Na świąteczne zdjęcia / For Christmas photos


Witajcie Fani LemonCraft!
Hello LemonCraft fans!

Już tylko godziny dzielą nas od Świąt Bożego Narodzenia i Wigilii. Przy tej okazji życzę Wam, żeby upłynęły wśród bliskich, w zdrowiu i radości, a Nowy Rok niech obdarzy Was twórczymi pomysłami i niegasnącą weną :)
Christmas Eve and Christmas are so very close.
May these days be spent with your close ones, in health and joy, and may the New Year be full of creative ideas and incessant inspiration :)

Święta to cudowny czas, który chcielibyśmy zachować na dłużej. Te chwile uwieczniamy często na zdjęciach i potem wracamy do nich wspomnieniami. Dlatego dzisiaj przygotowałam dla Was dwie prace związane właśnie ze zdjęciami. Do ich zrobienia użyłam kolekcji "Joy to the World" LemonCraft.
Christmas is a wonderful time which we would like to keep for longer. Such moments are often perpetuated on photos which later bring the memories back.
That's why I prepared for you today two projects connected with photos. Both are made with 'Joy to the World' collection by LemonCraft.

Pierwsza to ramka na zdjęcie. Wewnątrz umieściłam drugą ramkę z papieru i sztywniejszej folii. Zdjęcie wsuwa się od góry i dzięki temu mogę je sobie dowolnie zmieniać.
Ramkę ozdobiłam gwiazdami betlejemskimi z foamiranu, gałązkami z papieru, małymi bombkami oraz szyszkami, które pociągnęłam białym gesso:
The first one is a photo frame. I put another frame inside, a paper one with a foil.
Photos are popped at the top and thanks to that I can easily change them.
The frame is decorated with foamiran poinsettias, paper twigs, small baubles and cones which are delicately painted with white gesso.

Druga praca to album na bazie z beermaty w kształcie okiennicy. Pierwszą stronę pociągnęłam pastą do spękań a karty wewnątrz okleiłam papierami. Boki potapowałam białym gesso. Na kartach umieściłam tagi i wiązane na sznurek małe harmonijki. Możemy je wykorzystać na jakieś zapiski lub zdjęcia. Całość ozdobiłam koronką, wyciętymi elementami z kolekcji, tekturkami z beermaty oraz cekinami. Okładkę zdobiłam gwiazdami betlejemskimi z foamiranu i gałązkami z kartonu brokatowego. Do metalowych zapięć przywiązałam wstążki i taśmy z pomponikami:
The second project is a chipboard album in a shape of a window.
On the first page I put a crackle paste and the pages inside are plastered with scrap papers. The pages' edges are treated with white gesso.
I put some tags on some pages and small accordion folds tied with a string. They can be used for some notes or photos.
For decoration I also used lace, fussy cut elements from the collection, chipboards and sequins.
The cover is embellishd with foamiran poinsettias and twigs cut out of a glittered paper. 
I tied some ribbons and bands with bobbles.
Dziękuję, że w tym przedświątecznym zgiełku znaleźliście chwilę na spotkanie ze mną. A Wy jak przechowujecie świąteczne wspomnienia? Podzielcie się tym z nami w komentarzu pod postem :-)
Thank you for finding some time to meet me in this pre-Christmas days.
Tell me, how do you keep your festive memories?
Share your answers in the commenst below :-)


Buziaki,
Kisses,

Magda
Do moich prac użyłam / I used:


   

    
PODPIS

2 komentarze:

Dziękujemy za Twoje słowa

Copyright © Lemoncraft , Blogger