Kartki z kolekcją "Sense and Sensibility" / Cards with 'Sense and Sensibility' collections


Witajcie! :-)
Hello! :-)

Jestem wciąż pod wrażeniem najnowszych kolekcji LemonCraft, z których zrobiłam już dość dużo kartek. I wciąż mi mało ;-) Dzisiaj pokażę Wam dwie z nich, w których użyłam papierów z zestawu "Sense and Sensibility".
I'm still impressed by new LemonCraft's collections which I have already used in a lot of cards. And I want more ;-) 
Today I want to show you two of them which are made with 'Sense and Sensibility' collection.

W pierwszej użyłam beżowego papieru z koralowymi różami. Połączyłam go z biało zielonymi kwiatami, które przywodzą mi na myśl wiosnę. Motylki przyleciały z karty Vintage time 'Dom Róż'. Do tego tu i tam rozsypałam mikrokulki, a na środku przykleiłam motyw z tekturki, który bardzo lubię czyli zegar:
In the first one I used the beige paper with coral roses. I joined it with white and green flowers which reminds us of spring. The butterflies are from "Houes of Roses" Vintage Time sheet. 
I also dotted some microbeads and I put a chipboard frame with a clock - I like it very much:
Dwustronny papier do scrapbookingu - Sense and sensibility 03 Dwustronny papier do scrapbookingu - Sense and sensibility 02 Papier ozdobny - Vintage Time 022


Druga kartka jest z motywem drobnych czerwonych różyczek i niebieską kratką w tle. Dobrze, że papiery są dwustronne (kiedyś płakałam nad tym), bo dzięki temu nie trzeba się zastanawiać jakie tło będzie pasować. A czasem to co początkowo nam nie pasowało mile nas zaskakuje w efekcie końcowym :-)
Użyłam tu również tagów, których brzegi pokryłam złotym brokatem w kleju. Jest też zegarowy button:
The second card is with blue coral roses and checked pattern in the background. I love that papers are double-sided ( I used to cry over that ) because I don't have to wonder what kind of background would match to the layers. And you know, sometimes things which seem to not match each other can surprise us at the end :-)Dwustronny papier do scrapbookingu - Sense and sensibility 04 Zestaw samoprzylepnych ozdób / buttonów - Sense and sensibility 


Używając nowych kolekcji kartki w stylu vintage same "wypływają" spod palców. Sprawdźcie sami ;-)
It's so easy to create vintage styled cards using the new LemonCraft's collections. Just check it ;-)

Pozdrawiam Was już wiosennie i życzę mnóstwa kreatywnej energii!
I wish you lots of creative energy! Hugs,

Kasia

PODPIS

2 komentarze:

  1. Cudna. A skąd te przepiękne kwiatki ?

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Bardzo dziękuję! :-) na pierwszej kartce jest miks ręcznie robionych i ze sklepu Hobby Place, a kwiatki z drugiej kupiłam już dawno dawno w Na strychu.

      Usuń

Dziękujemy za Twoje słowa

Copyright © Lemoncraft , Blogger