Scrapbooking - papiery, które musisz mieć! MUM'S LOVE Lemoncraft

Papiery do scrapbookingu, które powodują, że czujesz wewnątrz rozlewające się przyjemne ciepło. Materiały do scrapbookingu, które sprawiają, że w Twoich dłoniach powstaje piękne i emocjonalne rękodzieło na Dzień Matki. Papiery do scrapbookingu Lemoncraft, które sprawiają, że od razu masz ochotę tworzyć lekkie jak chmurka i wyjątkowo przytulne projekty. Kolekcja, która przywołuje poczucie bezpieczeństwa, bezgranicznej miłości i samych pozytywnych uczuć. A przy tym jest też zaskakująco uniwersalna, odpowiednia dla dużych i małych, pasująca na ślub czy urodziny. Poznaj MUM'S LOVE Lemoncraft, nowość wydawniczą, która oczaruje Cię swoim nieodpartym urokiem pastelowych, ciepłych barw!MUM'S LOVE - nowe papiery do scrapbookingu Lemoncraft - poznaj je!


Co rusz pojawiają się na rynku nowe rzeczy do scrapbookingu, a scrapbooking papiery to produkt rękodzielniczy o tak bogatej ofercie, że czasami można wręcz pogubić się w nowościach... Dlatego dziś chcę szczególnie zwrócić Twoją uwagę na najnowsze papiery do scrapbookingu Lemoncraft - kolekcję MUM'S LOVE. Dlaczego uważam, że warto tę pozycję wydawniczą mieć w swoich zbiorach? Powodów jest całe mnóstwo, jednak najważniejszy jest taki, że każdy papier Lemoncraft z tej kolekcji jest po prostu przeuroczy! 

Piękna, urocza, wyjątkowa i pełna ciepłych uczuć - taka jest kolekcja Lemoncraft MUM'S LOVE.Na rynku sporo jest kolekcji dziecięcych, ale tych dedykowanych mamom jest zdecydowanie mniej. A przecież macierzyństwo to taka piękna życiowa rola, którą warto doceniać, uwieczniać na fotografiach, podziękować za nią miłym gestem, ciepłym słowem, pięknym rękodziełem... 

Cudowne grafiki pełne macierzyńskiej miłości i czułości znajdziesz w kolekcji MUM'S LOVE Lemoncraft.Choć MUM'S LOVE to papiery scrapbooking, które aż krzyczą do nas czułością i miłością, nie jest to kolekcja przesłodzona i na wskroś infantylna. Główny zestaw papierów Mum's Love to pełne ciepła i delikatności arkusze, utrzymane w odcieniach różu i beżu, okraszone pięknymi kompozycjami kwiatowymi. Taka paleta barw oraz zastosowane w papierach wzornictwo to nieograniczone możliwości twórcze i pełna dowolność scraperki - tak w doborze tematu, jak i rodzaju wykonywanej pracy.

Choć najnowsza kolekcja MUM'S LOVE powstała przede wszystkim z myślą o pracach dla mam, nie zapomniałyśmy o tym, by uczynić ją również kolekcją uniwersalną - dlatego z MUM'S LOVE bez trudu zrobisz np. kartkę na ślub :-)Mum's Love Lemoncraft to papier scrapbooking idealny na każdą okoliczność - i nie jest to tylko pusty slogan. Z tej kolekcji stworzysz prace dla mam, ale nie tylko. 

Baw się kolorami, zmieniaj i dopasowuj kolekcję do swoich aktualnych potrzeb! Zobacz, jak pięknie Cytrynowa Projektantka podbiła różowy kolor arkusza, dodając intensywniejszą barwowo ramkę z papieru z bloczku BASIC MUM'S LOVE.Będzie świetna również do prac dziecięcych, urodzinowych, a nawet ślubnych, gdyż - jeśli tylko zechcesz - Mum's Love jest niezwykle elegancka i romantyczna.

