Inspiruje Marta: coś nowego, coś starego - Inspirations from Marta: something new, something old

Witajcie. Tu Marta. 
Hello. It's Marta here!


Znacie to uczucie, gdy chcecie coś zrobić, ale coś Was blokuje? Miałam tak ostatnio z layoutami. Po prostu nie mogłam żadnego zrobić. Pogodziłam się już z tym, że przez brak weny już na zawsze będę skazana na kartki. I wtedy dostałam najnowszą kolekcję Gosi, która zainspirowała mnie do tego stopnia, że z radością powitałam mixedmediowe scrapy obsypane brokatem ponownie na swoim biurku.
Do you know this feeling when you want to do something but you just can't?  I had it with layouts lately. I just couldn't do them. I thought that now I'm going to make only cards forever because the lack of mojo. But after that something happened- I've got Gosia's newest papers and they were so inspiring, that... hello again mixed media layouts full of glitter!  W sklepie Lemoncraft przybywa fajnych nowości i kolekcji, ale wciąż lubię wracać do starszych wzorów. Użyłam ich do wykonania prostej kartki z bukietem papierowych kwiatów. 
There are lots of new, supercool goodies and papers in Lemoncraft store, but I'm still in love with the old ones too! I used some of them to make a simple card with a bunch of paper flowers. Jeżeli podobnie jak ja lubicie tworzyć z Lemoncraft, pamiętajcie, że zawsze możecie podzielić się pracami w naszej:
pełnej wyzwań i kreatywnych osób. Do zobaczenia! :) 

Do you like making things with Lemoncraft as much as I do? Remember that you can always share them in our 
full of challenges and creative people. See you there!

Marta


Materiały/Supplies:

PODPIS

Komentarze

  1. Wow, these are both stunning!! The layout is gorgeous!! The layers and details are amazing!! And the card is so beautiful!!

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Dziękujemy za Twoje słowa

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *