Arteterapia w scrapbookingu - nowoczesne papiery do scrapbookingu Silence LemonCraft

Żyjemy w czasach, w których coraz ważniejsze jest to, by mieć jakieś hobby, które pozwoli oderwać się od codzienności. Zajmując się swoją pasją, zapominamy o problemach, zwalczamy stres, a czasem wypełniamy pustkę, która z jakiegoś powodu pojawiła się w naszym życiu. Każdy odnajduje w swoim hobby inną motywację, ale niezaprzeczalny pozostaje fakt, że pasja to nie tylko rozrywka, w większości przypadków to także terapia. Nowoczesne papiery do scrapbookingu SILENCE LemonCraft to dowód na to, że arteterapia w scrapbookingu jest możliwa. A niesamowita moc uzdrawiająca tych papierów jest obustronna - pomogła i twórcy kolekcji i jej użytkownikom.


SILENCE LemonCraft - nowoczesne papiery do scrapbookingu, które mają uzdrawiającą moc!


Dlaczego o kolekcji scrapbooking SILENCE LemonCraft można mówić, iż ma moc uzdrawiającą? Czynników jest kilka. Po pierwsze, kolekcja powstała w czasie, gdy znaleźliśmy się w centrum pandemii COVID-19. Trudny czas, zamknięcie nas w domach, ograniczenie kontaktów z bliskimi oraz znaczne uszczuplenie możliwych rozrywek w czasie, w którym mieliśmy lock down, spowodowały, że coraz więcej osób sięgało po rękodzieło, a ci, którzy już wcześniej pasjonowali się scrapbookingiem, znaleźli więcej okazji do oddawania się przyjemności tworzenia. Możliwość ucieczki w świat kolorowych papierów, pięknych projektów i twórczej zabawy zadziałała bardzo terapeutycznie na większość z nas. Arteterapia w scrapbookingu nabrała nowego, wyraźnego znaczenia. A nowoczesne papiery do scrapbookingu SILENCE LemonCraft stały się wyrazem tej arteterapii - dla Anny Zaprzelskiej, która zaprojektowała te wspaniałe arkusze i dla Klientów LemonCraft, którzy skupili się na przyjemności kreowania nowych, pięknych prac scrapbooking z papierów SILENCE.

Tę uzdrawiającą, napełniającą optymizmem moc kolekcji najlepiej widać w bloczku basic, w którym znajdziesz inspirujące, motywujące do działania sentencje, a także przepiękne elementy do wycinania, które świetnie pomagają rozbudować kompozycję pracy przy jednoczesnym ograniczeniu użytych dodatków. 
Kolorystyka kolekcji również nastraja optymistycznie, chłodny, miętowy odcień błękitu ma ożywczą, orzeźwiającą moc, głęboki turkus daje uczucie uspokojenia i wyciszenia, a kropla intensywnego różu dodaje energii i radości. 

Nie można zapomnieć o mnóstwie elementów do wycinania, które znajdziesz w bloczku basic do kolekcji SILENCE - nie od dziś wiadomo, że skupianie się na czynności takiej, jak wycinanie drobnych elementów, sprzyja wyciszeniu się i ukojeniu nerwów.Wszystko razem staje się mieszanką uczuć i emocji, na które tak czekamy, gdy przeżywamy trudne chwile. Obcowanie z kolekcją SILENCE jest inspirujące i dostarcza potężną dawkę dobrej energii!

SILENCE LemonCraft - mediowe tła dla osób niemediujących


Zdarzyło Ci się marzyć o stworzeniu pracy scrapbooking z pięknym, mixed-mediowym tłem, ale jednocześnie brak doświadczenia hamował Cię przed tym twórczym eksperymentem? Kolekcja papierów do scrapbookingu SILENCE LemonCraft pomaga przełamywać bariery i pozwala sięgać po scrapbookingowe marzenia! Z tymi papierami do scrapbookingu możesz mieć w swoich pracach mediowe tła, nawet, jeśli z natury jesteś osobą niemediującą. Jeśli tworzenie spękań, zacieków, kleksów i przecierek to dla Ciebie czarna magia... LemonCraft zrobił to za Ciebie! SILENCE to nowoczesne papiery do scrapbookingu, w których znajdziesz tła imitujące popękane ściany, odrapane deski i akwarelowe zacieki. 
Wszystko to prezentuje się niezwykle efektownie, a nie wymaga od Ciebie ani posiadania wielu preparatów z obszaru mixed-media, ani wiedzy i umiejętności dotyczących ich stosowania. Szybko, prosto i bez problemu możesz mieć layout z mediowym tłem, albo niebanalną kartkę okolicznościową z ciekawymi spękaniami na drugim planie.

Nowoczesne papiery scrapbooking na każdą okazję - SILENCE LemonCraft


Jeśli sądzisz, że kolekcja SILENCE LemonCraft to jedynie papiery do tworzenia prac dla siebie, takich, które poprawią Ci nastrój, ale które ostatecznie wylądują na dnie szuflady, to bardzo się mylisz! Przy całej swej wyjątkowości, nowoczesności i specyficznej estetyce, papiery do scrapbookingu z nowoczesnej kolekcji SILENCE okazują się być tworzywem uniwersalnym, doskonałym do prac różnego typu. Stworzysz z nich zarówno delikatne, jasne kartki okolicznościowe, jak i projekty w intensywnej kolorystyce. Arkusze z zestawu SILENCE są idealne zarówno do tworzenia blejtramów, scrapów i albumów stanowiących oprawę dla ulubionych zdjęć, jak i do przygotowywania kartek urodzinowych, imieninowych, a nawet ślubnych. Tym, co niewątpliwie wyróżnia kolekcję SILENCE na rynku papierów do scrapbookingu, jest ich niedopowiedzenie, pozostawienie twórcy decyzji o tym, czy papiery te wystąpią w roli delikatnego tła, czy charakternego pierwszego planu z mixed-mediowym pazurem. Poznaj wszystkie oblicza kolekcji SILENCE, pozwól sobie na świadomą arteterapię w scrapbookingu i twórz prace, o jakich marzysz! 

Czy nowoczesne papiery do scrapbookingu SILENCE LemonCraft zaintrygowały Cię i skłoniły do scrapbookingowych eksperymentów? Jeśli jeszcze nie miałaś okazji tworzyć z tej wyjątkowej scrapowej kolekcji, koniecznie spróbuj! Daj sobie szansę na chwileczkę zapomnienia i skorzystaj z dobrodziejstw arteterapii!PODPIS

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękujemy za Twoje słowa

Copyright © Lemoncraft , Blogger