Romantyczna ręcznie robiona kartka urodzinowa

Cardmaking to pasja, która pomaga wybrnąć z problemu pt.: Co wyjątkowego podarować komuś bliskiemu? Śluby, chrzty, czy komunie to okazje, z którymi każdy z nas spotyka się od czasu do czasu, ale jednak najczęściej świętujemy czyjeś urodziny. Zdarzyło Ci się, że nie wiedziałaś, jak urodzinowy upominek uczynić czymś wyjątkowym? Człowiek siedzi i myśli, co podarować, albo jak zapakować prezent, by wywołać radość i łzy wzruszenia... Tymczasem okazuje się, iż najprostszą metodą na wywołanie wielu pozytywnych emocji jest... ręcznie robiona kartka urodzinowa! Własnoręcznie wykonana kartka, stworzona w ulubionych kolorach czy w tematyce bliskiej osobie obdarowanej, z życzeniami od serca, to drobny gest, który wzruszy każdego: zarówno wkraczającą w dorosłość, zbuntowaną nastolatkę, jak i dziadka świętującego 80 rocznicę urodzin.

Urodzinowa kartka na 60 urodziny dla kobiety

Nie jest tajemnicą, że ręcznie robiona kartka powinna być dopasowana w jakiś sposób do osoby, która ją otrzyma. Wiadomo więc, iż zupełnie inaczej będzie wyglądać kartka dla kobiety, a inaczej dla mężczyzny. Ważny jest także wiek obdarowywanego, jego upodobania kolorystyczne i stylistyczne, zainteresowania... Agata przygotowała na dziś kartkę urodzinową dla 60-letniej kobiety. Ręcznie robiona kartka urodzinowa dla pani w dojrzałym wieku może być np. bardzo romantyczna, a zarazem elegancka. I taka właśnie jest propozycja Agaty.Piękne kwiaty, współgrające kolorystycznie z kolekcją papierów do scrapbookingu Dom Róż marki LemonCraft, uzupełnione o delikatne koronki i sizal to idealna propozycja na 60 urodziny.


Prosta i elegancka kartka urodzinowa nie musi być nudna!

Kartkowa kompozycja stworzona przez Agatę nie jest bardzo skomplikowana. To dowód na to, iż piękne papiery do scrapbookingu i przemyślany dobór kilku dodatków wystarczą, aby stworzyć wyjątkową kartkę handmade z życzeniami. Papierowa serwetka z wykrojnika, wycięte z papieru kwiaty, papierowy zegar, cyfra 60 - oto główne elementy budujące kompozycję kartki. Uzupełniają ją elementy z koronki i piękne papierowe róże, idealnie dobrane kolorystycznie do różanych grafik z kolekcji Dom Róż. Samoprzylepne półperełki i sizal dodają kompozycji lekkości. Musisz przyznać, że całość prezentuje się naprawdę efektownie, szalenie romantycznie i - po prostu - pięknie! :-)


Ręcznie robione kartki urodzinowe - i co jeszcze?

Choć kartki urodzinowe handmade powstają chyba najczęściej, popularne są również rękodzielnicze kartki tworzone na inne okazje. W czołówce znajdują się kartki ślubne, kartki na chrzest święty, kartki komunijne oraz kartki na rocznicę ślubu. Z jakich innych, nietypowych, okazji tworzyłaś kartki? A może wolisz wręczać ręcznie robione upominki, które nie są zwykłymi kartkami? Wolisz exploding-boxy, czekoladowniki, kartki typu pop-up? Koniecznie napisz o tym kilka słów w komentarzu :-)

A oto materiały, które Agata wykorzystała do stworzenia swojej pięknej kartki na 60 urodziny:


Dwustronny papier do scrapbookingu - Dom Róż EXTRA 06 Dwustronny papier do scrapbookingu - Dom Róż EXTRA 03


PODPIS

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękujemy za Twoje słowa

Copyright © Lemoncraft , Blogger