Inspiruje Irena: komplet w błękitach - Inspirations from Irena: set in blue

Witajcie kochani!
Hello friends!

Dziś pokażę Wam specjalny projekt. Nie jest skomplikowany... ale przyznam Wam się szczerze, że powstawał bardzo długo. Chciałam dopieścić szczegóły, dobrać papiery tak, żeby wszystko ze sobą "grało", żeby powstało coś zupełnie wyjątkowego, bo komplet ten jest dla zupełnie wyjątkowej osoby.
Today I'll show you the special project. It is not complicated... but I confess to you honestly, that was created a long time. I wanted to fine-tune the details, select papers, so that all together "played" to created something special, because this set is for exceptional person.

To prawdziwy pracuś, więc postanowiłam, że przyda się jej planner. Oprawiłam go w deseczki papieru z kolekcji 'Wieczne Lato':
This person is really workaholic, so I decided, that she need a planner. I used to make it from a paper with boards from 'Neverending Summer' collection:


Środek plannera dostał pełną energii zieleń z papierów bazowych 'Dom Róż':
Inside I added a full of energy green from 'House of Roses' basic papers:


Do kompletu powstało pudełeczko na karteczki. Też w odcieniach niebieskiego, bo ten kolor najbardziej mi się z tą osóbką kojarzy. Papiery z mojej ulubionej niezapominajkowej kolekcji:
To the set I made a box for a small notepad. Also in shades of blue because this color suit me with this person. Papers of my favorite collection 'Forget Me Not':Zgadnijcie dla kogo są te drobiazgi:)
Podpowiem, że zarówno skrzydlata stalówka jak i kolory pudełeczka i plannera są moją interpretacją loga firemki tej osoby.
Guess to whom are these little things :)
I hint that both winged nib and color of box and planner are my own interpretation a logo of company that person.

Pozdrawiam serdecznie!
Warm greetings!

Rysa


Materiały/Supplies:PODPIS

4 komentarze:

Dziękujemy za Twoje słowa

Copyright © Lemoncraft , Blogger