Inspiruje Marta: coś nowego, coś starego - Inspirations from Marta: something new, something old

Witajcie. Tu Marta. 
Hello. It's Marta here!


Znacie to uczucie, gdy chcecie coś zrobić, ale coś Was blokuje? Miałam tak ostatnio z layoutami. Po prostu nie mogłam żadnego zrobić. Pogodziłam się już z tym, że przez brak weny już na zawsze będę skazana na kartki. I wtedy dostałam najnowszą kolekcję Gosi, która zainspirowała mnie do tego stopnia, że z radością powitałam mixedmediowe scrapy obsypane brokatem ponownie na swoim biurku.
Do you know this feeling when you want to do something but you just can't?  I had it with layouts lately. I just couldn't do them. I thought that now I'm going to make only cards forever because the lack of mojo. But after that something happened- I've got Gosia's newest papers and they were so inspiring, that... hello again mixed media layouts full of glitter!  W sklepie Lemoncraft przybywa fajnych nowości i kolekcji, ale wciąż lubię wracać do starszych wzorów. Użyłam ich do wykonania prostej kartki z bukietem papierowych kwiatów. 
There are lots of new, supercool goodies and papers in Lemoncraft store, but I'm still in love with the old ones too! I used some of them to make a simple card with a bunch of paper flowers. Jeżeli podobnie jak ja lubicie tworzyć z Lemoncraft, pamiętajcie, że zawsze możecie podzielić się pracami w naszej:
pełnej wyzwań i kreatywnych osób. Do zobaczenia! :) 

Do you like making things with Lemoncraft as much as I do? Remember that you can always share them in our 
full of challenges and creative people. See you there!

Marta


Materiały/Supplies:

PODPIS

2 komentarze:

  1. Wow, these are both stunning!! The layout is gorgeous!! The layers and details are amazing!! And the card is so beautiful!!

    OdpowiedzUsuń

Dziękujemy za Twoje słowa

Copyright © Lemoncraft , Blogger