Gościnna Projektantka: Jennifer Snyder część 1 - Guest Designer: Jennifer Snyder part 1

Witamy!
Hello!

Dziś na naszym blogu gości niezwykle utalentowana Jennifer. Oto, co mówi o sobie:
Today we host at the blog very talented Jennifer, she writes about herself:


Witajcie. Nazywam się Jennifer Snyder. Jestem crafterką z Nowego Jorku i jestem bardzo szczęśliwa, mogąc być gościem w LemonCraft. Mogę Wam wyznać, że trochę potańczyłam z radości, gdy zostałam zaproszona do bycia szczęśliwym gościem, wypróbowującym kolekcję Świąteczne Życzenia. Dziękuję, LemonCraft!
Hello. My name is Jennifer Snyder. I am a paper crafter from NY and am so happy to be the guest at LemonCraft. I can tell you that I did a little dance when I was asked to be the lucky guest to use the Christmas Greetings collection. Thank you LemonCraft! 

Jestem scraperką od wielu lat, zaczęłam jako dziecko kraftujących rodziców. Moje ulubione zabawki do zabawy, kiedy byłam dzieckiem, to były papierowe lalki. To zabawne, jak byłam wciągana do zabawy z papierem jako dorosła. Ale to jest relaksujące i pomaga mi uporać się ze stresem po ciężkim dniu w mojej pracy. Pracuję na cały etat z daleka od mojego domu, więc mam przyjemność z chwil spędzanych w domu, w moim craft roomie.
I have been crafting for many years starting out as a child of crafty parents.  My favorite toys to play with as a child were paper dolls. It’s funny how I was pulled back into playing with paper as an adult.  But it is relaxing and helps with the stress of a hard day at my job. I do work full time away from my home so I enjoy my time home in my craft room. 

Nie scrapuję, by zachować wspomnienia. Scrapuję, by mieć zajęcie i dla zabawy. Wolę tworzyć alterowane dekoracje do domu oraz kartki niż layouty. Nie mam już w pokoju miejsca, by przechowywać kolejne layouty, więc kartki są idealne i mogą być też rozdawane innym.
I do not scrap to keep memories. I scrap to keep busy and to have fun. I prefer making altered home décor pieces  and cards these days instead of layouts. I have no room to store layouts anymore, so cards are perfect and can be given away. 

Jestem bardzo wdzięczna marce LemonCraft za tworzenie papierowych produktów, które wywołują u mnie uśmiech od ucha do ucha.
I am so very thankful to LemonCraft for making paper products that make me smile from ear to ear. 

Blog Jennifer:Jennifer przygotowała dla nas mnóstwo pięknych projektów - dziś pierwsza część :-)
Jennifer made for us many beautiful projects - today part one :-)

***
To moja pierwsza praca. Scrap mikołajowy. Połączyłam piękne produkty LemonCraft z odrobiną kwiatów Primy na ciepłej, świątecznej pracy. Zdjęcie Mikołaja to mój przebrany mąż - było pomocnikiem Mikołaja w dniu, gdy "prawdziwy" Mikołaj przysłał prezenty. Przytula moją kotkę, nazywa się Uciekająca Kicia i też kocha Boże Narodzenie.
Here is my first piece.  This is my Santa layout.  I have mixed beautiful LemonCraft with some Prima flowers for a warm Christmas page.  The photo of Santa is my husband dressed up - being Santa's helper for the day while the "real" Santa delivers gifts.  He is holding my kitty, her name is Escape Kitty and she loves Christmas too.


Wycięłam liście ostrokrzewu z arkusza Vintage Time Labels 3 i wcisnęłam je w zakamarki między kwiatami. Możecie to lepiej dojrzeć na zbliżeniach:
I cut holly leaves from the LemonCraft Vintage Time Labels 3 page and tucked them around the flower cluster. You can see this better in the close up photo:Mam projekt, który był idealny dla kolekcji LemonCraft Świąteczne Życzenia. Jest to duża budka dla ptaków. Trzymałam ją, czekając, aż znajdę odpowiednie papiery i gdy tylko dotarła paczka z kolekcją Świąteczne Życzenia niemal podskoczyłam z radości. Tak! To jest dokładnie to, czego potrzebowałam do projektu.
I have a project that was perfect for the LemonCraft Christmas Greetings collection. It is a big birdhouse.  I have been saving it for just the right papers and when Christmas Greetings came in the mail, I jumped for joy.  yeah!  These are EXACTLY what I needed for the project.


Mam zdjęcie dachu i dachówek, zrobionych na raz z jednego kawałka. Niektóre z dachówek przykleiłam na kosteczki 3d, żeby dodać pracy nieco przestrzenności. Tak, nad tym dachem spędziłam trochę czasu, aby uzyskać ostateczny efekt, ale warto było. Uwielbiam jego wygląd.
I have a photo of the roof and shingles I made one piece at a time. Some of the shingles have foam tape to give them dimension.  Yes, the roof did take a bit of time to create but the overall effect was worth it.  I love the way it looks.


Skleiłam wszystkie elementy mocnym klejem ALE też przywiązałam wszystkie ozdoby do budki, stosując jasne żyłki. To sprawia, że projekt jest bardziej trwały.
I did glue all the embellishments on with a strong glue BUT I also tied all the embellishments on to the birdhouse using clear fishing line.  This makes the project more durable.

A tu jest kartka, do której użyłam cudnego vintage'owego wizerunku Mikołaja
Here is a card I made using the gorgeous vintage santa

To wszystko na dziś, ale za niedługo będziemy mieć dla Was kolejne prace od Jennifer!
It's all for today, but we will have for you next projects from Jennifer!

Materiały/Supplies:


PODPIS

7 komentarzy:

 1. Miło, że przyjęła Pani zaproszenie.
  Bardzo świątecznie. ŚLICZNIE.

  OdpowiedzUsuń
 2. Piękne prace, podobają mi się karteczki, ale moją uwagę przyciągnęła budka dla ptaków. Jest na czym zawiesić oko :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Papierowe lalki! Uwielbiałam je jako dziecko i... nastolatka;)
  A prace piękne i klimatyczne.

  OdpowiedzUsuń
 4. Absolutely stunning, all of them --- but that birdhouse is beyond stunning.

  OdpowiedzUsuń
 5. Absolutely stunning. I especially loved the birdhouse!

  OdpowiedzUsuń
 6. też miałąm taką laleczkę papierową :) a prace piękne!

  OdpowiedzUsuń
 7. Love all of these beautiful projects! Thanks for sharing!

  OdpowiedzUsuń

Dziękujemy za Twoje słowa

Copyright © Lemoncraft , Blogger