Wielkie otwarcie stacjonarnego sklepu i pracowni! - relacja oraz konkurs!

Witajcie!!

W minioną sobotę, 2 grudnia 2017 roku, otwarliśmy nasz sklep stacjonarny Lemoncraft oraz pracownię artystyczną Hobby Place! Ach, co to były za emocje!! :)


Przez cały dzień z naszych twarzy nie schodziły uśmiechy, było mnóstwo okazji do serdecznych uścisków i inspirujących rozmów:Przygotowaliśmy moc atrakcji i mamy nadzieję, że każdy z odwiedzających nas cudownych Gości znalazł coś dla siebie :-)

Rozpoczęliśmy o godzinie 10:00 wspaniałymi warsztatami naszej utalentowanej projektantki Gosi Metryki. Kursanci dzielnie tworzyli kartki z rozdarciem.O godzinie 14 odbywały się pokazy Make&Take prowadzone przez znaną wszystkim, bardzo zdolną i przemiłą Emilię Sieradzan, czyli LadyE!!
Tuż obok odbyły się kolejne warsztaty. Tym razem nasi Goście pod okiem naszej Koordynatorki DT, Kasi Udalskiej, wykonali świąteczne exploding-boxy :)

Imprezę umilały nam pyszności, w tym ciasta, babeczki i tort, przygotowane przez Domowy Zakątek...

Dołożyliśmy wszelkich starań, by wnętrze sklepu i pracowni zachwycało i inspirowało do twórczej pracy:

Zadbaliśmy także o półki pełne Waszych ulubionych produktów!

Za wspaniałe wyczucie chwili, uchwycenie pięknych wspomnień i przecudne zdjęcia dziękujemy Krzysztofowi z Turzynski Photography :*

Mamy nadzieję, że wszystkim obecnym podobało się na otwarciu. Dziękujemy za Waszą obecność w tym szczególnym dniu! Wszystkich z okolicy oraz tych, którzy będą w Bydgoszczy przejazdem, a także tych, którzy wybierają się specjalnie do nas - serdecznie zapraszamy! :***

Mamy dla Was coś jeszcze! Przygotowaliśmy kolejny konkurs, tym razem nie tylko dla tych, którzy byli z nami w dniu otwarcia, ale również dla wszystkich naszych Czytelników i Fanów marki Lemoncraft! :-) Nagrodzimy najlepszy tekst w dymku - wybierzcie sobie jedno zdjęcie z poniższych. W dniach 6-13 grudnia możecie nadsyłać swoje wersje na nasz adres mailowy! Nie możemy doczekać się Waszych pomysłów :)


A jako że nasza pracownia kreatywna Hobby Place rozpoczyna pracę na pełnych obrotach, zapraszamy na wspólne przedświąteczne scrapowanie! Szczegóły poniżej :)PODPIS

1 komentarz:

  1. o kurtka, ale wyzwanie z tym dymkiem. Copy writerka ze mnie żadna, więc nie wiem czy się skuszę, ale na pewno wiem, że jest tam magicznie, pięknie i romantycznie:) I że zdecydowanie za daleko ode mnie!

    OdpowiedzUsuń

Dziękujemy za Twoje słowa

Copyright © Lemoncraft , Blogger