Delikatna i elegancka odsłona papieru Lemoncraft - w sam raz na Pamiątkę Chrztu Świętego! :-)Lemoncraft papiery MUM'S LOVE - co znajdziesz w kolekcji?

W roku 2023 jeszcze bardziej stawiamy na ekonomiczne i sprytne scrapowanie! Niech scrapbooking daje Ci mnóstwo radości, jednocześnie nie dokładając trosk w postaci braku miejsca do przechowywania czy tony ścinków do wykorzystania... 

Zestaw MUM'S LOVE - znajdziesz w nim papiery do scrapbookingu, które ułatwią Ci pracę twórczą.Aby ograniczyć trudności doskwierające osobom scrapującym w twórczej codzienności, przygotowałyśmy zestaw scrapbooking, który jest niezwykle wygodny w użytkowaniu. W kolekcji MUM'S LOVE znajdziesz:

- główny bloczek 6 dwustronnie drukowanych arkuszy 30,5x30,5 cm z dodatkowym wzorem na odwrocie okładki  - KLIKNIJ I KUP BLOCZEK GŁÓWNY MUM'S LOVE;

- bloczek 20x20, w którym znajdziesz pomniejszone wzory z kolekcji głównej, każdy arkusz występuje w bloczku dwukrotnie, a na odwrocie okładki znajdziesz dodatkowy wzór - KLIKNIJ I KUP BLOCZEK 20X20 MUM'S LOVE;

- niezwykle poręczny i praktyczny w użytkowaniu bloczek BASIC w formacie zbliżonym do A5, w którym znajdziesz tak zwane arkusze bazowe, czyli papiery scrapbooking o nieskomplikowanym wzornictwie i jednolitej kolorystyce arkuszy. Bloczek jest dopasowany paletą barw do kolekcji głównej i stanowić może jej wspaniałe uzupełnienie lub piękną samodzielną całość - KLIKNIJ I KUP BLOCZEK BASIC MUM'S LOVE;

- niezwykle poręczny i praktyczny w użytkowaniu bloczek ELEMENTS, również w formacie zbliżonym do A5, w którym znajdziesz elementy do wycinania scrapbooking, dopasowane stylem i tematyką do kolekcji głównej. Na odwrocie każdej strony z wycinankami (poza arkuszem z napisami, które po drugiej stronie mają swoje anglojęzyczne odpowiedniki) znajdziesz delikatne tło basic, idealne do wykonania np. kartek okolicznościowych - KLIKNIJ I KUP BLOCZEK ELEMENTS MUM'S LOVE;

Elementy do wycinania scrapbooking - to one nadają konkretny klimat i tematykę kolekcjom LemonCraft.- zestaw 4 badzików scrapbooking, czyli specjalnych guziczków z grafiką nawiązującą do kolekcji - stanowią one piękne uzupełnienie papierów i mogą stać się świetnym, interesującym dodatkiem do dekoracyjnej kompozycji Twojego projektu scrapbooking - KLIKNIJ I KUP BADZIKI MUM'S LOVE.

Możesz też przejść od razu do kategorii kolekcji i mieć wszystkie jej elementy w zasięgu kliknięcia myszką! CHCĘ ZOBACZYĆ WSZYSTKIE PRODUKTY Z KOLEKCJI MUM'S LOVE LEMONCRAFT.

Jesteś ciekawa, jak papiery Lemoncraft MUM'S LOVE prezentują się w rzeczywistości? KLIKNIJ TUTAJ I ZOBACZ PREZENTACJĘ KOLEKCJI NA KANALE YOUTUBE.Rękodzieło na Dzień Matki - Lemoncraft MUM'S LOVE


Do jakich prac najlepiej nadają się papiery do scrapbookingu Lemoncraft z kolekcji MUM'S LOVE? Naturalną odpowiedzią, która od razu nasuwa się na myśl, jest oczywiście rękodzieło na Dzień Matki.

