Inspiruje Marta: kolorowe kartki - Inspirations from Marta: colorful cards

Witajcie!
Hello!

Tu Marta. Dzisiaj chciałabym Wam pokazać kilka kartek, które zrobiłam ostatnio. 
Tym razem skupiłam się na kolekcji 'Fresh Summer'. Znajdziecie w niej mnóstwo świeżych, soczystych kolorów- idealnych na lato. Moim ulubionym elementem jest zestaw karteczek. Możecie z ich pomocą wykonać wiele szybkich prac. 
It's Marta here, and today I'd like to show you some of my cards which I made lately. 
This time I focused on the newest collection- 'Fresh Summer'. It has so fresh and juicy colors- perfect for Summer. My favourite element of it is a set of ephemera cards. You can make your projects really fast using them. 
Na początku nie byłam przekonana do tego by mieszać tyle intensywnych kolorów na raz, ale w tym szaleństwie jest metoda ;) Jak widzicie moja kartka to prawdziwy miks. Bardzo przyjemnie mi się ją robiło. Do wykonania listków użyłam papierów z kolekcji "Everyday Spring"

At first I wasn't convinced to use so many vivid colors together but this combination really works. As you see my second card is full of colors. I had fun making it. To make my leaves I used some green papers from 'Everyday Spring' collection. 
Używaliście już 'Fresh Summer' w swoich pracach? Pamiętajcie, że zawsze możecie się nimi podzielić w naszej Grupie na FB:
Have you already used "Fresh Summer" in your projects? Remember that you can always share your projects in our FB Group:


Uściski!
Hugs!

-Marta

Materiały/Supplies:

PODPIS

5 komentarzy:

Dziękujemy za Twoje słowa

Copyright © Lemoncraft , Blogger