Design Team 2019


Witajcie w drugi dzień Świąt!
Hello on the 2nd day of Christmas!

Dziś jest bardzo ważny dzień dla nas.
A dlaczego?
Ponieważ dziś chcemy Wam przedstawić nasz nowy Design Team!!!
It's a very important day for us.
Why?
Cause today we want to introduce you our new Design Team!!!

Zatem powitajcie wszystkie nasze nowe Projektantki!
So let's say hello to all our new Designers!

Agata Werycha

Moje prace to przeważnie te o tematyce dziecięcej - delikatne i pastelowe, z dużą ilością kwiatów, koronek. Niedawno zaczęłam tworzyć prace z wykorzystaniem mix mediów i muszę przyznać, że ta technika wciąga mnie coraz bardziej.
My projects are mostly in children's theme - they're delicate and pastel with lots of flowers and lace. Recently I started to create mixed media projects and I have to admit that this technique is getting me more and more involved.

Alya Boyarkina

Witam Was z zimnej Syberii. Mam na imię Alya. Interesuję się scrapbookingiem od 4 lat. Uwielbiam LemonCraft. Bardzo się cieszę, że dołączyłam do Cytrynowego Zespołu.
Hello from cold Siberia. My name is Alya. I've been interested in scrapbooking from 4 years. I love LemonCraft. I am very happy that I'm a Designer in a Lemon Team.


Heena Shaikh

Nazywam się Heena Shaikh. Jestem zapaloną krafterką z Mumbaju w Indiach. Tworzę mixed mediowe kartki. Uwielbiam tworzyć tekstury i eksperymentować z kolorami. Ciepłe kolory to było coś dla mnie ale mój styl ciągle się zmieniał i teraz jasne, pastelowe i subtelne kolory bardziej definiują mój styl. Inspiruję się głównie naturą a moje prace są zazwyczaj w stylach vintage i shabby chic.
My Name is Heena Shaikh. I'm a passionate crafter from Mumbai, India. I am a mixed media style artist, a cardmaker. I love creating textures and experimenting with colours. Warm colours were my thing but my crafting style has kept changing over the years and now light, pastel, subtle colours define my style more. I draw most of my inspiration from nature, and I gravitate more towards vintage and shabby styles.

Katarzyna Kowalska

Artystyczna dusza i niepoprawna romantyczka, zakochana w shabby chic i vintage. Bez kawy i radiowej trójki w tle nie wyobraża sobie tworzenia. I jeszcze bez mnóstwa kwiatów. 
An artistic soul and a helpless romantic who is in love with shabby chic and vintage styles. She can't imagine creating without coffee and her favourite radio station. And without lots of flowers.


Kavi Tha

Witajcie!
Jestem Kavitha z południowej części Indii. Zawsze uwielbiałam bycie kreatywną i jestem prawdziwą szczęściarą, że mogę być artystą na pełen etat teraz. Sztuka angażuje mój zawsze aktywny mózg :) Swoją artystyczną podróż zaczęłam od obrazów, potem przerzuciłam się papierowe prace a teraz są to mixed media gdzie mogę połączyć sztukę i kraftowanie, i absolutnie to uwielbiam, pomaga mi to wydobyć to co najlepsze z obu tych dziedzin. Mój ulubiony styl to shabby chic z mnóstwem warstw, kwiatów i detali, ale niezaprzeczalnie lubię próbować sił we wszystkich możliwych stylach. Uwielbiam tworzyć layouty, kartki, blejtramy, albumy i projekty 3D.
Hello everyone,
I am Kavitha from Southern part of India.I always loved being creative and I am fortunate enough to be a full time artist now..Art keeps my ever active brain engaged :).I started my art journey with paintings and then moved on to crafts, and now I am into mixed media where i can use both art and craft and I am absolutely loving it,it helps me to get the best of both worlds.My most favorite style is shabby chic with lots of layers,flowers and details but I absolutely love trying each and every style possible.I love creating layouts,cards,tags,canvas,albums and 3d projects


Monika Jakubowska

Nazywam się Monika Jakubowska, czyli Monia, mieszkam wraz z rodziną w niewielkim mieście na Lubelszczyźnie.
Scrapuję od 2008 roku. Najbardziej lubię robić kartki i bogate, przemyślane kompozycje. Detale prac mogę dopieszczać w nieskończoność. Praca z papierem pomaga mi przetrwać trudne chwile i wciąż daje mi wiele radości. 
Bardzo się cieszę, że mogę dołączyć do wspaniałego DT Lemoncraft i pracować ze wspaniałymi lemonkowymi produktami.
My name's Monika Jakubowska, Monia, and I live with my family in a small city in the Lublin region.
I've been crafting since 2008. I like making cards and rich compositions the most. I can perfect all the details of my projects endlessly. Working with papers heps me getting through tough times and gives me a lot of joy.
I'm very happy I can join this wonderful LemonCraft Team and work with LemonCraft's products.


Victoria Petrenko

Cześć,
jestem Victoria z Ukrainy. Mieszkam w historycznym mieście, Połtawie, razem z ukochanym mężem oraz 3-letnim synkiem. Zajmuję się scrapbookingiem od 6 lat i najbardziej uwielbiam tworzyć kartki. Zawsze używam ręcznie robione kwiaty i inne ozdoby, uwielbiam wycinać różne elementy i jestem świetna w embossingu na gorąco.Cieszę się bardzo, że zostałam częścią Zespołu LemonCraft! Mam nadzieję, że będę Was inspirować swoimi projektami!
Hi,
I'm Victoria from Ukraine. I live with my beloved husband and 3-year old son in an ancient city Poltava. I'm into scrapbooking for 6 years and most of all love to make cards. I always use handmade flowers and other embellishments, love to fussy cut and I am a great fan of heat embossing. Happy to be a part of Lemoncraft Design Team! I hope I will inspire you with my projects!

