Wyzwanie z moodboardem LemonCraft - luty miesiącem miłości!

To już luty! Zima powolutku, powolutku zmierza ku wiośnie, w naszych głowach coraz częściej pojawiają się pomysły i plany na wiosenne projekty. Myślimy o nadchodzących sezonach: komunijnym, ślubnym... Dodatkowo nastrajamy się niezwykle romantycznie i uczuciowo, bo przecież luty to miesiąc zakochanych. Walentynki tuż tuż, ale zanim do nich dojdziemy, chcę Cię zaprosić na najnowsze, lutowe wyzwanie z moodboardem LemonCraft. Tym razem odkrywamy piękno delikatnej, niewinnej, czystej miłości. W tym miesiącu nasza tablica inspiracji zdecydowanie łączy w sobie emocje przedwiośnia z nastrojem walentynkowym - sprawdź sama!


Luty w scrapbookingu miesiącem miłości


Zgodzisz się ze mną, że luty to miesiąc miłości, a w scrapbookingu widać to w sposób szczególny? Z jednej strony przygotowujemy się do Walentynek, więc w naszych pracach pojawia się mnóstwo romantyzmu i serc. Z drugiej strony, chcąc należycie przygotować się do szczytu sezonu twórczego myślimy już o projektach komunijnych i ślubnych, a zatem w naszych pracach scrapbookingowych coraz częściej można zobaczyć neutralne barwy (z bielą na pierwszym miejscu), zwiewne koronki, uroczą gipsówkę, pastelowe kwiaty... Ponieważ styl boho i rustykalny nadal są niezwykle modne, chętnie przemycamy w naszych kartkach, albumach i innych projektach handmade urocze makramy, łapacze snów i piórka. 

A po co o tym wszystkim piszę? Po to, by dać Ci znać, że nasze nowe wyzwanie z moodboardem LemonCraft świetnie wpisuje się w tę miłosno-ślubno-komunijną atmosferę! Zobacz sama:Patrzysz na powyższą tablicę inspiracji i.... masz już pomysł, co stworzysz na nasze wyzwanie? Jeśli nie, koniecznie zobacz interpretacje Cytrynowych Projektantek! Zobaczysz, że nie ma złego pomysłu na pracę z naszym moodboardem, ponieważ każdy twórca widzi w nim coś innego... :-) To niesamowite, jak wiele różnych pomysłów można mieć, patrząc na to samo zestawienie elementów i kolorów, prawda? :-) 

Wyzwanie lutowe LemonCraft - inspiracje Projektantek - pomysły na jasne prace scrapbooking


Zaraz przekonasz się, że choć prace Cytrynek różnią się od siebie, w każdej bez trudu można odnaleźć inspirację moodboardem. Pamiętaj, że to najważniejsza wytyczna naszych wyzwań z tablicą inspiracji. Możesz zainspirować się kolorami, ogólnym nastrojem tablicy, albo pojedynczym zdjęciem czy elementem moodboardu, ale inspiracja musi być dla nas widoczna na pierwszy rzut oka. A jeśli nie jest, koniecznie wyjaśnij w poście ze swoją pracą, co zachęciło Cię do tworzenia i jak wykorzystałaś nasz moodboard w projekcie! :-) 


Magdę M. zdecydowanie urzekła delikatność i zwiewność naszej tablicy. Wykonała więc pracę w jasnych kolorach, dekorowaną białymi, własnoręcznie wykonanymi kwiatami. Zwróć uwagę, że choć pojawia się tu biel, motyw serca i romantyczny nastrój, kartka Madzi wcale nie nawiązuje ani do Walentynek, ani do ślubu, ani do I Komunii Świętej. Tak, tak... nasz lutowy moodboard z powodzeniem możesz wykorzystać również do innych projektów, takich jak kobieca kartka na urodziny!Podobny pomysł na moodboard miała Aldona. Ona również wykonała jaśniutką pracę urodzinową, z tym, że zmiksowała kolekcję LINEN STORY z TOMORROW, wplatając w swój projekt rustykalną nutę.

