Papiery do scrapbookingu nie tylko do kartek / Scrapbooking papers not only for cards

Cześć Wam!Hello there!


Już od dłuższego czasu używam papierów do scrapbookingu na innych pracach niż kartki. Bardzo lubię wtedy sięgać po kolekcje LemonCraft ze względu na różane motywy, można z nich stworzyć romantyczne prace, w stylu vintage czy shabby chic.
From some time I've been using scrapbooking papers for not only cards but also other projects.
Creating such things I like using LemonCraft papers because of their rosy patterns - 
you can make very romantic, vintage or shabby chic projects with them.

Dlatego dzisiaj pokażę Wam nie tylko kartkę, ale też drewniane świeczniki, które obkleiłam papierami z kolekcji "Lullaby" i "Yesterady" (różowy) i "Sense and Sensibility" (niebieski). Dodałam też wycięte listki z nowej odświeżonej kolekcji 'Dom Róż' i motyle.
Do tego kwiaty, tekturki, mikrokulki i voila:
And that is why I want to show you today not only a card but also two wooden candleholders which I decorated with 'Lullaby' and 'Yesterday' papers ( the pink one ), and 'Sense and sensibility' papers ( the blue one ).
I also added butterflies and leaves fussy cut from the new 'House of Roses'.
There are also flowers, chipboards, microbeads and voila:Na kartce też są papiery z kolekcji 'Sense and sensibility', które połączyłam z żółtymi akcentami. Znajdą się też nutki z Ephemera cards 'Dom Róż'. Brzegi każdej warstwy dodatkowo postarzyłam brązowym tuszem:
I used 'Sense and Sensibility' papers also on my card - I combined them here with yellow accents.
There are music notes from 'House of Roses' ephemera cards too.
The edges of each layer were inked with brown ink to make the card look more vintage:
Mam nadzieję, że zachęciłam Was do wykorzystania papierów nie tylko na kartce :-)Do następnego!I hope I encouraged you to use scrapbooking papers not only in cards :-)See you next time!


Kasia


W swoich pracach wykorzystałam / In my projects I used:

Papier ozdobny - Vintage Time 026  Dwustronny papier do scrapbookingu - Sense and sensibility 07  Dwustronny papier do scrapbookingu - Sense and sensibility 08
Dwustronny papier do scrapbookingu - Sense and sensibility 04  Dwustronny papier do scrapbookingu - Sense and sensibility 02  Dwustronny papier do scrapbookingu - Sense and sensibility 03
Buttony Gossamer Blue  MaÅ‚y bloczek papierów do scrapbookingu - Lullaby  Dwustronny papier do scrapbookingu - Yesterday 05
Dom Róż - Ephemera cards  Dwustronny papier do scrapbookingu - Dom Róż EXTRA 02PODPIS

7 komentarzy:

Dziękujemy za Twoje słowa

Copyright © Lemoncraft , Blogger