coat with white glitter and that frames in the darling image of the little girl smelling the roses.
Inny ulubiony dodatek to dla mnie buttony, nie mogłam się doczekać, żeby użyć tej cudnej tarczy zegara na mojej kartce i delikatnych różyczek na mojej puszce.
  Another favorite item of mine is the buttons and I couldn’t wait to use the lovely clock face on my card, and tiny roses on my tin.  Dziękuję, że dołączyliście tu dziś do mnie!
Thank you for joining me today!

Melissa


Materiały/Supplies:PODPIS

1 komentarz:

Dziękujemy za Twoje słowa

Copyright © Lemoncraft , Blogger