Inspiruje Ola: Shabby chic vs vintage - Inspirations from Ola: Shabby chic vs vintage

Witajcie,
Hello,

przychodzę do Was z kolejną odsłoną kolekcji "Dom Róż". Nie wiem jak Wy, ale ja zakochałam się w nowych ornamentach oraz kratkach! Do tego dochodzą te cudne kwiaty! Dziś przedstawiam dwie prace w których wykorzystałam niby tę samą, ale jednak różniącą się kolorystykę.
today I'm coming to you with new version of 'House of Roses'. I fell in love with ornaments and small cards, and you? And beautiful flowers! Today I show you two projects, I used the same collection, but the colors are different and style too.

Kartkę stworzyłam odrobinę w stylu shabby chic. Postawiłam na mój ulubiony delikatny odcień różu dodając jaśniejsze kwiaty z kolekcji.
The card is in shabby chic style. I used delicate pink and bright flowers.W drugiej pracy, jaką jest Art journal, użyłam różu o zdecydowanie mocniejszej barwie, odrobinę wpadającej w fiolet. Skupiłam się bardziej na vintagowym stylu, gdzie króluje zdecydowanie delikatny brąz.
My second project is Art journal, I used intensive pink and vintage style with soft brown.Mam nadzieję, że lubicie style shabby chic i vintage!
I hope you like shabby chic and vintage styles!

Uściski,
Hugs,
OlaMateriały/Supplies:
PODPIS

2 komentarze:

  1. These are both stunning!! The card is gorgeous!! I love the layers!! The journal pages are beautiful!! Both projects are fabulous!!

    OdpowiedzUsuń

Dziękujemy za Twoje słowa

Copyright © Lemoncraft , Blogger