Jak zapakować pieniądze na prezent ślubny?

Pieniądze są najpopularniejszym prezentem, jaki wręcza się na ślub. Być może dlatego, że nie zawsze wiemy, co przyda się Młodej Parze, a może też dlatego, że wiemy, iż start w nową, wspólną przyszłość wiąże się dla młodych ludzi z wieloma wydatkami. Jak by nie było, zawsze w takiej sytuacji pojawia się pytanie: jak zapakować pieniądze na prezent ślubny? Zwykła koperta z gotówką wydaje się nieco passe, zwłaszcza, gdy jesteś scraperką i rodzina doskonale wie, jakie talenty w Tobie drzemią. 


Jak zapakować pieniądze na prezent ślubny? Masz wiele możliwości!


Jeśli zastanawiasz się, jak zapakować pieniądze na prezent ślubny, to zapewne dokonanie wyboru wcale nie jest proste, a to dlatego, że istnieje wiele form kartek handmade, które umożliwiają estetyczne, efektowne i bezpieczne zapakowanie gotówki na ślubny prezent. Wśród najpopularniejszych form masz do wyboru:

- klasyczną kartkę ręcznie robioną z dodatkową kieszonką na wewnętrznym, lewym skrzydełku;
- klasyczną kartkę ręcznie robioną z pudełkiem do kompletu, kieszonka znajduje się wówczas w denku pudełka;
- kartkę kopertówkę - tradycyjną, złożoną z jednego arkusza papieru scrapbooking, prostokątną sklejaną, w której wewnętrzna część stanowi w całości kieszonkę lub trójdzielną rozkładaną;
- exploding box na ślub, w którym również masz kilka możliwości umieszczenia prezentu pieniężnego, m.in. w kieszonkach na ściankach, w pudełeczku na środku boxa lub w kieszonce po wewnętrznej stronie wieczka.

Kartka z szufladką na prezent pieniężny to sprytne i efektowne rozwiązanie!


Jeśli jednak czytasz powyższe i żaden z pomysłów nie przyspieszył bicia Twojego serca, bo masz wrażenie, że wszystko to już było, pamiętaj, że nas - scraperki wyróżnia ponadprzeciętna kreatywność i istnieje jeszcze mnóstwo nieodkrytych, niewymyślonych, albo mało popularnych sposobów na to, jak zapakować pieniądze na prezent ślubny. I dziś przedstawiam Ci właśnie taką nietypową, mało znaną formę opakowania na prezent pieniężny.


Jak zapakować prezent ślubny - kartka z szufladką na pieniądze


Co powiesz na kartkę, która na pierwszy rzut oka wygląda jak klasyczna ślubna kartka z życzeniami? W jej wnętrzu skrywa się jednak efektowna wysuwana szufladka, która pomieści bez trudu nawet grubszy plik banknotów, a także inne drobne upominki, jak biżuteria dla Niej i dla Niego, zegarki czy karty podarunkowe. Nie brak tu również miejsca na życzenia od serca, dzięki którym kartka z szufladką stanie się wyjątkową, pełną ciepła pamiątką ślubu.


Jedna kolekcja papierów, a daje tyle możliwości! Z LOVE OF MY LIFE Lemoncraft przygotujesz mnóstwo pięknych kartek ślubnych handmade.


Pamiątki ślubu, zaprojektowane przez Cytrynową Projektantkę, mają wymiary 15x15 cm. To upominki typu 2w1, ponieważ są jednocześnie kartką z życzeniami i opakowaniem na prezent. Tak udekorowaną kartkę z szufladką można wręczyć solo, nie trzeba już myśleć o dodatkowym opakowaniu pudełeczka.

Wycięte z kolekcji grafiki podkreślają ślubny charakter projektów scrapbooking.


Te gustowne opakowania na pieniądze na prezent ślubny powstały z kolekcji papierów do scrapbookingu LOVE OF MY LIFE Lemoncraft. Zestawienie soczystej brzoskwini z orzeźwiającą miętą jest lekkie, energetyczne i... bardzo modne! Z papierami Lemoncraft możesz tworzyć rękodzieło ślubne, które będzie romantyczne, eleganckie, a jednocześnie zgodne z obowiązującymi trendami ślubnymi!

Poza papierami do scrapbookingu i wyciętymi z kolekcji elementami, wystarczy dodać kilka kwiatów, koronkę i tekturkę i efektowna kartka z szufladką na pieniądze gotowa!


Kwiaty, pannę młodą i pana młodego oraz inne elementy projektantka wycięła z papierów z małego bloczka. Dzięki temu wszystkie elementy dekoracyjne wspaniale harmonizują z tłem wykonanym z papieru scrapowego.

Każdy szczegół ma znaczenie. Wstążeczka zamontowana w kartce z szufladką ma za zadanie ułatwić otwieranie pudełeczka.


Pudełka otwierają się gdy pociągnie się za wstążkę. Jest to rozwiązanie bardzo wygodne, które zarazem prezentuje się niezwykle profesjonalnie. Jeśli zastanawiasz się, jak zapakować pieniądze na prezent ślubny i zależy Ci na efekcie wow, Alya z pewnością prezentuje formę kartki handmade, którą warto rozważyć!


Piękna kartka i opakowanie na prezent ślubny w jednym.


Umieszczona wewnątrz pudełeczka papierowa przepaska przytrzyma banknoty w jednym miejscu i zapobiegnie ich fruwaniu po całym wnętrzu kartki.


Teraz wiesz już, jak zapakować pieniądze na prezent ślubny, a także na dowolną inną okazję, bo przecież gotówkę wręcza się nie tylko podczas wesela. To także świetny, praktyczny upominek np. na 18 urodziny. Tę samą formę kartki możesz zastosować na każdą inną uroczystość, wystarczy zmienić papiery do scrapbookingu oraz charakter użytych dodatków.

Jeśli wciąż czujesz niedosyt i szukasz innych inspiracji na piękne rękodzieło z okazji ślubu i nie tylko, koniecznie odwiedź nasz kanał YouTube oraz nasz Pinterest, gdzie zawsze staramy się inspirować, zaskakiwać i zachęcać do twórczego spędzania czasu!
PODPIS

4 komentarze:

Dziękujemy za Twoje słowa

Copyright © Lemoncraft , Blogger