Inspiruje Ewa: Maleńkie Cuda typowo i nietypowo - Inspirations from Ewa: Tiny Miracles typical and untypical

Witajcie!
Hello!

Bardzo ucieszyło mnie wznowienie kolekcji Maleńkie Cuda, tym bardziej, że miałam do wykonania kartki bezpośrednio związane z tą tematyką. Chrzest czy narodziny - te papiery idealnie nadają się na te okazje.
I was overjoyed that Tiny Miracles are available again. The more so because I was to make cards connected with the main theme of the collection. Whether christening or birth -these papers are ideal on those occasions.

Pierwsza kartka to pamiątka chrztu świętego. Do jej zrobienia użyłam brzegowego wykrojnika od niedawna dostępnego w sklepie Lemoncraft: Die'sire Victoriana  Jest to śliczny, ażurowy border, bardzo delikatny, dlatego wymaga nieco więcej uwagi przy wycinaniu. Jednak jest wart wysiłku. A to efekt mojej pracy:
First card is for christening day. To create this card I used one of border dies, available in Lemoncraft shop recently: Die'sire Victoriana. It's very pretty, very delicate, that's why you should be more careful using this die. But it's worth the effort. This is the effect of my work:
Druga kartka to kartka gratulacyjna. Fragment arkusza 12x12 cali stał się głównym motywem na kartce:
My second card is a congratulation card. A piece of 12x12 sheet of paper became the main focal point  on my card:


Na koniec pokażę Wam, że Maleńkie Cuda świetnie nadają się także na kartki bardziej uniwersalne. Ta powstała na urodziny. Wystarczyło dodać kwiaty i listki i oto jest:
In the end I'll show you that Tiny Miracles collection is also great for more universal cards. This card was made on birthday. All I needed to do was to add some flowers and leaves and here it is:


Mam nadzieję, że lubicie te papiery tak, jak ja i że od czasu do czasu spojrzycie na nie nieszablonowo :-) 
I hope you like these papers as much as I do and you think outside the box from time to time :-)

Pozdrawiam serdecznie!
Warm greetings!

Ewa

Materiały / Supplies:


PODPIS

6 komentarzy:

 1. Piękne karteczki i inspiracje. Proszę mi powiedzieć co to za kwiaty są na tych karteczkach, przepiękne, w kolekcji takich nie wypatrzyłam :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To stemple - zaembossowane białym pudrem i pokolorowane kredkami akwarelowymi. Część kolorowałam sama pod okiem mojej przezdolnej koleżanki, która podarowała mi więcej takich kwiatów :)

   Usuń
  2. Dziękuję pięknie!

   Usuń

Dziękujemy za Twoje słowa

Copyright © Lemoncraft , Blogger