Inspiruje Iwona: dla najmłodszych - Inspirations from Iwona: for the little ones

Witajcie!
Hello!

Narodziny dziecka to wyjątkowe wydarzenie, które warto podkreślić niezwykłymi pamiątkami. Tak więc postanowiłam przygotować kilka przedmiotów z myślą o najmłodszych. Postawiłam na delikatne kolory z przewagą błękitu i różu. Wykorzystałam kolekcje: "Maleńkie cuda""Tylko mnie kochaj" oraz "Everyday spring".
Birth of a baby is a unique event, which is worth mentioning with unusual souvenirs. So I decided to prepare some items for the little ones. I put on delicate colors with the advantage of blue and pink. I used: "Tiny Miracles""Just Love Me" and "Everyday spring".


Na początek dwa bliźniacze boxy - wersja dla chłopca i dla dziewczynki. W każdym z nich umieściłam parę maleńkich, papierowych bucików. Idealne na pierwszą wizytę u nowo narodzonego maleństwa.
To start with two twin boxes - version for boy and girl. In each of them I put a couple of tiny paper shoes. Perfect for your first visit to a new baby.Na pewno zgodzicie się ze mną, że album na zdjęcia z pierwszych dni życia, to jedna z najcenniejszych pamiątek dzieciństwa. Cudownie móc wracać do tych szczególnych chwil, zatrzymanych na kadrach zdjęć i tak pięknie oprawionych.
You will certainly agree with me, that photo album from the first days of life is one of the most precious memories of childhood. Wonderful to be able to return to these special moments, so beautifully framed.

Przygotowałam jeszcze małą szkatułkę, w której można umieścić drobiazgi związane z okresem wczesnego dzieciństwa. Piękny, nasycony róż będzie się wspaniale prezentował w każdym dziewczęcym pokoju.
I have also prepared a small casket in which you can put out the trinkets of early childhood. Beautiful, saturated roses will be great in every girly room.
Mam nadzieję, że moje propozycję spodobają się Wam i zachęcą do stworzenia podobnych pamiątek.
Pozdrawiam
I hope that my proposal will appeal to you and encourage you to create similar souvenirs.
Bye!

Iwona


Materiały/Supplies:PODPIS

4 komentarze:

 1. Cudowne projekty stworzyliście! Zachwycam się! Dopracowane w każdym calu! Rewelacyjne papiery - można dzięki nim stworzyć cuda!

  OdpowiedzUsuń
 2. Świetne pamiątki. To pudełeczko różane pomimo że za takowym kolorem nie przepadam jest cudowne. Album jest rewelacyjny a gdy dojdą do niego najważniejsze zdjęcia będzie wyjątkowa pamiątką:-)

  OdpowiedzUsuń
 3. Jakie piękności tu widzę 💕 wszystkie prace są zachwycające..

  OdpowiedzUsuń
 4. Wow!! These are all so amazing!! I love the designs and details of each one!! So, so gorgeous!!

  OdpowiedzUsuń

Dziękujemy za Twoje słowa

Copyright © Lemoncraft , Blogger