Inspiruje Maja: ślubny zestaw - Inspirations from Maja: wedding set

Witajcie, mili Goście, na blogu Lemoncraft :)
Welcome, dear Visitors to the Lemoncraft blog :)

Sezon ślubny dobiega końca, ale mam dla Was jeszcze ostatnią inspirację w klimacie ślubnym właśnie.
The wedding season comes to an end but I still have one last wedding theme inspiration for you. 


Przygotowałam zestaw składający się z księgi gości i pasującej kartki, używając kolekcji, która moim zdaniem najlepiej pasuje do takiej okazji - Dom Róż :)
I created a set consisting of a guest book and a matching card, for which I used the collection that I think suits best such occasion - House of Roses :)


Wybrałam wzór desek na okładkę, potuszowałam brzegi i przeszyłam fragment na górną warstwę. Przewiązałam też na sprężynie kawałek pięknej gipiurowej koronki i zawieszkę w kształcie klucza:
For the cover, I layered two "woodboard" patterns, inked the edges and sewed around the top layer. I also tied a piece of guipure lace and a key charm on the wire:


Narożniki notesów i albumów zwykle zabezpieczam metalowymi okuwkami. Z kształtu z wykrojnika i ćwieka z zestawu do kolekcji zrobiłam na froncie okładki ozdobę imitującą klamrę:
I usually secure the corners of my notebooks and albums with metal protectors. I also made a fake clasp using a diecut shape and a brad from the collection set:


Główną ozdobą okładki jest tekturowa misterna ramka (w której można umieścić imiona nowożeńców) i kwiatowa kompozycja złożona z kwiatów, buttona i zegarowej zawieszki na tle serwetki z szablonu:
The main decorative element of the cover is an intricate chipboard frame (into which newlyweds' names can be put) and the cluster composed of flowers, a button and a clock charm upon the stencilled doily:


Na jednej z wewnętrznych okładek umieściłam kieszonkę na płytę CD z uroczystości weselnych, ale poza tym nie dodawałam niczego, co by zasłaniało piękne papiery :)
I placed a pocket for a wedding reception CD on one of the covers, but I left them otherwise bare not to cover beautiful papers :)Do kartki do kompletu nie tylko użyłam tych samych papierów i ozdób, ale starałam się też odwzorować kompozycję z okładki księgi:
For the matching card I not only used the same papers, but also repeated the book cover design:


Ponieważ powierzchnia kartki jest oczywiście mniejsza, wykorzystałam więc połowę ramki i mniejsze wersje ozdób:
Obviously, as the size of the card is smaller, I used only half of the chipboard frame and small versions of the embellishments: 
Zestaw taki może być oryginalnym prezentem ślubnym, a do tego wyjątkowym, bo wykonanym własnoręcznie :)
Such a set can make an original wedding gift, and a unique one as it was handmade :)


***
Maja użyła papierów z kolekcji 'Dom Róż', którą znajdziecie w sklepie LemoncraftWszystkie  materiały znajdziecie w sklepie Lemoncraft, który jest teraz zamknięty na tydzień, bo zmieniamy się dla Was na lepsze!

Maja used papers from 'House of Roses' collection. All of these products you can find in the Lemoncraft store, which is closed now for a week, because we are changing for the better to you!
PODPIS

3 komentarze:

Dziękujemy za Twoje słowa

Copyright © Lemoncraft , Blogger