Inspiruje Ewa: myśląc o świętach - Inspirations from Ewa: thinking about Christmas

Witajcie!
Hello!

Chociaż mamy początek listopada, ja powoli zaczynam myślę o świętach Bożego Narodzenia. Dziś mam dla Was kartkę świąteczną, bo nie ma to jak życzenia wysłane w tradycyjny sposób :-) Mam też malutki notesik, który z powodzeniem może być prezentem gwiazdkowym. Ale po kolei :-)
It's beginning of November, but I start thinking about Christmas. Today I have a Christmas card, because it's nothing like best wishes sent in a traditional way. I have also small notebook that would be a great Christmas present. 

Kartka ma stonowane kolory. W centrum umieściłam Maryję z Dzieciątkiem z arkusza Vintage Time - Labels 4. Kartka jest okrągła i gdy dowiążemy do niej sznureczek, to z powodzeniem może zawisnąć na choince:
A card is in soft colors. A focal point here is Mary and a Child that I cut from Vintage Time - Labels 4 sheet. The cards is round and if you tie some twine, you can use this card to decorate a Christmas tree:


Notes jest niewielki. Starałam się nie przesadzić z ozdobami, dbając o komfort robienia notatek ;-) Dołączyłam do niego długopis, który okleiłam tym samym papierem, co okładkę:
A notepad is small, as I mentioned. I tried not to overdo with embellishments, to make taking notes as comfortable as possible. I added a ballpen decorated with the same paper that I used in notepad:Mam nadzieję, że moje prace się Wam podobają :-)
I hope you like my projects :-)

Pozdrawiam Was serdecznie!
Warm greetings!

Ewa

Materiały / Supplies:PODPIS

1 komentarz:

Dziękujemy za Twoje słowa

Copyright © Lemoncraft , Blogger