Lemoncraft powroty - papiery do scrapbookingu Sweet Secrets

Pamiętasz naszą kolekcję papierów do scrapbookingu Sweet Secrets? Choć od jej wydania minęło już trochę czasu, wciąż jest to kolekcja bardzo popularna wśród scraperek z całego świata! O jej popularności zadecydowała romantyczna atmosfera, uniwersalna i ponadczasowa kolorystyka oraz przepiękne kompozycje kwiatowe. Dziś, w ramach cyklu: Lemoncraft - powroty, zachęcam Cię do przypomnienia sobie tej wyjątkowej kolekcji papierów. Powspominasz razem ze mną?

Lemoncraft-powroty-kolekcja-Sweet-Secrets


Kolekcja papierów do scrapbookingu Sweet Secrets miała swoją premierę we wrześniu 2018 roku. Prezentację całej kolekcji możesz obejrzeć TUTAJ. Papiery zaprojektowała dla nas Gosia Metryka. Cała kolekcja opiera się na klasycznym, pięknym i niezwykle romantycznym połączeniu jasnego różu z różnymi odcieniami brązu: od jasnego kremu, przez klasyczny beż, aż po jasny, ciepły brąz. Takie zestawienie barw sprawia, iż Sweet Secrets jest kolekcją niezwykle uniwersalną, pasuje zarówno do słodkich, dziewczęcych i kobiecych prac, jak i do eleganckich, delikatnych projektów ślubnych, a brązowe arkusze i motywy desek oraz starego druku z bloczka A4 to idealny materiał do kreowania prac typowo męskich i vintage :-) Scraperki upodobały sobie także elementy do wycinania z arkuszy Vintage, które powstały z myślą o tych papierów. Można dzięki nim tworzyć wieloelementowe, warstwowe kompozycje, które za każdym razem zaskakują i zachwycają. Zobacz sama!

Kolekcja LemonCraft Sweet Secrets jest idealna do tworzenia albumów. Dzięki bogatym kompozycjom kwiatowym na arkuszach z kolekcji głównej, możesz stworzyć piękny, dekoracyjny album, nawet bez konieczności dodawania wielu dekoracji. A jasne arkusze z delikatnymi deseniami stanowią wymarzone tło dla fotografii. Spójrz tylko, jakie wspaniałości można z tej kolekcji wyczarować, ograniczając stosowanie innych elementów dekoracyjnych:

Kompozycje kwiatowe rozmieszczone na brzegach arkuszy stanowią świetne pole do popisu dla scraperek tworzących tradycyjne layouty. Oto przykład niebanalnej kompozycji na jednym z różwych arkuszy:A tutaj dowód na to, że papiery z kolekcji Sweet Secrets pięknie do siebie pasują i pozwalają miksować się w dowolny sposób!Czy zgodzisz się ze mną, że wzornictwo i kolorystyka Sweet Secrets są tak piękne i ponadczasowe, że z powodzeniem mogłyby wystąpić także na produktach z innych obszarów naszego życia, nie tylko w scrapbookingu? Ja widzę te piękne kwiaty i motyle na odzieży, np. taki t-shirt nosiłabym z ogromną przyjemnością! A Ty? :-)A taki kubeczek stałby się moim ulubionym do picia kawy, nie tylko tej podczas klejenia kolejnej kartki handmade :-D Kubki z ładnymi wzorami to coś, czego w moim domu nigdy zbyt wiele :-)


Moja mama, oglądając papiery LemonCraft z różnych kolekcji, często mówi, że one są tak piękne, iż najlepiej byłoby je oprawić w ramkę i ustawić w widocznym miejscu. Sprawdziłyśmy, jak wyglądałaby taka dekoracja ze Sweet Secrets w roli głównej. Mnie się podoba, a Tobie? :-)
Ta kolekcja papierów scrapowych ma swoich wielbicieli wśród miłośniczek różnych technik i stylów w scrapbookingu. Moim zdaniem nie ma się czemu dziwić - jak widzisz, Sweet Secrets ma wiele twarzy i potrafi zachwycić na wiele sposobów. A Ty tworzysz z tej kolekcji? Lubisz ją? Ile prac z niej masz na swoim koncie? :-)

Jeśli uwielbiasz te beże i róż oraz zachwycasz się tymi kompozycjami kwiatowymi, koniecznie do nas zaglądaj! Już wkrótce będziemy mieć dla Ciebie kilka niespodzianek, myślę, że każda miłośniczka Sweet Secrets będzie zachwycona! :-)Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękujemy za Twoje słowa

Copyright © Lemoncraft , Blogger