Inspiruje Bente - Inspirations from Bente

Jestem bardzo szczęśliwa, że wreszcie ponownie tu jestem.
I am so happy to finally be back here again.

Dziś mam dla Was kilka scrapów oraz  mini książeczkę. Użyłam kolekcji "Tylko mnie kochaj", a także papiery z kolekcji "Nie zapomnij mnie".
Today I have a couple of pages and  a mini book to show you. I used  the "Just Love Me" collection and also "Forget me Not".


Za pomocą różnych mediów stworzyłam tło, nadając papierom nieco grunge'owego charakteru. Następnie warstwowo ułożyłam wzorzyste papiery i dodatki, tuszując je, aby pasowały do stylu, w który poszłam.
 I built up a mixed media background and made the papers a little 'grungy'. After that I layered patterned papers and embellishments on top while inking and distressing the different bits as I went.

Tutaj możecie zobaczyć z bliska warstwy.
Here you can see a detailed shot of my layering.

Miałam mnóstwo ścinków, uznałam więc, że mogę powycinać piękne elementy z papierów i użyć ich do dekoracji. Napis "smile" oraz motyli wzór zostały wytłoczone za pomocą folderów do embossingu.
I did lots of fussy cutting so I could use some of the beautiful elements from the papers as decorations. The 'smile' and the butterflies pattern were embossed with  embossing folders.

---o---

A teraz moja druga praca:
Now my second page:

Nadal korzystałam z kolekcji "Tylko mnie kochaj". Wielowarstwową kompozycję umieściłam na środku pracy, dzięki czemu nie zasłoniłam przepięknych kwiatowych wzorów na brzegach papieru.
I still use the "Just Love Me" collectuion and layered a panel in the middle so I could leave the pretty borders on each side free.

Ponownie miałam mnóstwo zabawy z farbami, gesso i mgiełkami. Połączyłam kilka różnych kolorów, by uzyskać taki, który pasowałby do piękna papierów.
Again I had a lot of fun with my paints, gesso, and mists. I mixed a few colours to get one that matched the papers beautifully.


Jak widać, wycięłam sporo malutkich bukietów kwiatowych ze wzoru na papierze.
As you see I cut out a lot of the little 'flower bouquets' from the patterned papers.                


Papiery Lemoncraft mają przepiękne wzory i nigdy nie mam kłopotów z tym, by zaleźć nowy sposób na ich wycięcie i połączenie ze sobą :-)
The Lemoncraft papers have such lovely patterns and I never get tired of finding different ways to cut them out and combining them :-)


---o---


Na koniec mam do pokazania mini książeczkę, którą wykonałam co prawda dla innych design teamów, do których należę, ale zrobiłam ją przy użyciu wspaniałej kolekcji "Nie zapomnij mnie".
Finally I will also share a small mini book that I made for an other of my design teams using
the lovely "Forget Me Not" collection.


Użyłam wykrojnika, który tak naprawdę służy do wykonania okładki do karteczek post-it, ale dodałam również kilka stron w środku.
I used a die that was really meant to cut a cover for post-it notes, but I added some pages to it.


Poniżej możecie zobaczyć końcowy projekt:
Below you see the finished project:


Dziękuję za Waszą dzisiejszą uwagę!!
Thank you for looking today!!

BenteMateriały/Supplies:

PODPIS

2 komentarze:

Dziękujemy za Twoje słowa

Copyright © Lemoncraft , Blogger