Ręcznie robiony prezent dla taty - mediowa ramka na Dzień Ojca

Już za kilka(naście) dni obchodzimy Dzień Ojca. To świetna okazja, by podarować tacie upominek od serca, wykonany własnoręcznie. Jeśli brakuje Ci pomysłu na ręcznie robiony prezent dla taty, nasza Projektantka, Karolina, przychodzi Ci z pomocą. Przygotowała na dziś nie tylko piękną inspirację, ale i kurs video krok po kroku na wykonanie takiej mediowej ramki na Dzień Ojca. Pamiętaj jednak, że zastosowane przez Karolinę techniki i rozwiązania z powodzeniem wykorzystasz w każdym innym projekcie - nie tylko tym dedykowanym tacie, czy w ogóle - mężczyźnie. Zainteresowana? Czytaj dalej!


Ręcznie robiony prezent dla taty - który ojciec ucieszy się z mediowej ramki?


Oczywiście, nie każdy tata będzie ucieszony z sentymentalnej pamiątki w postaci ramki ze zdjęciem. Jeśli zastanawiasz się, czy warto sprawić taki upominek dla swojego ojca, podpowiadam, że ręcznie robiony prezent będzie odpowiedni dla taty, który:

- docenia i lubi rękodzieło, podziwia Twoją pasję i wspiera Cię w jej rozwoju;
- lubi wspominać, chętnie powraca do różnych historii z przeszłości, lubi robić i/lub oglądać zdjęcia;
- nie jest fanem tradycyjnych upominków dla taty, jak skarpety, krawat czy bokserki... ;-)

Bez względu na to, czy planujesz wykonać prezent dla swojego taty czy też dla ojca Twoich dzieci, z pewnością w głębi serca czujesz, czy jest to dobry pomysł, więc... idź w tym przypadku za głosem serca! :-)

Mediowa ramka na Dzień Ojca - inspiracja Projektantki i kurs video krok po kroku
Karolina przygotowała na dziś świetną, mediową, wielowarstwową ramkę w brązowej tonacji, z dodatkiem odrobiny koloru niebieskiego. Zarówno sama baza ramki handmade (koło zębate), jak i użyta w pracy kolorystyka i stylistyka, wspaniale odzwierciedlają to, co w scrapbookingu uchodzi za męski styl prac. Zobacz, jak piękna, spójna i harmonijna jest mediowa ramka na Dzień Ojca, stworzona przez naszą Projektantkę. Jednocześnie pracy nie można odmówić różnorodności - tu wszędzie coś się dzieje! :-)

Jeśli oglądając mediową ramkę na Dzień Ojca, wykonaną przez Karolinę, zaczęłaś zastanawiać się, jak to jest zrobione, to mam dla Ciebie wspaniałą wiadomość! Karolina przygotowała dla Ciebie czytelny i skondensowany kurs video, w którym krok po kroku pokazuje etapy powstawania powyższego projektu! Film możesz obejrzeć tutaj:Koniecznie daj znać, czy podoba Ci się propozycja Karoliny na prezent na Dzień Ojca. Wykonałabyś taką pracę dla swojego taty? Z której kolekcji papierów do scrapbookingu LemonCraft byś skorzystała?

Dziękuję Ci za Twoją obecność na blogu i za czas poświęcony na przeczytanie dzisiejszego artykułu. Wszystkiego dobrego!PODPIS

1 komentarz:

Dziękujemy za Twoje słowa

Copyright © Lemoncraft , Blogger