Inspiruje Ewa - Inspirations from Ewa

Witajcie!
Hello!

Dziś mam dla Was sporo zdjęć, bo jeden projekt jest dość rozbudowany, zatem od razu mówię, o co chodzi. Niedawno miałam okazję zrobić segregator na przepisy kulinarne. Uważam, że to świetne rozwiązanie na organizację tych wszystkich luźnych karteczek, których treści nie chce się nam wpisywać do notesu. Muszę pomyśleć o takim segregatorze dla siebie samej ;-)
Today I've got a lot of of photos because one of the projects is quite expended so I'm gonna tell you what is all about at once. I've had an opportunity to make a recipes binder. I think it's great way of organising all of these loose sheets of paper with recipes we want to keep but not necessarily want to rewrite them in a notebook. I have to think about such a binder for myself ;-)


Do kolejnych prac użyłam papierów z najnowszej kolekcji Lemoncraft 'Sercem Malowane'. Przyznaję - zakochałam się w nich od pierwszego wejrzenia :-) Powstała kartka z okazji bierzmowania:
For another projects I used papers from the latest Lemoncraft collection - 'Heart Painted'. I have to admit - I fell in love with them at first sight :-) I created a card on confirmation:oraz ozdobna koperta na zdjęcia formatu 15 x 23 cm:
and decorative envelope for photos size 15 x 23 cm:Pozdrawiam serdecznie,
Warm greetings,

EwaMateriały/Supplies:
PODPIS

3 komentarze:

Dziękujemy za Twoje słowa

Copyright © Lemoncraft , Blogger