Inspiruje Ola: ślubny czas - Inspirations from Ola: wedding time

Dzień dobry wszystkim!
Hello everyone!

Sezon ślubny rozpoczynam w tym roku od radosnych propozycji. Będzie kolorowo, ale jednak z przewagą mojego ulubionego ciepłego różu. W pierwszej kolejności chciałabym Wam przedstawić elegancką kartkę na której niezwykle dużo się dzieje. Postanowiłam nie dodawać ogromnego bukietu 3D kwiatów. Wykorzystałam piękne drukowane na Lemoncraftowych papierach kwiaty powycinać i nimi udekorować kartkę. Wyszła na bogato, ale w miarę możliwości płasko ;)
I start the wedding season with very joyful propositions. Will be colorful but the main color is my favourite warm pink. My first project is a elegant card with many details. I didn't add big bouquet of 3D flowers, because I used beautiful printed flowers from Lemoncraft papers. My card is rich but not very spacial ;)


 Druga opcja to pudełko eksplodujące. W środku na każdej ze ścianek dużo się dzieje, a za ozdobnymi elementami znajdują się ukryte kieszonki na pieniążki. Na środku zaś, aby nie robić "gołych"życzeń, schowałam je w liściku.
My second project for today is exploding box. Inside, at every of the partition is rich composition and behind the decorations are pockets for money. In the center of the box I added compliments (hidden in a envelope).To wszystko na dziś :)
Pozdrawiam serdecznie!

It's all for today :)
Warm greetings!

Ola

Materiały/Supplies:PODPIS

4 komentarze:

Dziękujemy za Twoje słowa

Copyright © Lemoncraft , Blogger