Wyzwanie scrapbooking z moodboardem - wrześniowe wyzwanie LemonCraft

 Zaczął się rok szkolny! Dla wielu rodziców radość jest tym większa, że nauczanie zdalne mocno wpłynęło na organizację życia rodzinnego i zawodowego. Ty też przez ostatnie miesiące miałaś zdecydowanie mniej czasu na scrapowanie? Czas to nadrobić! Jeśli odprawiłaś już dzieci do placówek edukacyjnych i opiekuńczych, koniecznie wykorzystaj wolną chwilę na scrapowanie - sprzątanie nie ucieknie! ;-) Dziś mam dla Ciebie nowe, wrześniowe wyzwanie LemonCraft z moodboardem oraz mnóstwo wspaniałych inspiracji od naszych utalentowanych Projektantek.


Wyzwanie scrapbooking - moodboard


Jak co drugi miesiąc, mam dziś dla Ciebie świetne wyzwanie scrapbooking z moodboardem. Tym razem inspirujemy się taką tablicą:


Pamiętaj, że praca na wyzwanie z moodboardem nie musi odzwierciedlać tablicy w 100%, ważne jednak, aby już na pierwszy rzut oka było oczywiste, którymi elementami moodboardu się zainspirowałaś! Możesz skupić się na temacie i ogólnym klimacie wyzwania, albo zdecydować się na pojedynczy deseń lub motyw występujący w moodboardzie. Możesz wykorzystać tyle elementów, ile chcesz - byle nie pozostawiać nam miejsca na domysły, inspiracja moodboardem musi być oczywista. Nadal masz wątpliwości, jak powinna wyglądać praca zgłoszona na wyzwanie scrapbooking z moodboardem? Koniecznie obejrzyj poniższe inspiracje naszych Projektantek! :-)

Wyzwanie z moodboardem - prace Projektantek Lemoncraft


Tatiana wykonała kartkę w męskim stylu, inspirując się zarówno tematyką, kolorystyką, jak i motywami z moodboarda. Wykorzystała tu wszystkie elementy z tablicy, korzystając z kolekcji papierów do scrapbookingu Boy's Little World.
Agata przygotowała męski layout w kształcie heksagonu.
Wykorzystała elementy z kolekcji Boys Little World oraz deski z bloczku A4 Wood Patterns 02.


Jasmina Jus wykorzystała oba nasze bloczki deskowe i za pomocą odpowiednio dobranej kolorystyki i motywów stworzyła harmonijkowy mini albumik w oparciu o moodboard, wcale nie wykonując typowo męskiej kartki. Jej propozycja to projekt idealny na ślub, Walentynki czy rocznicę ślubu!

Donata przygotowała cudną, chłopięcą kartkę. Zastosowała motyw starej książki, wzór kraty, drewno (w postaci literek) i brązowo-niebieską kolorystykę z moodboardu.Asia sięgnęła po tę samą kolekcję, co Donata - Boy's Little World - i stworzyła oryginalny projekt na tamborku:Ewa wyłamała się nieco z tworzenia pracy z typowo chłopięcej kolekcji papierów scrapowych i wykorzystała kolekcję Sense and sensibility :) 

Magda wykonała świetną, sentymentalną pamiątkę w postaci przestrzennej ramki foto. Do ozdobienia ramki użyła mixu kolekcji: Boy’s Little World, Wood Patterns 02 i Raspberry Garden:


Weronika również wykorzystała jak najwięcej elementów, które zawiera nasz wrześniowy moodboard LemonCraft na wyzwanie:
Emilia stworzyła pracę według tej samej tablicy inspiracji, co pozostałe dziewczyny, a zobacz, jak wyjątkowo delikatna i słodka jest Jej kartka w pudełku! To dowód na to, że masz ogromną dowolność w tworzeniu pracy na wyzwanie scrapbooking LemonCraft ;-) 

Gosia prezentuje urodzinowy gift card holder dla piekarza, wykonany z papierów z bloczku Wood Patterns 02:


Marta przygotowała dość prostą, ale wymowną i piękną kartkę, wykorzystując motyw drewna, zegara i kolorystykę moodboardu:

A ja (Kasia) poszłam totalnie w innym kierunku, zrezygnowałam z typowo męskiej pracy, skupiłam się na kolorystyce, motywie słomek, kracie i sercu:Scrapbooking - wyzwanie z moodboardem - stwórz pracę i wygraj!


Jak widzisz, prace na nasze wyzwanie mogą być naprawdę różne! Zainspiruj się moodboardem i wykonaj własny projekt do tej tablicy inspiracji! Dodaj link do swojej pracy za pomocą żabki na dole posta, opublikuj u siebie podlinkowany do tego artykułu moodboard i daj sobie szansę na wygranie bonu o wartości 50 zł do wydania w sklepie LemonCraft na nasze super papiery do scraproobkingu! :-) Pamiętaj, że tworząc projekt na wyzwanie nie musisz używać naszych papierów - podpowiem tylko, że mamy całkiem sporo takich, które idealnie wpasowują się w klimat moodboardu ;-) 

Wspaniałego tworzenia, już nie mogę się doczekać Twojej pracy wyzwaniowej! :-) 

PODPIS

You are invited to the Inlinkz link party!

Click here to enter

4 komentarze:

 1. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 2. Piękne inspiracje i bardzo fajne wyzwanie. 🍋💞🍋

  OdpowiedzUsuń
 3. https://www.instagram.com/p/CFwnXqzpwHU/?igshid=ljtr2zo0umiz

  OdpowiedzUsuń
 4. https://www.facebook.com/scrapstromeria.anna.kasinska.sworacka/posts/134879208332518

  OdpowiedzUsuń

Dziękujemy za Twoje słowa

Copyright © Lemoncraft , Blogger