Ostatnia inspiracja Mai - The last inspiration from Maja

Witajcie, mili Goście, na blogu Lemoncraft :)
Welcome, dear Visitors, to the Lemoncraft blog :)

Czy macie już naszą najnowszą kolekcję,Gossamer Blue? Mnie urzekła od pierwszego wejrzenia, jej kolorystyka i wzory wydały mi się idealne do prac chłopięcych. Tak, tak, chłopięcych, bo chłopcom w kwiatach do twarzy :) Spójrzcie sami:
Have you already got our latest collection, Gossamer Blue? It charmed me at the first sight, its colour palette and designs immediately seemed perfect for boy-themed projects, Yes, that's right - boys look great with flowers :) Just take a look:


Na jednym z moich ulubionych wzorów ułożyłam kawałki papierów i wycięte z arkuszy dodatków elementy:
One of my favourite papers makes the background upon which I arranged layers of pieces of papers and cut out elements:
...oraz kompozycję kwiatową (niektóre z dostępnych w sklepie zestawów idealnie pasują kolorystycznie!) z dodatkiem pięknego buttona z kolekcji:
...and the flower closter (some of the sets available at the store make a perfect colour match!) and the beautiful button from the collection:


Wybierając papiery do powyższego layoutu nie mogłam się zdecydować pomiędzy arkuszem 02 a 04 - dlatego zrobiłam kolejny layout, żeby oszczędzić sobie wyboru ;)
Selecting the paper for the background I couldn't decide between the 02 and 04 sheet - and so I made another layout to spare me the trouble of choice ;)


Do pięknych deseczek dobrałam jeszcze skrawki innych papierów, by stworzyć warstwowe tło (wycięłam też ozdobną koronkę z bonusowego wzoru na okładce).
I added strips of various papers to this gorgeous woodboard design to make a layered background (I also used decorative lace border from the bonus design on the pad cover).Pozostało dodać kompozycję kwiatów i metalowych ozdób, zwieńczoną kokardą z przepięknej aksamitnej wstążki z zestawu do kolekcji.
I only needed to add flower cluster with metal gears topped with a bow of gorgeous velvet ribbon from the collection set:


Nie zapomniałam też o odświeżonej wersji kolekcji "Sercem Malowane" ;) Powstały z niej dwie karteczki. The first one is for the January Granddparents' Day:
I didn't forget the refreshed "Heart Painted" collection either ;) I made two cards with it. Pierwsza - na styczniowe się święto Babci i Dziadka:


Warstwowo ułożone papiery tworzą tło pod elementy wycięte z arkuszy Vintage Time. Dodałam tylko kilka ozdób, piękne papiery nie potrzebują wiele :)
Layered papers make a background for the elements I cut out from the Vintage Time sheets. I only added a couple of embellies, beautiful papers needn't many :)Druga kartka jest uniwersalna, tak jak klasyczne róże pasuje na wiele okazji :)
The other card is more universal, just like classic roses would be good for many occasions :)


I tu również wzory papierów tworzą całość, dodałam tylko kilka różyczek, koronkę, sznureczek i piękny motylowy button z zestawu do kolekcji:
Here also just papers do the job, I only added a couple of roses, lace, stirng and a beautiful butterfly button from the collection set:I to by było na tyle - bo to mój ostatni post dla Lemoncraft. Cieszę się, że mogłam być częścią tego zespołu, tej wyjątkowej marki, że mogłam tutaj dzielić się z Wami swoimi pomysłami. Żegnam się z drużyną, ale nie z produktami - jeszcze nie raz pojawią się w moich pracach, bo są po prostu piękne! - i mam nadzieję, że też nie z Wami! Zapraszam na swojego bloga, jak również na bloga Lemoncraft, który od nowego roku będzie współtworzyć nowy, wspaniały Zespół. Pozostaje mi życzyć Wam cudownych Świąt i fantastycznego Nowego Roku!
And that's all for now - as this is my last post for Lemoncraft. I'm happy to have been a part of this team, of this special brand, that I could share my ideas here with you. I bid farewell to the team, but not to products - I'll definitely be using them as they're simply great! - and I hope not to say goodbye to you either! Do visit my blog, and also the Lemoncraft blog that the new wonderful Design Team will be running foe you. I wish you an amazing Christmas and the most fabulous New Year!

Maja

Materiały/Supplies:PODPIS

1 komentarz:

Dziękujemy za Twoje słowa

Copyright © Lemoncraft , Blogger