Lawendowy scrap dla dziewczynki - jak go zrobić? Kurs video krok po kroku

Lubisz styl prowansalski? W scrapbookingu najczęściej wykorzystywany jest do tworzenia kartek okolicznościowych, zaproszeń ślubnych oraz romantycznych albumów na zdjęcia. A przecież także scrap możesz wykonać w sielskiej i romantycznej atmosferze Prowansji. Wystarczą odpowiednie papiery do scrapbookingu z motywem lawendy, trochę fioletowych, różowych i zielonych dodatków oraz jakieś wpisujące się w klimat zdjęcie, które zechcesz oprawić. Jeśli zastanawiasz się, jak zrobić lawendowy scrap dla dziewczynki, poszukujesz inspiracji na piękną oprawę dziewczęcej fotografii lub poszukujesz technik i rozwiązań, których jeszcze nie wykorzystywałaś w swojej twórczości, koniecznie przeczytaj dzisiejszy artykuł. Mam dla Ciebie również przepiękną inspirację naszej Projektantki, Eleny oraz bardzo przystępny, darmowy kurs video na wykonanie takiej uroczej pamiątki :-) Lawendowy scrap - czy oprawiać tak zdjęcia dziecka?


Czy styl prowansalski pasuje do dziewczęcych prac? Utarło się w naszej kulturze, że jeśli praca dla dziewczynki, to pełna różu... A przecież nie każda mała dziewczynka kocha róż (a tym bardziej: nie wszyscy rodzice małych dziewczynek lubią róż... :P). Fiolet jest świetną alternatywą dla pracy różowej niczym landryneczka ;-) A styl prowansalski to doskonały kompromis pomiędzy pracą delikatną i elegancką a kwiecistą i pełną dziewczęcych akcentów! 

Kiedy warto stworzyć lawendowy scrap dla dziewczynki? M. in. w sytuacji, gdy:

1) Ona lub Jej rodzice nie lubią koloru różowego;
2) dziewczynka jest już nieco starsza (większość dziewczynek "wyrasta" z miłości do koloru różowego);
3) wiesz, że scrap oprawiony w ramkę zawiśnie w mieszkaniu i że layout w stylu prowansalskim zdecydowanie lepiej wpisuje się w aranżację domowych wnętrz obdarowanej scrapem osoby;
4) do fotografii, którą planujesz oprawić, lepiej będą pasować jasne fiolety i biel, niż intensywny lub cukierkowy róż.

Lawendowy scrap to praca, która jakoś nie bardzo budzi u Ciebie skojarzenia z małą dziewczynką? Koniecznie obejrzyj inspirację Eleny i przekonaj się, że śliczna buzia małej dziewczynki oraz delikatny fiolet, lawenda i sielski romantyzm wspaniale do siebie pasują i cudownie się uzupełniają! :-)

Lawendowy scrap dla dziewczynki - jak go zrobić?


Zobacz, jak piękny, lawendowy scrap przygotowała na dziś Elena! Praca jest bardzo bogata, a jednocześnie zachwycająco delikatna. Ciekawi Cię, w jaki sposób powstała ta praca? :-)

Elena rozpoczęła pracę od nałożenia tuszu Distress przez maskę. Następnie uzupełniła kompozycję białą pastą strukturalną oraz odbitkami stempla. Na tak przygotowanym tle zaczęła budować kompozycję z elementów dekoracyjnych. Jako wykończenie swojej pracy, użyła szklanych perełek, mini kamyczków dekoracyjnych wymieszanych z lekkim, matowym żelem oraz kilku chlapnięć białą farbą.Kurs video krok po kroku na lawendowy scrap dla dziewczynki

Brzmi prosto, ale chciałabyś zobaczyć na własne oczy, jak ta praca powstawała? Mówisz i masz! :-) Elena przygotowała dla Ciebie video tutorial, w którym pokazuje etapy powstawania lawendowego scrapa krok po kroku! Oto i kurs video na dziewczęcy scrap w stylu prowansalskim:Nie zapomnij zajrzeć na Blog oraz Instagram Eleny! Znajdziesz tam jeszcze większą dawkę wspaniałych, scrapbookingowych inspiracji :-)

Dziękuję Ci za uwagę, mam nadzieję, że poczujesz się zachęcona do eksperymentowania z fioletem i stylem prowansalskim w pracach dla dzieci i o dzieciach :-) Dobrego dnia!

PODPIS

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękujemy za Twoje słowa

Copyright © Lemoncraft , Blogger