Inspiruje Agnieszka: świąteczne klimaty - Inspirations from Agnieszka: Xmas Vibes

 Witajcie,
Hello,  

dzisiaj chciałam, Wam pokazać kilka kartek świątecznych, w rożnym stylu. Bardzo lubię Boże Narodzenie i kartki świąteczne, staram się je robić w różnych stylach, ale zawsze obowiązuje zasada "na bogato". We wszystkich karteczkach, które pokazuję, główna rolę gra kolekcja "Świąteczne Życzenia". Dodatkowo wykorzystałam biały pasek, z nazwą kolekcji- świetnie pasuje jako napis świąteczny.
today I'd like to show you some Xmas cards in different style. I really like making Xmas cards in different styles. The only thing they have in common is rich decoration. In all the cards I used "Christmas Greetings"collection.  I also used the white strip with the name of the collection as a sentiment- the strip is perfect for it!

Do pierwszych kartek wykorzystałam piękne brokatowe papiery, dostępne w sklepie Lemoncraft.  Użyłam nie do końca typowych, świątecznych kolorów.
For the first cards I used glittery papers available at Lemoncraft Shop.  The colours are not typical for Xmas cards.

Kolejne karteczki są w jasnych, delikatnych kolorach:
Next cards are in light, delicate colours:


Na koniec chciałam pokazać karteczkę w formie, jakiej dawno nie robiłam i już zapomniałam, jak jest efektowna. Kurs Mai przypomniał mi, jak ciekawa jest ta forma.
And finally I'd like to show you a card in a box, a form I haven't done for a long time and I've already  forgotten how attractive it is. Maja's tutorial   reminded me how cool the form is. 

Mam nadzieję, że nie zanudziłam Was  na śmierć ilością prac. Która wersja świątecznych kartek podoba się Wam najbardziej?
I hope you didn't get bored to death because of the numerous works I showed... Which of the Xmas cards you liked the best?

Już w świątecznym nastroju
All in Christmas mood

Agnieszka


Materiały/Supplies:


PODPIS

7 komentarzy:

 1. Wszystkie są śliczne i takie świąteczne aż trudno wybrać najładniejszą :) W każdej jest coś urzekającego. Wybieram wszystkie sześć...

  OdpowiedzUsuń
 2. Wow! So many gorgeous cards, Agnieszka! I love all the pretty sparkle and the frostiness! :o)

  OdpowiedzUsuń
 3. Piękne prace.Wspaniałe świąteczne inspiracje:)

  OdpowiedzUsuń
 4. All beautiful cards! My favorite is card with the child and gorgeous poinsettia and mistletoe leaves.

  OdpowiedzUsuń
 5. Co jedna, to piękniejsza!

  OdpowiedzUsuń

Dziękujemy za Twoje słowa

Copyright © Lemoncraft , Blogger