Na rocznicę ślubu - For a wedding anniversary

Witajcie, drodzy Czytelnicy bloga Lemoncraft!
Hello, dear Readers of Lemoncraft blog!

Chcę Wam powiedzieć, że z ogromną przyjemnością wykonałam projekty z pięknymi kolekcjami Lemoncraft, by Was zainspirować. Wiosna zawitała dookoła, słońce świeciło, ciepło i radość z budzącej się przyrody. Z tak cudownym nastrojem tworzyłam!
I want to say that with great pleasure did work for your inspiration from the beautiful collections Lemoncraft. Spring comes into its own, the sun was shining, warm and feel fun and joy from the awakening of nature. With such a wonderful mood so I did!

Mój pierwszy projekt to nieduży shadowbox, który wykonałam na moją rocznicę ślubu. Uwielbiam wiosnę, ponieważ urodziłam się w kwietniu! Prawdopodobnie z powodu miłości do tej pory roku podświadomie wybrałam kwiecień na wyjście za mąż :) A praca jest jasna i tajemnicza:
My first job is a small shadowbox that I made for my wedding anniversary. I love spring because I was born in April! Probably because of the love for this time of the year, I subconsciously married and I went in April) And the work I was bright and mysterious:

Moja druga praca to małe pudełeczko na kartę podarunkową. Wykonałam je z kolekcji 'Nie Zapomnij Mnie', zainspirowana delikatnością kolorów i cudnymi kwiatami. Pudełko jest udekorowane wielowarstwową kompozycją, do której zaaranżowania użyłam urocze kwiatuszki.
The second work – a small box for a gift certificate. I made it from the Forget me not collection, inspired by the tenderness of colors and the charm of flowers. The box is decorated with a multilayer composition, which is decorated with cute flowers.
Życzę Wam dobrego nastroju i radosnych wydarzeń!
I wish all good mood and joyful events!

To wszystko na dziś, dziękuję za uwagę!
It's all for today, thanks for watching!Materiały/Supplies:


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękujemy za Twoje słowa

Copyright © Lemoncraft , Blogger