Ile nowości wyda LemonCraft w 2022 roku i dlaczego tak mało?

Zakładam, że skoro tu jesteś, to kochasz papiery do scrapbookingu tak samo, jak my. Wszak papier jest jednym z podstawowych materiałów, z których korzystamy, tworząc nasze piękne rękodzieło! Rozpoczął się nowy rok, producenci papierów zaskakują coraz to nowszymi pomysłami na kolekcje, pojawiło się już mnóstwo nowości, a w LemonCraft cisza... Dlaczego? Kiedy planujemy wydać jakieś nowe papiery scrapbooking? Ile nowości wyda LemonCraft w 2022 roku i dlaczego tak mało? Na te i inne pytania znajdziesz odpowiedzi w dzisiejszym artykule, zapraszam!Po pierwsze - nie zawsze nowe znaczy: lepsze


Wiem, że czekasz na premierę nowości z mieszaniną ciekawości i ekscytacji. To normalne. Lubimy oglądać nowe wzory i kolory, lubimy wyobrażać sobie, co stworzymy z papierów do scrapbookingu, których jeszcze nie miałyśmy w naszych pracowniach. Wreszcie: lubimy poznawać nowe trendy w scrapbookingu i przygotowywać się do nadchodzących sezonów (wielkanocnego, komunijnego czy ślubnego) wiedząc, jakie papiery będziemy mieć do dyspozycji. Chcę jednak zwrócić Twoją uwagę na jeden bardzo istotny fakt: nie zawsze to, co nowe, jest lepsze od tego, co stare. 

W oczekiwaniu na nowości LemonCraft twórz z tego, co już masz! Nasze starsze kolekcje wciąż są na czasie!W LemonCraft zawsze kładziemy duży nacisk na uniwersalność i ponadczasowość naszych kolekcji. Papiery, z których korzystałaś w zeszłym roku i dwa lata temu, wcale nie tracą na aktualności. Nadal możesz z powodzeniem tworzyć z nich modne rękodzieło ślubne i zachwycające projekty scrapbooking na dowolną okazję. Naszą misją nie jest zmuszać Cię do ciągłego kupowania nowości i aktualizowania zasobów w Twojej pracowni, abyś mogła podążać za wciąż zmieniającymi się trendami. My chcemy, abyś wiedziała, że zmieniając dodatki, ich układ lub kolorystykę, możesz bez stresu korzystać z dotychczas posiadanych zapasów papieru. I sięgać po swoje ulubione kolekcje LemonCraft - bo na pewno masz swoich faworytów z ubiegłych lat.

Masz swoją ulubioną kolekcję papierów LemonCraft? Twórz z niej bez obaw! Nasze papiery są ponadczasowe :-)Po drugie - cena papierów do scrapbookingu jest ważna dla nas... i dla Was!


Większość z nas jest na bieżąco z sytuacją gospodarczą i ekonomiczną naszego kraju. Widzimy, jak wszystko drożeje w zastraszającym tempie, jak rosną koszty życia. Widzimy też, jak brakuje na rynku surowców, przez co przedmioty wykonane z drewna czy papieru osiągają niebotyczne ceny. Same surowce również są coraz droższe, a do tego - nie zawsze można je zdobyć, bo ich po prostu nie ma. 

Optymalizujemy proces wydawniczy, by zapewnić Ci atrakcyjną cenę naszych produktów.W LemonCraft od zawsze tworzymy na dany rok harmonogram wydawniczy, którego się trzymamy. Z góry zakładamy, że wprowadzimy do obiegu kilka nowości w określonych terminach, planujemy również wznowienia i uzupełnienia dotychczasowych kolekcji - tych, które nasi Klienci pokochali najmocniej i z których korzystają najchętniej. W ten sposób maksymalizujemy proces wydawniczy, decydując się na jednorazowy większy wydruk i skupiając się na wydaniu zaledwie kilku nowych kolekcji papierów, ale za to w większym nakładzie. Wpływamy tym samym na niższą cenę druku, co przekłada się na możliwość uzyskania możliwie najniższej ceny dla naszego Klienta.


