Ramka hdf - jasna praca mixed media i darmowy kurs scrapbooking!

Czy żarówka może mieć coś wspólnego z romantyczną atmosferą? Jeśli jest to żarówka z płyty hdf od Woodouts!, która znalazła się w rękach Emilii, to zdecydowanie może! Chcesz się przekonać? Koniecznie obejrzyj dzisiejszą inspirację naszej Projektantki. Emilka, jak zawsze, przygotowała dla Ciebie również czytelny kurs scrapbooking w formie video, w którym krok po kroku pokazuje, jak stworzyła poniższy projekt. 

Nietypowe kształty baz hdf i mdf - możesz je dowolnie wykorzystać!


Jeśli wydaje Ci się, że bazy hdf i mdf są tylko dla osób, tworzących w technice mixed media, czym prędzej porzuć swoje błędne przekonania! :-) Z tych świetnych, wytrzymałych, odpornych na różnego rodzaju preparaty baz może korzystać każda miłośniczka scrapbookingu, decoupage, malowania... Niewątpliwą zaletą kształtów hdf i mdf jest fakt, iż pozostają w niezmienionej formie przez dłuuuugie lata. Dostępne są w wielu rozmiarach i kształtach, jedne są zupełnie proste, inne posiadają misterne ażurowe wzornictwo... - dla każdego coś miłego :-) Nie wiesz, co możesz znaleźć wśród baz hdf? Koniecznie zajrzyj do sklepu Woodouts! i sama się przekonaj, jak ogromny masz wybór :-)

Żarówka ramka hdf - jasna praca mixed media
Pamiętasz nasz post o tym, że mixed mediowe prace nie muszą być ciemne? Emilka kontynuuje ten wątek - na dziś przygotowała mediową żarówkę. Ale żarówka ta wcale nie jest udekorowana w stylistyce steampunk czy grunge. Mamy tu zwiewną, lekką, pełną delikatności i romantyzmu pracę! Tak! Emilia ozdobiła bazę żarówkę hdf Woodouts!, wykorzystując jasne media, piękne ręcznie robione kwiaty z foamiranu oraz nasze biało-błękitne papiery do scrapbookingu z kolekcji Serenity. Spójrz, jak cudownie eteryczny efekt uzyskała!
Niebanalny kształt pracy, zróżnicowane tekstury i bogata, jasna kompozycja - oto części składowe tego niesamowitego projektu! Chciałabyś wykonać coś podobnego, ale nie wiesz, jak się za to zabrać? Głowa do góry! Emilia przygotowała dla Ciebie zupełnie darmowy kurs scrapbooking w formie video, w którym krok po kroku prezentuje powstawanie powyższej pracy.

Kurs scrapbooking - darmowy video tutorial na mediową żarówkę hdfAby obejrzeć przygotowany przez naszą Edukatorkę film z kursem, kliknij w poniższy przycisk (przeniesie Cię on do naszego kanału na YouTube):

Z filmu dowiesz się: 
- jak sprawić, by papier scrapowy pasował kształtem do wybranej bazy,
- jakie media zastosowała Emilia,
- w jakiej kolejności dokładała kolejne preparaty i ozdoby,
- w jaki sposób przymocowane są do pracy poszczególne elementy kompozycji,
- jakich produktów i narzędzi Emilia użyła do stworzenia swojej pracy.

Mam nadzieję, że dzisiejsza praca Emilii zainspirowała Cię do stworzenia jakiejś pięknej pracy na bazie hdf lub mdf, w nietypowym kształcie :-) A filmik być może sprawi, że sięgniesz po media? :-) Daj znać, czy podoba Ci się kurs i czy zamierzasz z niego skorzystać!

Dobrego dnia :-)
PODPIS

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękujemy za Twoje słowa

Copyright © Lemoncraft , Blogger