Inspiruje Bente - Inspirations from Bente

Witam!
Hello!

Dziś mam dla Was kilka scrapów, które przygotowałam z cudownej kolekcji 'Dom Róż'. Wiem, że teraz większość postów jest o tematyce zimowej i świątecznej, ale ja zrobiłam już tyle kartek świątecznych, że potrzebowałam czegoś innego.
Today I have a couple of pages that I made with the lovely 'House of Roses' collection. 
I know many posts are about Winter and Christmas at the moment, but I have made so many Christmas cards I wanted to do something else.

Oto pierwsza z prac:
Here is the first one:Powycinałam wiele pięknych kwiatów z jednego arkusza 30x30 cm, a także użyłam arkuszy A4, by wyciąć przepiękne wzory. Jest tu również mnóstwo ślicznych motyli. Użyłam nawet wstążek i ćwieków, które należą do kolekcji 'Dom Róż'. Ze wstążki zrobiłam ramkę.
I cut out a lot of beautiful flowers from one of the 12x12 papers and also used the  A4 papers to cut out beautiful designs. There are so many pretty butterflies, too. I even used the ribbons and the brads that belong to the 'House of Roses' collection. I used the ribbon as a frame.


Oscrapowałam zdjęcie mojej kochanej siostry, które zrobiłam podczas tegorocznych wakacji. Miałyśmy świetną pogodę i na zewnątrz było bardzo przyjemnie :-)
I scrapped a photo of my lovely sister that we took on vacations this Summer. We had good weather and it was so nice to be outside :-)


Wykorzystałam trochę kosteczek 3d dla podniesienia części kwiatowej kompozycji na stronie. Użyłam także jednego z moich ulubionych wykrojników Sizzix, koło z falbankowym brzegiem.
I used some pop dots to lift up a few of the flower designs from the page. And I also used one of my favourite Sizzix dies here, the scallop circle.


A tu mój drugi scrap:
And here is my second page:


Użyłam zdjęcia, które przedstawia cudny widok z mojego okna. Oto, co widzę również wtedy, gdy siedzę przy moim scrapowym biurku :-)
I used a photo of the lovely view from my window. This is what I see when I am at my scrap-table too. :-)

A tu kilka zbliżeń:
Here are some close ups:


Również w tej pracy powycinałam mnóstwo wzorów, używając ich jako dekoracje. Zrobiłam taga na tytuł i dodałam kilka cwieków z kolekcji 'Dom Róż', jako środki białych hortensji.
Even for this page I cut out a lot of beautiful designs to use as decoration. I made a tag for my title and added some brads from the 'House of Roses' collection to the center of my white hydrangeas.


Wycięłam wykrojnikiem kilka falbaniastych kółeczek i użyłam ich do obramowania warstwowej kompozycji. W połączeniu z pięknymi, różowymi kwiatami wygląda to niezwykle delikatnie i kobieco.
I diecut some scalloped circles and used them to frame my layered design in the middle. 
Together with the lovely pink roses it looks very soft and feminine.


To już wszystko na dziś, mam nadzieję, że podobają Wam się moje dwa layouty i że choć odrobinę Was one zainspirowały.
That was all for today I hope you like my two pages and that it was a little inspiration for you.

Uściski,
Hugs,

Bente
Materiały/Supplies:


PODPIS

4 komentarze:

Dziękujemy za Twoje słowa

Copyright © Lemoncraft , Blogger