Inspiruje Kasia: dwie twarze Domu Róż - Inspirations from Kasia: two faces of House of Roses

Witajcie!
Hello!

Na dziś przygotowałam dwie prace z papierów 'Dom Róż' - jedną z wersji podstawowej i jedną z kolekcji uzupełniającej Basic. 'Dom Róż' to kolekcja idealna do prac romantycznych, ale nie tylko. Ja bardzo lubię używać tych papierów także do prac "z klimatem": vintage'owych, przykurzonych, wędrowniczych. Zrobiłam sobie album na najlepsze zdjęcia z wyjazdu w góry, z którego właśnie wróciłam :-)
Today I have two projects with 'House of Roses' collection - the one in the main version and the second one with Basic papers. 'House of Roses' is ideal for romantic works, but not only. I really like to use these papers as the work of "climate": vintage, dusty, travelling. I decided to make an album for the best photos from the trip to the mountains, I had just back :-)Druga moja praca to zieleniutka kartka z ukrytym tagiem. Tekst, który chciałam zamieścić na kartce, nijak nie pasował mi do głównej kompozycji, zrobiłam więc kieszonkę, w kieszonkę wsunęłam zamaskowany tag, a tekst umieściłam właśnie na nim :-) Na odwrocie zmieści się jeszcze jakaś fajna fotka, albo sekretne życzenia :-)
My second project is a card, full of green, with a secret tag. The sentence, which I wanted to add to my card, doesn't match to the main composition, so I made a pocket with a secret tag :-) On the back I can add photo or secret wishes :-)Mam nadzieję, że udało mi się dziś pokazać dwa oblicza jednej z moich ulubionych kolekcji Lemoncraft!
I hope that today I was able to show the two faces of one of my favorite collections of Lemoncraft!

Pozdrawiam serdecznie,
Big kisses,

Kasia
Materiały/Supplies:PODPIS

1 komentarz:

Dziękujemy za Twoje słowa

Copyright © Lemoncraft , Blogger