Pomysły na kartki ręcznie robione - kartka na Święta Wielkanocne

O papierowym rękodziele mówiliśmy ostatnio całkiem sporo. Były już piękne obrazki wielkanocne do druku, pomysł na kartki wielkanocne ręcznie robione proste, a nawet zachęcałam Cię do udekorowania domu na czas świąt i - w dłuższej perspektywie - na piękny czas kolorowej wiosny. Jeśli jednak wciąż potrzebne Ci są świeże pomysły na kartki ręcznie robione, dziś mam dla Ciebie kolejną porcję pięknych inspiracji. Znajdź swój sposób na to, by przesyłać życzenia na Wielkanoc w zachwycającej i wzruszającej formie. Bogato dekorowana kartka na święta wielkanocne, prosta kartka do koperty, a może zaskakujący wiosenną energią exploding box na Wielkanoc? Tutaj znajdziesz to wszystko i jeszcze więcej, koniecznie czytaj dalej!


Kartka na święta wielkanocne bogato zdobiona - nie rezygnuj z ulubionego stylu!


Stereotypowe wyobrażenie kartki wielkanocnej może skutecznie zniechęcać do tworzenia prac na tę okoliczność. Niewiele jest scraperek, które potrafią odnaleźć się jednocześnie:

  1. w prostej, skromnej formie;
  2. w symbolice religijnej.
Dlatego niektóre z nas odpuszczają świąteczne kartkowanie... Zupełnie niepotrzebnie! Czy wiesz, że możesz z powodzeniem tworzyć kartki świąteczne wielkanocne, czerpiąc z tego przyjemność i będąc w 100% zadowoloną z efektów swojej pracy? Wystarczy, że przygotowując kartki w swoim ulubionym stylu, wpleciesz w kompozycję wielkanocny lub wiosenny motyw oraz/lub odpowiedni napis okolicznościowy. Pamiętaj, że "motyw wielkanocny" wcale nie oznacza religijnego obrazka rodem z lekcji religii w szkole podstawowej. W rękodziele możesz wykorzystać symbolikę komercyjną: kolorowe pisanki, wiosenne kwiaty, urocze zajączki i gąski oraz inne piękne obrazki wielkanocne.

Tworząc kartki wielkanocne ręcznie robione, nie musisz rezygnować ze swojego ulubionego stylu! Do kartki, w której wykorzystujesz ulubione kolory i elementy, dodaj po prostu wielkanocny symbol i napis okolicznościowy - będziesz zachwycona efektem! :-)


Gdyby nie napis Alleluja i kilka kolorowych jajeczek, wplecionych w kompozycję, ta kartka byłaby idealna np. na urodziny czy ślub, prawda? :-) Twórz tak, jak lubisz i czerp radość z wielkanocnego kartkowania!


Odpowiedni napis okolicznościowy dodany do kartki w Twoim stylu i piękna kartka na święta wielkanocne gotowa!Życzenia na Wielkanoc do koperty, czyli prosto ale efektownie


Czasami życzenia na Wielkanoc przesyłamy daleko lub w dużych ilościach. Wtedy najbardziej pożądana jest kartka wielkanocna ręcznie robiona prosta, czyli taka, która bez trudu zmieści się do koperty, a jej wysyłka nie będzie wiązać się z naszym stresem, czy aby kartka na święta wielkanocne dotrze w nienaruszonej formie. 

Proste kartki wielkanocne ręcznie robione również mogą być bardzo efektowne!Szybkie i proste kartki handmade też mogą być efektowne, co nieraz już udowadniały Cytrynowe Projektantki. Postaw na chwytliwy pomysł, nietuzinkowe wykorzystanie jakiegoś narzędzia czy przydasia oraz na wyeksponowanie wielkanocnej grafiki.

Proste kartki na święta wielkanocne to coś, co pozwoli Ci przygotować wielkanocne życzenia dla wszystkich ważnych dla Ciebie osób.Mając do dyspozycji ulubione papiery scrapbooking Lemoncraft, jesteś w stanie stworzyć mnóstwo pięknych kartek wielkanocnych ręcznie robionych w krótkim czasie. Zobacz film, który przygotowała dla Ciebie Cytrynka Madzia i przekonaj się, jak wiele kartek na święta wielkanocne możesz przygotować z jednego bloczka kreatywnego Lemoncraft Spring Everywhere:
Kartki świąteczne wielkanocne - zaskakujące pomysły na kartki ręcznie robione


"Zwykła" kartka na święta wielkanocne to dla Ciebie za mało? Poszukujesz czegoś, co sprawi, że obdarowanej takimi życzeniami osobie oczy wyjdą z orbit? Możesz tego dokonać! Co powiesz na exploding box na święta wielkanocne? Poza papierami scrapbooking i typowo scrapbookingowymi przydasiami, możesz wykorzystać elementy dostępne niemal w każdym markecie, np. styropianowe jajeczka. Spójrz na przykładowe wielkanocne pudełeczko:

Kolorowy, wielkanocny exploding box to coś, co na pewno zwraca uwagę.


Exploding box z uroczym zajączkiem wśród jajeczek może stać się piękną dekoracją wielkanocnego stołu - podaruj komuś wyjątkowy upominek na święta wielkanocne!


Innym ciekawym pomysłem na kartkę ręcznie robioną wielkanocną jest kartka w kształcie świątecznej pisanki. Tylko spójrz, jak świetnie to wygląda!

Kartka w kształcie jajka to świetny sposób na urozmaicenie wielkanocnych kartek handmade.Z kształtem kartki na święta wielkanocne możesz eksperymentować, tworząc różne intrygujące rozwiązania. Co powiesz na kartkę w kształcie wiosennej budki dla ptaków? A może skusi Cię kartka z uszami zająca? Masz jeszcze inne pomysły na kartki ręcznie robione świąteczne w nietypowej formie?

Piękne obrazki wielkanocne - jeszcze piękniejsze kartki na święta wielkanocne!


Wspomniałam tu dzisiaj o obrazkach wielkanocnych, które niewątpliwie ułatwiają i uprzyjemniają tworzenie kartek świątecznych. Więcej o obrazkach przeczytasz TUTAJ, jeśli jeszcze nie czytałaś tamtego tekstu, zajrzyj koniecznie, ponieważ czekają tam na Ciebie również darmowe obrazki wielkanocne do druku!

A jeśli chcesz jeszcze więcej wspaniałych wielkanocnych obrazków, możesz je kupić przy okazji zakupu papierów do scrapbookingu i innych przydasi w sklepie scrapbookingowym Hobby Place!


Oczekując na paczkę z upolowanymi scrapowymi skarbami, możesz zacząć tworzyć kartki wielkanocne ręcznie robione, ponieważ kupując obrazki do druku, od razu otrzymujesz plik, z którego możesz drukować do woli! :-)Coś mi się wydaje, że jeszcze dziś usiądziesz do tworzenia pięknych kartek na święta wielkanocne - mam rację? ;-) 

Serdeczne pozdrowienia!
PODPIS

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękujemy za Twoje słowa

Copyright © Lemoncraft , Blogger