Po trzecie - każda przestrzeń do przechowywania kiedyś się kończy


To nieustająca bolączka wszystkich scrapujących osób. Bez względu na to, czy masz do dyspozycji ledwie mały kącik w sypialni czy całą, ogromną przestrzeń pracowni scrapbookingowej, prędzej czy później zaczyna Ci brakować miejsca. Jeśli podoba nam się jakaś kolekcja papierów do scrapbookingu, zwykle kupujemy większy zapas, aby nie brakło nam upatrzonych wzorów i abyśmy zawsze miały do nich dostęp. Problem w tym, że podoba nam się większość kolekcji i chcemy mieć je wszystkie ;-) 

Każde miejsce kiedyś się kończy - nawet to w naszym dużym magazynie papierów! :DA zatem: im więcej kolekcji papierów wyda LemonCraft, tym bardziej problematyczne będzie ich przechowywanie w domach naszych Klientów. Nie chcemy zasypać Ci mieszkania papierami, tak, jak nie chcemy zastawić kolekcjami całej naszej przestrzeni magazynowej. Mając na względzie nasz i Twój komfort organizacji przestrzeni, ograniczamy liczbę wydawanych nowości i dbamy o to, by w kolekcji znalazło się wszystko, co niezbędne do wykonania projektu scrapbooking.

Po czwarte - mieć papiery po to, by ich używać


To częsty grzeszek wielu scraperek - mieć papiery tylko po to, aby je posiadać. Aby móc oglądać, dotykać i wąchać, a potem... odkładać na półkę. W LemonCraft bardzo chcemy, by nasze papiery do scrapbookingu były używane zgodnie z przeznaczeniem. A ich przeznaczeniem jest przemieniać się w wyjątkowe, zachwycające rękodzieło. Brać udział we wzruszaniu ludzi, w zachwycaniu ich, w uwrażliwianiu na piękno wytworu ludzkich rąk. Dostarczać przyjemności artyście, inspirować do tworzenia, walczyć z nudą i pomagać w rozwijaniu pasji jaką jest scrapbooking. Czasami ktoś tak zachwyci się arkuszem LemonCraft, że żartuje, iż wytapetuje sobie tym wzorem pokój... Jesteśmy na tak! Wszelkie kreatywne działania są lepsze, niż "chomikowanie" papierów scrapowych na "kiedyś", które nie nadchodzi. 

Nie bądź kolekcjonerką papierów! Bądź scraperką, która kupuje po to, by tworzyć :-)Wierzymy, że mniejsza liczba nowych kolekcji, to większa mobilizacja, by sięgać po starsze wzory. Cytrynowe Projektantki każdego dnia starają się udowodnić Ci, że piękne prace można tworzyć zarówno z papierów scrapbooking 2022, jak i z kolekcji z lat wcześniejszych. My wszystkie w LemonCraft też sięgamy po nasze ulubione arkusze, nie tylko po te najświeższe ;-) Chcemy Cię zachęcić do tego samego! Dlaczego? Dlatego, żebyś wiedziała, że nawet, jeśli brakuje Ci miejsca, nie czujesz mięty do naszych nowości, albo zwyczajnie brakuje Ci funduszy na papiery scrapbooking, bo masz akurat ważniejsze wydatki, to nie dzieje się nic złego! Wciąż możesz oddać się przyjemności tworzenia, kreować piękne rzeczy i współtworzyć z nami wyjątkową, scrapbookingową społeczność LemonCraft! :-)

Wykorzystuj swoje ulubione arkusze scrapbooking do ostatniego kawałeczka, twórz piękne prace i rób miejsce na nowości!Po piąte - ile nowości będzie w LemonCraft w 2022 roku?


Jeśli jednak mimo wszystko ciekawi Cię, ile papierowych nowości zagości w tym roku na półkach LemonCraft to, oczywiście, zaspokoję nieco Twoją ciekawość ;-) W naszym planie wydawniczym na rok 2022 znalazło się 5 totalnie nowych wydań papierów do scrapbookingu. 

Mimo wszystko, nie zostawimy Cię w tym roku bez nowości! Już szykujemy dla Ciebie coś wyjątkowego... :DBędą to kolekcje wydawane w poszczególnych porach roku i nawiązujące swą tematyką i stylistyką do aktualnego okresu i związanego z nim sezonu twórczego. Jednocześnie nie rezygnujemy oczywiście z przyświecającej nam idei uniwersalności i ponadczasowości, tak, aby za rok, dwa czy nawet trzy lata móc Ci pokazać, że z naszych papierów 2022 nadal można tworzyć modne i piękne prace scrapbooking. Oprócz tego planujemy kilka dodruków, wznowień i uzupełnień. Mamy nadzieję, że nie zabraknie Twoich ulubionych papierów scrapbooking LemonCraft oraz - że odpowiemy na wszystkie Twoje tegoroczne twórcze potrzeby.

