Czekając na święta / Waiting for Christmas


Witajcie!
Hello!

Od ubiegłego roku noszę się z zamiarem zrobienia sobie grudniownika, na zapiski i zdjęcia z przygotowań do Świąt. Niestety w tym roku nie zdążyłam  :-( ale na pocieszenie zrobiłam albumik na bazie z hdf z kilkoma stronami do wyklejanek i zapisków.
Do ozdobienia bazy wykorzystałam oczywiście "Joy To The World", której w sumie w tym sezonie pociachałam pięć kompletów :)) 
From the last year I've been wanting to make myself a December daily for all the notes and photos from preparing for Christmas time. And unfortunately I didn't make it this year :-( but to feel better I made myslef a mini album with few pages to decorate and note in.
I used 'Joy to the World' collection here and I have to admitt I have already cut about 5 sets of this collection :-)))
Moja druga dziś inspiracja, powstała właściwie z resztek kolekcji bloczka 15x15cm. Zobaczcie jak fajnie wygląda na drewnianych plastrach.
My second inspiration for today was basically made of scraps of papers from the small 'Joy to the World' paper pad.
Just look like they beautifully matches pieces of wood.


A Wam, która inspiracja przypadła bardziej do gustu?
So which of my inspirations you like more?


Do zobaczenia!
See you next time!


Donata


Materiały / Supplies:

LZP-JTW01 - Zestaw papierów scrapowych 30x30cm - Lemoncraft - Joy to the world  LZP-JTW03 - Bloczek papierów scrapowych 15x15cm - Lemoncraft - Joy to the world  LZP-JTW02 - Bloczek papierów scrapowych 21x29cm - Lemoncraft - Joy to the world Basic

PODPIS

4 komentarze:

Dziękujemy za Twoje słowa

Copyright © Lemoncraft , Blogger