Nasza Ambasadorka YouTube:
Our YouTube Ambassador:

Elena Martynova

Nazywam się Elena mArtynova i mieszkam w mieście Astrakhan w Rosji.
Mam dwoje dzieci w wieku 19 i 14 lat. Są oni moimi najpiękniejszymi kreacjami!
Uwielbiam tworzyć rzeczy praktyczne i takie po prostu piękne. Żona, matka, pełna pasji kobieta, która uwielbia koty. W ludziach doceniam szczerość, uprzejmość i poczucie humoru. Marzę o podróżach ale nie za długich, ponieważ uwielbiam być w swoim domu.
Scrapbooking to pasja, która sprawia, że moje życie jest szczęśliwsze i bardziej interesujące. 
My name is Elena Martynova and I live in Russia, Astrakhan.
I have two kids aged 19 and 14. They are the most beautiful of my creations!
 I love to do practical things, and just beautiful. Wife, mother, passionate woman who adores felines.. I really appreciate sincerity, kindness and sense of humor in people. I dream to travel a lot but not like too long to leave home cause I'm always fine at home. 
Scrapbooking is a hobby that makes my life happier and more interesting. 


Elena przygotowała już dla Was pierwszy filmik!
Elena made a video for you!


*****


W naszym Zespole są też osoby, które już dobrze znacie:
There are also Designers in our Team that you already know:

Anna Wysocka

Hej :) Nazywam się Ania Wysocka i pochodzę z centrum Polski a dokładnie z Łodzi. Cięciem i klejeniem zajmuję się stosunkowo krótko bo od 3 lat ale wiem, że to miłość do końca życia :) Nie mam chyba swojego ulubionego stylu ale Shabby Chic jest najbliższy memu sercu.  I kwiaty.... lubię bogate kompozycje kwiatowe - nie wyobrażam sobie pracy bez kwiatów :) Postaram się tworzyć tutaj projekty które, mam nadzieję będą dla Was inspiracją.
Hi :) My name's Ania Wysocka and I live in the central Poland, more precisely in Łódź. I've been cutting and gluing since 3 years so it's not a long time but I'm sure that it's love till the end :) I don't have one favourite style but Shabby Chic is the closest to my heart. And flowers......I love rich floral compositions - I can't imagine any project without flowers :) I will try to creat projects which, I hope, will inspire you every time.


Ewa Szymczak

Absolwentka Uczelni Artystycznej, zauroczona otaczającym ją światem, szukająca piękna we wszystkim i wszystkich. Idealistka z urodzenia i wyboru. Lubiąca delikatne pastele i mocne kontrasty kolorystyczne. To ja, Ewa.
An Artistic Academy graduate who is amused with everything around and who is looking for beauty in everything and in everyone. A dreamer from the birthday and by choice. I like delicate pastels and strong colours contrasts. It's me, Eve.

Kareen Dion

Witajcie!
Mam na imię Kareen lub kjkareen w "scraposferze". Jestem pełnoetatową mamą dwójki uroczych dzieci, które to są głownymi bohaterami moich prac. Jestem uzależniona od scrapów, uwielbiam wszystko co z nimi związane. Jestem ciekawa nowych rzeczy i lubię uczyć się nowych technik. Czy mam jakiś szczególny styl? Hmmm, uwielbiam akwarele, tusze, badziki i kwiaty ale przede wszystkim piękne papiery. Ogromnie się cieszę, że pozostaję w Zespole LemonCraft, to dla mnie zaszczyt i nie mogę się już doczekać kolejnego spotkania z Wami. Dziękuję LemonCraft!!
Hello!
My name is Kareen or kjkareen on the "scraposphere". I'm a stay-at-home mom of two gorgeous childrens, they are my main subject of my creations. I'm a scrap addict, I love everything about it. I'm curious, love to learn new techniques. Do I have a particular style? Well, I love watercolor, inks, badges and flowers and most of all, beautiful papers. I'm so thrilled to be back this year on the Lemoncraft's Design Team, I'm honored and I can't wait to inspire you again this year. Thank you Lemoncraft!!

*****


A na koniec my:
And us:Na nowe inspiracje zapraszamy już od pierwszego stycznia!
New inspirations will appear from the 1st January!

Poczekacie?
Will you wait?


PODPIS

7 komentarzy:

 1. Congratulations! Of course we are waiting!)

  OdpowiedzUsuń
 2. Какой замечательный состав команды! Особенно рада видеть Лену Мартынову ) Жду нового вдохновения!

  OdpowiedzUsuń
 3. Wow, ile nowych twarzy :) Czekamy z niecierpliwością na wspaniałe prace :)

  OdpowiedzUsuń

 4. Wow, great girls! Super team! Congratulations!!!!

  OdpowiedzUsuń
 5. W imieniu LemonCraft - dziękujemy <3

  OdpowiedzUsuń
 6. Wspaniałe prace, jak zawsze miło zaglądać do Was, zapowiadają się cudowne inspiracje :) Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń

Dziękujemy za Twoje słowa

Copyright © Lemoncraft , Blogger