Pomysły na romantyczne kartki handmade

Nie od dziś wiadomo, że papiery do scrapbookingu LemonCraft odznaczają się przede wszystkim wyjątkowo romantyczną atmosferą, kwiatową delikatnością i elegancją. Z takimi papierami możesz stworzyć wiele różnych projektów, choć tymi najbardziej oczywistymi są romantyczne kartki handmade. Jeśli akurat borykasz się z brakiem weny, albo chcesz spróbować czegoś innego niż Twój dotychczasowy styl, koniecznie obejrzyj dzisiejsze inspiracje naszej Projektantki, Ani. Ania przygotowała kartki pełne kobiecej delikatności, subtelności i romantyzmu, ukazując całe piękno naszych papierów scrapowych!

Romantyczna kartka handmade w kolorze fioletowymCzy fiolet w scrapbookingu jest trudnym kolorem? Wiele osób twierdzi, że tak. Widać to także po popularności poszczególnych kolekcji papierów ;-) Moim zdaniem, jeśli fiolet ma odpowiedni odcień i jest umiejętnie zestawiony z innymi barwami, nie trzeba się obawiać pracy z nim. Spójrz, jak piękną i delikatną romantyczną kartkę przygotowała Ania z naszej kolekcji Violet Silence - a jak sama przyznaje, fiolet nigdy nie był Jej ulubionym kolorem ;-)Ciemniejszy, fioletowy arkusz papieru do scrapbookingu Ania rozjaśniła, dodają drugą, jaśniejszą warstwę. Aby jednak nie utracić fioletowego charakteru pracy, na jasny papier znów nałożyła sporo fioletu - tym razem w formie kwiatów. Zauważ, że zdecydowaną większość kwiatowej kompozycji stanowią kwiaty wycięte z arkusza Vintage Time stworzonego do kolekcji Violet Silence! To świetna wiadomość, zwłaszcza dla początkujących scraperek, które nie mają jeszcze zbyt wielu przydasi. Bogata kompozycyjnie romantyczna kartka we fioletach została wykonana głównie z papierów do scrapbookingu. Ania dodała tylko jeden duży, papierowy kwiat, tekturowe ozdoby oraz trochę preparatów pozwalających na zaliczenie kartki do techniki mixed media :-)Pomysł na romantyczną kartkę handmade z kolekcji Dom Róż LemonCraft


Jeśli zastanawiasz się, jaka jest najbardziej uniwersalna i ponadczasowa kolekcja papierów do scrapbookingu, to mam dla Ciebie odpowiedź: Dom Róż! Ta kolekcja nieustannie znajduje się w TOP 3 najulubieńszych kolekcji naszych Klientów. Czy Ty też uwielbiasz to vintage'owe, romantyczne wzornictwo? :-)

Zobacz, jak piękną i delikatną kartkę wykonała Ania z kolekcji Dom Róż.I znów: główną ozdobę kartki handmade stanowią papiery scrapowe same w sobie oraz powycinane z nich elementy. Dodatki to jedynie media oraz piękny, duży kwiat i odrobina sizalu. Beż i róż wspaniale się ze sobą komponują, dając niezwykle kobiecy i delikatny, ale zarazem pozbawiony cukierkowatości, efekt. W sam raz na kartkę dla kobiety - w każdym wieku!Z kolekcją papierów Dom Róż doskonale współgrają bazy kartek w kolorze kraft, zgodzisz się ze mną? :-)


Mam nadzieję, że poczułaś się zainspirowana dzisiejszymi pracami Ani. Nowe pomysły na romantyczne kartki handmade są zawsze w cenie, zwłaszcza dla osób, które tworzą naprawdę sporo i - być może - czasem odnoszą wrażenie, że utknęły w jakimś swoim schemacie :-) Pamiętaj, że ilekroć odkryjesz w sobie ochotę do stworzenia czegoś wyjątkowo romantycznego, papiery do scrapbookingu LemonCraft mają Ci w tym temacie wiele do zaoferowania. Niemal każda nasza kolekcja będzie odpowiednia do stworzenia ukwieconych, kobiecych prac! :-) I do wielu projektów różnego typu, ale o tym opowiem Ci w innych artykułach, posiłkując się innymi cudownymi pracami naszych wspaniałych Projektantek... :-)


3 komentarze:

Dziękujemy za Twoje słowa

Copyright © Lemoncraft , Blogger