Pełne czułości kartki na Dzień Matki - wykonasz je z Lemoncraft Mum's Love.Czy może być lepszy materiał do wykonania kartki dla mamy, niż pełne czułości i kobiecej delikatności papiery scrapbooking? Elementy do wycinania scrapbooking, które znajdziesz w bloczku Mum's Love Elements, pomogą Ci w prosty sposób zbudować na Twojej pracy atmosferę matycznej miłości i opiekuńczości. W bloczku znajdziesz również wiele napisów okolicznościowych na kartki, w tym również te nawiązujące do Dnia Matki. 

Tworzenie laurek na Dzień Matki nigdy jeszcze nie było tak proste!Własnoręcznie wykonana laurka, a może album na wspólne wspomnienia lub wyrażająca miłość do mamy ramka na zdjęcia? Z Mum's Love Lemoncraft rękodzieło na Dzień Matki to prawdziwa przyjemność wykonywania i wręczania upominków!

Rękodzieło na Dzień Matki w delikatnej odsłonie - z MUM'S LOVE wyczarujesz wyjątkowe upominki.Scrapbooking - kartki i nie tylko. Twórz z MUM'S LOVE!


Choć wiele osób tworzących papierowe rękodzieło najczęściej sięga po formę kartki okolicznościowej, warto zwrócić uwagę na to, że wzory na arkuszach Mum's Love oraz ich rozplanowanie ułatwiają tworzenie innych form scrapbookingowych i zachęcają do rozwijania swoich talentów

Format bloczków z kolekcji oraz odpowiednie rozplanowanie grafik na papierze sprawiają, że z Mum's Love bez trudu wykonasz zachwycający exploding box - nawet, jeśli wcześniej nie tworzyłaś prac tego typu.Z papierami Lemoncraft bez trudu wykonasz piękny exploding box, zachwycający album scrapbooking na zdjęcia, czy urocze pudełko na prezent albo szkatułkę do przechowywania drobiazgów. 

Przestrzenne, nietypowe formy? Proszę bardzo! Nowe papiery Lemoncraft sprzyjają twórczym eksperymentom :-)


Papier, który do złudzenia przypomina prawdziwą koronkę to szybki i efektowny sposób na udekorowanie pudełka prezentowego.Jeśli wciąż masz przed sobą projekt, którego wykonanie Ci się marzy, ale jednocześnie troszkę się obawiasz efektów swojej pracy, teraz jest najlepszy moment, by spróbować! Mum's Love to prosta droga do wykreowania pierwszego LO z udaną kompozycją, czy do zabawy przestrzennymi i nietypowymi formami. 

Niech nie zmylą Cię róż i kwiatowe kompozycje! Marta udowadnia, że z MUM'S LOVE z powodzeniem można tworzyć również chłopięce prace scrapbooking.Daj się zainspirować i zaprosić do kreatywnego świata pełnego papierowej różnorodności!

Arkusz imitujący skórę to świetny wybór na oklejenie dna pudełka - będzie wyglądać, jak wyściełane prawdziwym materiałem! A dostępne w kolekcji elementy do wycinania pozwolą Ci stworzyć również projekt o tematyce ciążowej.


Mam nadzieję, że udało mi się dziś przybliżyć Ci papiery do scrapbookingu Lemoncraft MUM'S LOVE w taki sposób, abyś mogła dostrzec ich wyjątkowość oraz ogrom drzemiącego w nich potencjału. Wierzę, że z ochotą sięgniesz po naszą nowość i stworzysz wspaniałe, chwytające za serce rękodzieło! A gdy już przygotujesz pracę z MUM'S LOVE lub innych papierów Lemoncraft, nie zapomnij pochwalić się nią na naszej facebookowej grupie LEMONCRAFT INSPIRATIONS, gdzie czekamy na Ciebie i Twoje twórcze pomysły! :-) Do zobaczenia!PODPIS

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękujemy za Twoje słowa

Copyright © Lemoncraft , Blogger