Mam nadzieję, że troszkę zaspokoiłam Twoją ciekawość i wyjaśniłam, dlaczego pojawia się u nas tyle, a nie więcej nowych kolekcji papierów do scrapbookingu :-) A teraz... polecam mieć oczy i uszy szeroko otwarte, bo pierwsza partia nowości już nadciąga! :D
PODPIS

11 komentarzy:

 1. Jak ja dziękuję za ten wpis! Od dłuższego czasu odnoszę nieodparte wrażenie, że nieważne ile masz papierów, najważniejsze by mieć te najnowsze! Kilka dni temu na swoim blogu zamieściłam pracę ze starych papierów (innej firmy), a chwile wcześniej "starłam" się słownie na FB z jedną ze scraperek, która uważa, że takie starocie to się powinno dzieciom dawać do klejenia a nie robić z nich prace i jeszcze się nimi chwalić! Pięknie dziękuję za ten post. Mam nadzieję że przeczyta go niejedna scraperka i choć trochę przemyśli temat.
  Mieszkam w bloku, miejsce mocno ograniczone i pomimo szczerych chęci nie mogę mieć wszystkiego, choćby ze względów finansowych. I przestałam już nawet brać udziału w wyzwaniach, bo zwyczajnie nie nadążam za nowościami i nie wpisuję się w trend robienia do tablicy inspiracyjnej przygotowanej pod konkretną kolekcję ;/

  Trochę się rozpisałam. Przepraszam, ale bardzo bardzo się cieszę że poruszyliście ten temat! Tak trzymać :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zszokowałaś mnie komentarzem tej osoby co do używania papierów ze starszych kolekcji 😨 Co za ograniczone horyzonty.... Ja w swoich zasobach mam w tym momencie już białe kruki i tak - przyznaję się do grzechu - mam je, żeby mieć, na razie bez odwagi, żeby je pociąć ;) Pogoń za nowościami dla samego faktu, że są nowościami, a przy okazji brak umiejętności wykorzystania tego co się już ma, uważam za przejaw nieumiarkowanego konsumpcjonizmu...
   A co do wyzwań, to są takie, które nie bazują na tablicach inspiracyjnych podszykowanych pod konkretne kolekcje i wtedy można naprawdę bez większego napięcia fajnie się pobawić 😊

   P.S. Też bardzo podoba mi się ten lemonkowy wpis 🥰

   Usuń
  2. Mam nadzieję, że nasze papiery są jak scraperki - mijające lata to tylko metryczka, liczy się piękno zewnętrzne i wewnętrzne! :D Cieszę się, że z tymi poglądami nie jesteśmy same, bo gdybyśmy się tak bardzo różniły w spojrzeniu na sprawę z naszymi Klientkami, to byśmy tych Klientek zapewne nie miały :D Oczywiście, nie jest tak, że będziemy Was odwodzić od zakupu naszych nowości ;) ale naszym celem nie jest z pewnością pobicie rekordu w ilości wydanych papierów :D

   Usuń
 2. Świetny wpis, idealnie wpasowujący się w mój cel na rok 2022: wykorzystywać te papiery, które mam i ograniczyć kupowanie nowych.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cieszę się, że wpisujemy się w ten cel i możemy Cię wspierać w jego realizacji! :)

   Usuń
 3. Cudownie że o tym piszecie. Bardzo dziękuję :-*

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cieszę się, że udaje nam się poruszać tematy ważne dla scrapowej społeczności :-)

   Usuń
 4. Popieram w 100% i jako wasza fanka zawsze z ciekawością oglądam prace wykonane z LemonCraftowych papierów. Sama również posiadam ich sporo ale i tak te ulubione szybko znikają. Pozdrawiam wszystkich i twórców i fanów.

  OdpowiedzUsuń
 5. Super tekst - właśnie podczas robienia porządków w scrapowym "roomie" natknęłam się na starsze kolekcje Lemoncraft "Wieczne lato" i "Sercem malowane" - na te kolekcje czekam (na ich reedycję).

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Z tymi reedycjami problem polega na tym, że każda z nas ma inne ulubione kolekcje - niektóre są odkładane na później i później i jakoś się nie mogą doczekać :D Ale do Sercem Malowane też mi mocniej bije serducho... ;)

   Usuń

Dziękujemy za Twoje słowa

Copyright © Lemoncraft , Blogger