Dekorujemy HDFy papierami, czyli Dom Róż w akcji / We're decorating HDFs with papers, that is House of Roses in action


Witam Was!
Hello!

Już od jakiegoś czasu chciałam połączyć papiery LemonCraft z bazami HDF, które ostatnio widzę wszędzie. Wiedziałam, że będzie z tego ciekawe połączenie ;-)
Produkty z HDF Agaterii mają ciekawe kształty - na dzisiejsza inspirację wybrałam okrągłą ramkę i taga. Bardzo dobrze się z nimi pracuje, przede wszystkim nie wyginają się, jeśli chcę na nie nałożyć więcej warstw, a co za tym idzie - więcej kleju.
Chciałam zrobić te dwie rzeczy w stylu shabby chic, a papiery z najnowszej kolekcji Lemoncraft "Dom Róż Extra" idealnie się do tego nadają.
From some time I wanted to join LemonCraft's papers and HDF products which can be seen almost everywhere lately. I just knew it's gonna be an interesting combination ;-)
HDF products from Agateria have great shapes - for today's inspiration I chose a round frame and a tag. Working with them is very nice and they don't bend when I put more layers and so, more glue.
I wanted these two projects to be in a shabby chic style and the newest LemonCraft collection, House of Roses Extra, are just perfect for that.

Na brzegu ramki użyłam dodatkowo motywu z szablonu również Agaterii, który pocieniowałam brązowym tuszem, dla efektu postarzenia. Tuszem pocieniowałam też brzegi papieru z deskami:
At the frame's edges I also used Agateria's stencil. The pattern made with it was tinted with brown ink to make it look older. I did the same with the paper with wooden pattern:
Tag ukrył się cały pod papierami, ale naprawdę nie mogłam się oprzeć dokładaniu kolejnych warstw. Przekładałam je koronkami a brzegi papierów delikatnie potuszowałam, przez co wyglądają na postarzone:
The tag is all covered with papers but I just couldn't resist of adding more and more layers.
I also put there lace and the papers' edges I delicately inked so they have a vintage look:Do następnego spotkania :-)
See you next time :-)

Kasia


Materiały / Supplies:

Dwustronny papier do scrapbookingu - Dom Róż EXTRA 04  Dwustronny papier do scrapbookingu - Dom Róż EXTRA 06  Dom Róż - Ephemera cards
Dwustronny papier do scrapbookingu - Dom Róż EXTRA 05  Dwustronny papier do scrapbookingu - Dom Róż EXTRA 02
Baza zwierciadÅ‚o  Baza zwierciadÅ‚oPODPIS

2 komentarze:

Dziękujemy za Twoje słowa

Copyright © Lemoncraft , Blogger