Inspiruje Kasia: święta nadchodzą? - Inspirations from Kasia: Christmas is coming?

Witajcie!
Hello!

No i mamy już październik...! Czas powoli zacząć przygotowania do świąt :D Bardzo chciałam zrobić coś z najnowszej kolekcji Lemoncraft 'Świąteczne Życzenia' i tak powstała prosta, ale efektowna kartka bożonarodzeniowa :-)
Well, we have October ...! It's time to slowly start preparing for Christmas :D I really wanted to do something from the latest collection Lemoncraft 'Christmas Greetings' and so I created a simple but impressive Christmas card :-)Później powróciłam do jednej z moich ulubionych kolekcji 'Nie Zapomnij Mnie' i z papierów bazowych wykonałam delikatną kartkę na Chrzest Święty:
Next, I came back to the one of my favorites collections 'Forget Me Not' and from Basic papers I made a delicate card for Baptism:
W obu kartkach uzyskałam piękne ażurkowe wzory oraz warstwy, dzięki cudnym wykrojnikom Spellbinders, wiele wspaniałych wzorów znajdziecie w dziale NOWOŚCI - serdecznie polecam! :)
In both cards I received a lovely patterns and layers, used the wondrous metal dies of Spellbinders, a lot of great patterns you can found in the section NEW - heartily recommend!

Na koniec nietypowy exploding-box: Klient zażyczył sobie niebieskie pudełko, z obrączkami umieszczonymi na chmurce, ze zdjęciem młodej pary oraz z elementem humorystycznym :P To było wyzwanie! :-) Poradziłam sobie tak:
At the end - untypical exploding-box: the Customer wanted a blue box, with wedding rings at the cloud, with photo of newlyweds and with funny element :P It was challenge! :-) I made this:
Na dziś to już wszystko. Myślę, że gdy przyjdę tu do Was z następnymi inspiracjami, to będą to już głównie świąteczne kartki ;-)
It's everything for today, I think, that when I'll come to you with my next inspirations, it will be mainly Christmas cards ;-)

Pozdrawiam serdecznie,
Warm greetings,

Kasia
Materiały/Supplies:PODPIS

2 komentarze:

  1. Kasiulka - uwielbiam Twoje podejście do tematów :) no, i oczywiście ich realizacje także :))))

    OdpowiedzUsuń

Dziękujemy za Twoje słowa

Copyright © Lemoncraft , Blogger