Wyniki wyzwania majowego - kto wygrał wyzwanie z moodboardem w LemonCraft?

Witam Cię w 10 dzień czerwca! Dzisiejsza data oznacza ni mniej, ni więcej, tylko tyle, że pora ogłosić wyniki naszego ostatniego wyzwania z moodboardem! Majowe wyzwanie LemonCraft bardzo przypadło wszystkim do gustu, powstało wiele przepięknych, inspirujących projektów... Wybór trzech wyróżnionych prac, jak zawsze, był niezwykle trudny - z każdym kolejnym wyzwaniem coraz wyżej zawieszacie poprzeczkę, wow! Jesteś ciekawa, kto tym razem znalazł się w TOP3 i otrzyma banerek? Kto wygrał majowe wyzwanie w LemonCraft? Czytaj dalej! :-)

Tym razem pierwsze miejsce, banerek oraz bon na 50 zł do wydania w sklepie Hobby Place otrzymuje... Alexandra Rozova! Nasze DT jest zachwycone tym delikatnym, niebanalnym, pełnym romantycznej atmosfery i zaskakującym na każdym  kroku projektem!Serdeczne gratulacje!!! Oto banerek dla Ciebie:

a w sprawie nagrody skontaktuj się z nami, pisząc na adres mailowy: biuro@lemoncraft.pl :-)

2 miejsce zdobywa Renata - Karteluszkowo, za tę pełną delikatności pracę, urzekającą swą zwiewnością i przepiękną kompozycją kwiatową:Serdeczne gratulacje! A oto Twój banerek:

3 miejsce zdobywa Natalia Królak za przepiękny, elegancki i romantyczny exploding box:


Gratulujemy! :-) A oto banerek dla Ciebie:


Naprawdę jesteśmy pod ogromnym wrażeniem wszystkich zgłoszonych projektów - wspaniale odzwierciedliły nastrój tablicy inspiracji, stając się dla nas źródłem niesamowitej uczty dla oczu i dusz! :-) Mam nadzieję, że każda miłośniczka scrapbookingu, czytelniczka naszego bloga i wielbicielka papierów LemonCraft zechce wziąć udział w kolejnym naszym wyzwaniu z moodboardem, które ukaże się już w lipcu! To będzie znów przepiękny moodboard i wiem, że zaskoczysz nas wspaniałym projektem! :-) Serdeczne pozdrowienia! Życzymy Wam nieustającej weny i radości tworzenia :*


PODPIS

9 komentarzy:

 1. Bardzo dziękuję za przyznanie drugiego miejsca w wyzwaniu, to duże wyróżnienie dla mnie :) Gratuluję Alexandrze Rozova i Natalii Królak :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratulacje dziewczyny, pracy jest naprawdę warte odnotowania.

  OdpowiedzUsuń
 3. Dziękuję pięknie :-))) Gratulacje dla Renaty i Alexandry - cudowne prace :***

  OdpowiedzUsuń
 4. Вау, спасибо огромное!!!! Очень рада!!! Поздравляю всех победительниц, шикарные работы!!!

  OdpowiedzUsuń
 5. Мне никто не отвечает ни на письмо ни в инстаграм... Мне стоит ждать свой приз? Или его не будет?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dear Aleksandra, please write me me at: sklep@lemoncraft.pl
   Becouse I didn't find any message from you. Hugs, Anna from Lemoncraft

   Usuń
  2. Написала еще раз, большое спасибо, надеюсь письмо дойдет! 😊

   Usuń

Dziękujemy za Twoje słowa

Copyright © Lemoncraft , Blogger