Natural Christmas LemonCraft - świąteczne papiery scrapbooking w stylu rustykalnym

Ciepło domowego ogniska, zapach świerkowych gałązek, przyjemna chropowatość drewnianego blatu stołu i miękkość przytulnego swetra - czy widzisz i czujesz, jak niewiele trzeba, by przywołać wyjątkowość atmosfery świąt Bożego Narodzenia? NATURAL CHRISTMAS LemonCraft to świąteczne papiery scrapbooking w stylu rustykalnym. Kolekcja ta udowadnia, że piękno tkwi w prostocie, a możliwość obcowania z przyrodą oraz celebrowanie rodzinnych tradycji otwierają serca na to, co w Bożym Narodzeniu najpiękniejsze. Dasz się zaprosić do świata pachnącego lasem i przyprawą korzenną?
Tradycyjne świąteczne papiery scrapbooking - odkryj NATURAL CHRISTMAS LemonCraft


W świecie, w którym każdego dnia doświadczamy postępu technologicznego, a nowatorska postawa, świeże spojrzenie i rewolucyjne rozwiązania to slogany słyszane wszędzie i przekonujące nas, że nie możemy stać w miejscu, tradycje nabierają szczególnego znaczenia. Aby nie zerwać tej coraz cieńszej i bardziej nadwyrężonej nici, łączącej nas z poprzednimi pokoleniami, ochoczo pielęgnujemy rodzinne tradycje, zwłaszcza te związane z okresem świąt Bożego Narodzenia. To w dużej mierze właśnie dlatego tradycyjne świąteczne papiery scrapbooking nie tracą na popularności i każdego roku zyskują mnóstwo fanek wśród rękodzielniczek z całego świata. Świąteczna kolekcja papierów do scrapbookingu LemonCraft 2021 to NATURAL CHRISTMAS - papiery z klasyczną, świąteczną paletą barw, popularnymi motywami i tradycyjną symboliką, tyle, że przedstawionymi w modny, rustykalny sposób. 

NATURAL CHRISTMAS LemonCraft to świąteczne papiery do scrapbookingu w stylu rustykalnym.


Świąteczne papiery scrapbooking w stylu rustykalnym to przede wszystkim połączenie bożonarodzeniowej klasyki z naturalnymi materiałami i bliskością świata natury. NATURAL CHRISTMAS to sięganie wgłąb tradycji, ale nie tej sprzed dwóch-trzech pokoleń, lecz tej wypracowanej od wielu wieków.

Papiery świąteczne NATURAL CHRISTMAS to neutralna paleta barw i naturalność.


 Kult Matki Ziemi oraz umiłowanie rodzinnych, pełnych ciepła świąt w jednej kolekcji papierów do scrapbookingu? Z NATURAL CHRISTMAS to możliwe!

Świąteczna kolekcja papierów do scrapbookingu w stylu rustykalnym - modne akcenty w NATURAL CHRISTMAS


Świąteczne papiery scrapbooking w stylu rustykalnym są obecnie szalenie popularne, bo styl rustykalny w ogóle przeżywa swój rozkwit: w aranżacji domu na święta, ale i w ogólnej aranżacji wnętrz, w modzie, w dziedzinie fotografii... Wszędzie tam, gdzie to możliwe, poszukujemy naturalnej palety barw nawiązującej do kolorów Ziemi, ekologicznych surowców przyjętych od Matki Natury, zachwycającej swym urokiem prostoty i skromności. 

Delikatne kartki świąteczne stworzysz z kolekcją NATURAL CHRISTMAS LemonCraft.


NATURAL CHRISTMAS LemonCraft to papiery do scrapbookingu pełne naturalnego odcienia zieleni, koloru surowego drewna oraz neutralnej bieli i beżu. Taka paleta barw czyni świąteczną kolekcję LemonCraft nie tylko propozycją zgodną z najnowszymi trendami, ale i zestawem wręcz wymarzonym do kolorystycznych eksperymentów z barwnymi dodatkami scrapbooking.

Możesz skupić się na neutralnej, ziemistej palecie kolekcji NATURAL CHRISTMAS, lub poszaleć z kolorami dodatków!


Papier imitujący nadgryzione przez ząb czasu deski, deseń swetrowego splotu, czy motyw surowego płótna to niezwykle modne akcenty rustykalne w papierach do scrapbookingu. W świątecznej kolekcji LemonCraft NATURAL CHRISTMAS odnajdziesz je wszystkie. Dodatkowo wzory te uzupełnione są o przepiękne, nasycone naturalną zielenią świąteczne gałązki, jasne poinsecje, rustykalne ozdoby choinkowe oraz apetycznie wyglądające pierniczki. 

Jasną kolorystykę papierów ożywisz kolorowymi elementami do wycinania z bloczka połówkowego.


Kropką nad i są słodkie leśne stworzonka, które nie tylko w uroczy sposób wzbogacają dekoracyjne kompozycje na arkuszach, ale i stanowią piękny łącznik pomiędzy lasem, światem przyrody, a pełnym rodzinnego ciepła domem człowieka.

Urocze leśne stworzonka to charakterystyczny element rustykalnej kolekcji świątecznej NATURAL CHRISTMAS.

NATURAL CHRISTMAS i This Christmas - miksuj dowolnie kultowe kolekcje świąteczne LemonCraft!


Najwspanialsze w kolekcji NATURAL CHRISTMAS jest to, że jej ciepło i naturalność doskonale współgrają z zeszłoroczną kolekcją świątecznych papierów do scrapbookingu marki LemonCraft - THIS CHRISTMAS (która z resztą doczekała się w tym roku dodruku). Dowodem na to jest bloczek połówkowy z elementami do wycinania NATURAL CHRISTMAS, w którym znajdują się obrazki i motywy idealnie pasujące do obu świątecznych kolekcji LemonCraft. W bloczku z wycinankami znajdują się m.in. elementy, które w roku 2020 stanowiły oddzielne arkusze 30x30 cm do kolekcji THIS CHRISTMAS. Teraz możesz dowolnie miksować stare z nowym, w pełni wykorzystując potencjał zgromadzonych świątecznych papierów do scrapbookingu LemonCraft! Spójrz tylko na te elementy do samodzielnego wycinania - czyż nie są doskonale uniwersalne, a przy tym niezwykle piękne i oryginalne? :-)


Piękne elementy do wycinania z kolekcji NATURAL CHRISTMAS sprawdzą się w każdym świątecznym projekcie scrapbooking!


Uniwersalność tkwi w prostocie - sprawdź, jak wykorzystać świąteczne papiery LemonCraft


Świąteczne papiery scrapbooking w stylu rustykalnym NATURAL CHRISTMAS LemonCraft to z jednej strony piękne wzornictwo, a z drugiej - wyjątkowa uniwersalność. Prostota deseni i neutralność kolorystyki sprawia, że arkusze w deski, w kratę czy we wzór imitujący wełniany sweterek, będą idealne nie tylko do prac na Boże Narodzenie. Jeśli więc zrobisz już wszystkie kartki świąteczne handmade i zostanie Ci jeszcze nieco papierów z kolekcji NATURAL CHRISTMAS LemonCraft, z pewnością nie będziesz skazana na ich bezużyteczne przetrzymywanie przez kolejny rok!

A czy Ciebie zachwyciły nasze świąteczne papiery scrapbooking w stylu rustykalnym, kolekcja NATURAL CHRISTMAS?PODPIS

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękujemy za Twoje słowa

Copyright © Lemoncraft , Blogger