Inspiruje Irena: ciepłe kolory - Inspirations from Irena: warm colors

Witajcie kochani!
Hello, Friends!

Zimno, śniegu nie ma, szaro i ponuro, słońca mało... ale nie zamierzam marudzić ani zakopywać się pod koc czekając do wiosny. Na przekór pogodzie będę chlapać kolorami!
Is cold, the snow is gone, is gray and gloomy, the sun shine only a little ... but I will not linger or buried under a blanket while waiting for spring. In spite of the weather, I'll  splashing colors!

Do tej pracy potrzebowałam papieru delikatnego, który nie przytłoczy malowanych wzorów, a równocześnie dziewczęcego i ciekawego. Faworytem okazał się 'Letnie przeboje' z kolekcji 'Wieczne Lato'. Jego delikatne bukieciki idealnie wypełniły puste przestrzenie między mediowymi chlapaniami i malowaniami. Dodatkowo zgrały się kolorem! Bardziej idealnego papieru, do tego scrapa, nie potrafię sobie wyobrazić!
For this work I needed a delicate paper that doesn't overwhelm painted patterns, girly and interesting. The favorite was the 'Summer hits' from the collection "Neverending Summer". His delicate bouquets perfectly filled the empty spaces between mixed media splashes and painting. In addition match in color! A more perfect paper to this page, I can not imagine!


Poniżej kilka detali. Zobaczcie jak pięknie papier poradził sobie z niecieńką warstwą mediowych malunków. Nic się nie pofalowało ani nie porozlewało:
Some details. Look how beautiful the paper work with thick layer of media's painting. Nothing is spoiled:
Po skrapie pora na nieco drobniejszą formę.
W komplecie dla bardzo sympatycznej Trzydziestki, użyłam papieru, którego zapas po prostu muszę mieć w pracowni! Już nie raz uratował zagubioną wenę. Jak tylko wyszła kolekcja 'Dom Róż' zakochałam się w tym papierze i mimo, że użyłam go już w kilkunastu różnych pracach, nadal mi się nie znudził! Połączenie deseczek z kwiatkami, to co lubię najbardziej!
After layout it's time for a little bit smaller form.
In the set for a very pleasant Thirty Years Old Girl, I used paper that supply I just have to have in my scraproom! Already more than once saved the lost inspiration. As soon as the 'House of Roses' collection arrived I fell in love with this paper, and even though I used it in several different works, still I'm not bored! The combination of wooden boards with flowers, that's what I like the most!


W skład kompletu dla Kamili wchodzi skrzyneczkowa kartka:
In the set for Kamila is a card:


Do karteczki skleiłam dopasowane pudełeczko z kieszonką na dodatkowy prezent:
To the card I made fit box with pocket for the extra gift:

To moja ostatnia, przedświąteczna publikacja, więc życzę Wam świąt kolorowych jak papiery Lemon Craft, w rodzinnej, pełnej życzliwości atmosferze.
It's my last publication before Christmas, so I wish you a holidays, colorful as LemonCraft papers, full of kindness atmosphere.

Rysa


Materiały/Supplies:PODPIS

1 komentarz:

Dziękujemy za Twoje słowa

Copyright © Lemoncraft , Blogger