Inspiruje Jennifer: radosna wiosna , - Inspiratons from Jennifer: enjoying Spring

Cześć.
Hello.

Tutaj Jennifer Snyder - dziś chcę podzielić się z Wami projektami na czerwiec. Kolekcja "Everyday Spring" to kolekcja, która musisz mieć. Jest zabawna, jaskrawa i piękna.
 Wymyśliłam, że chciałabym dodać moją śliczną siostrzenice do layoutu z użyciem papieru nr 06 z kolekcji "Everyday Spring".
 To pierwszy layout do którego użyłam tej wspaniałej kolekcji. Lemoncraft ma również piękne chipboard'y dopasowane do kolekcji. Możecie zobaczyć roślinny zawijas,  który dodałam. Dodałam również button z kolekcji.
 
Jennifer Snyder here today to share some projects for June. 

The 'EveryDay Spring' collection is new and is a collection you must have.  It is fun and bright and beautiful.  I thought I would add my pretty niece to a layout using 'EveryDay Spring 06 sheet'. 

This is the first layout using this gorgeous collection. LemonCraft also has beautiful chipboard to match the collection.  You can see the chipboard flourish I added. I also used the fun buttons from the collection.  
Do tego drugiego stworzonego layoutu użyłam wspaniałej kolekcji "Everyday Spring".
Uwielbiam ten jaskrawy róż i zieleń z kolekcji więc dodałam akwarele dopasowane do papieru.
 
This is the second layout created using the gorgeous 'EveryDay Spring' collection. 
I love the bright pink and green colors of the collection so I added watercolors to my card to match the paper.  
"Everyday Spring" to kolekcja którą każdy musi mieć. Jest pełna zabawy, koloru i sprawi, że będziesz się uśmiechać. Po prostu kocham tę kolekcję. 
 
'EveryDay Spring'  is a collection that everyone must have. It's full of fun and color and  will make you smile.   I just love this collection.  

Dziękuję za uwagę!
Thank you for stopping by! 
Jennifer Snyder

Materiały/Supplies;PODPIS

1 komentarz:

Dziękujemy za Twoje słowa

Copyright © Lemoncraft , Blogger