Również Magda F. skupiła się na jasnej kolorystyce i delikatności moodboardu i wykonała przepiękną kopertówkę. Kolekcję NEXT TO ME połączyła z kwiatami handmade, w których środki są różowiutkie - tak, jak na naszej tablicy inspiracji. Spójrz, jak bardzo ta kropla intensywnego różu i dodatek soczystej zieleni wpłynęły na odbiór całej kartki!

Ewa wyciągnęła z moodboardu przede wszystkim miłosny charakter wyzwania oraz rustykalne klimaty. Stworzyła Walentynkę w kształcie serca, używając "drewniany" papier w deski i kontrastując go z intensywną zielenią z kolekcji TOMORROW. Lekkości dodaje pracy kompozycja z pięknymi kwiatami, koronkami i motylami.
Również ja, Kasia, poszłam w zdecydowanie bardziej rustykalne klimaty i ciemniejszą kolorystykę. Nawiązanie do moodboardu jest jednak, mam nadzieję, bardzo widoczne. Znajdziesz tu i motyw desek, i białe kwiaty, w tym także gipsówkę, i motyw serca oraz miłości. Tak powstała kartka ślubna:


Na koniec zostawiłam prawdziwą petardę! :-) Namacalny dowód na to, że wyzwanie z moodboardem LemonCraft potrafi twórczo nakręcić i pomaga wspiąć się na wyżyny kreatywności! Spójrz tylko na dzieło Tatiany! Ta niezwykła kartka w nietypowym kształcie ma w sobie wszystko, co zawiera nasz moodboard. Jest i gipsówka, i jasna kolorystyka, i piękne kwiaty, i rustykalna nuta, i motyw miłości i wyjątkowość celebrowanej chwili. Może i Ty stworzysz coś równie zaskakującego? ;-)Podejmij wyzwanie z moodboardem LemonCraft i wygraj!

Teraz czas na Twój krok! Wykonaj pracę na nasze wyzwanie z moodboardem i wygraj! Pamiętaj, że u nas każdy jest wygranym. Dlaczego? Bo wygrywasz: gotowy projekt na jakąś okazję, albo pracę na zapas, bez okazji; świetną zabawę; rozwój swojej kreatywności! Dodatkowo nasze DT wyłania prace TOP 3, które otrzymają od nas wyróżniający bannerek do opublikowania w swoich social mediach, a osoba, która zajmie pierwsze miejsce, zyskuje bon o wartości 50 zł do wydania w sklepie LemonCraft! :-) Czy potrzebujesz jeszcze jakichś argumentów, czy też jesteś już zdecydowana na udział w naszej zabawie? Nie zastanawiaj się zbyt długo, ponieważ na Twoją pracę pod tym postem czekamy tylko do końca miesiąca! 

Co zrobić, by wziąć udział w lutowym wyzwaniu z moodboardem LemonCraft?1) Wykonaj pracę inspirowaną lutowym moodboardem;
2) zrób zdjęcie swojej pracy i opublikuj je w mediach społecznościowych (strona/blog, facebook lub instagram) w taki sposób, by była widoczna dla wszystkich odwiedzających - nie zapomnij napisać, że bierzesz udział w wyzwaniu LemonCraft i podlinkować tego postu;
3) dodaj link do swojej pracy za pomocą poniższej żabki i zrób to do końca miesiąca!
4) cierpliwie czekaj na wyniki naszej zabawy - przyznajemy TOP 3, banerki dla zwycięzców oraz nagrodę (bon 50 zł do sklepu Lemoncraft) za zajęcie pierwszego miejsca! :-)

Na Twoją pracę czekamy do końca lutego! Już nie możemy doczekać się Twojego projektu! :-)

Pozdrawiam, Kasia

Tu dodaj swój niesamowity projekt wykonany na wyzwanie LemonCraft:

You are invited to the Inlinkz link party!

Click here to enter


PODPIS


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękujemy za Twoje słowa

Copyright © Lemoncraft , Blogger