Dorota Kruszewska - nowa Cytrynowa Projektantka

W LemonCraft doceniamy kreatywność i talent nie tylko w chwili, gdy ogłaszamy nowy nabór do naszego Design Team'u! Przez cały rok bacznie obserwujemy aktywność naszych Klientów, wielokrotnie zachwycając się wyjątkowymi projektami. Czasami zdarza się, że ktoś zachwyca i zachwyca, nieustannie, za każdym razem zaskakując. Wtedy zaczynamy czuć, iż bardzo chciałybyśmy mieć tę osobę w naszym Zespole. I zapraszamy Ją do DT, poza wszelkimi naborami. Jeśli więc zastanawiasz się, czy warto się starać, czy warto pokazywać swoje prace, a nie tylko tworzyć do szuflady, dziś odpowiadamy: warto! Bo nigdy nie wiesz, kiedy kogoś oczarujesz i kiedy stanie się coś fajnego :-) U nas dziś dzieje się bardzo fajnie: witamy na LemonCraftowym pokładzie niezwykle zdolną i przesympatyczną Dorotę - poznaj Ją i Ty!

Czy do Design Team'u można się dostać tylko poprzez coroczny nabór?

Design Team ulubionego producenta papierów do scrapbookingu czy innych dodatków kreatywnych to marzenie wielu scraperek. W chwili, gdy marka ogłasza nabór do Design Team'u, czyli do swojej grupy projektowej, sporo utalentowanych osób zdobywa się na odwagę i wysyła swoje zgłoszenie. Osoby, którym nie udało się dostać do Zespołu często są zasmucone, zrezygnowane i zniechęcone do dalszej pracy. My dziś podpowiadamy: nie poddawaj się. Być może kiedyś i gdzieś zachwycisz kogoś swoją twórczością, swoją zauważalną aktywnością, swoim niebanalnym podejściem do scrapbookingu.... Nie trać wiary! I pamiętaj: my uwielbiamy podziwiać Twoje prace - nie tylko w czasie naboru do DT, ale zawsze! :-) Prace Doroty też podobają nam się od dawna, obserwujemy, zachwycamy się i wymieniamy uwagami na temat Jej wyjątkowych projektów. A teraz przyszedł czas na zaproszenie Doroty do grona naszych Projektantek :-) Oddajemy głos Dorocie:


Cześć!
Jest mi niezwykle miło dołączyć do grona innych Cytrynek i móc inspirować dla Lemoncraft!
Papiery Lemonowe wielbię od dawna, a w swej przepastnej garażowej pracowni mam jeszcze takie arkusze, których w żadnym sklepie już nie zobaczycie. Tak, tak, przecież to nie tylko papiery scrapowe, ale też wspomnienia pierwszych cięć nożyczkami w drżących łapskach, no bo przecież zamiłowanie do szczególików na papierach towarzyszy Lemoncraftowi od zawsze ;)


Na dobre rozpędziłam się w scrapbookingu i mixmediach jakieś dwa lata temu. Wcześniej dziergałam, a nawet haftowałam, a zamiłowanie do rękodzieła przejęłam w genach od żeńskiej gałęzi mojego drzewa genealogicznego.
Czasem zdarzy mi się coś przerobić, jakiś upcycling, asamblażyk, ale miłością pełną i bezwzględną kocham mixmedia z użyciem papieru. Projekty kolorowe, warstwowe, bałaganiarskie, to to w czym czuję się dobrze i mam nadzieję, że zarażę Was takim twórczym nieładem, gdyż prace clean&simple nie są dla mnie ;)


No ale dość już o mnie, kiedy na tapecie taki cudny moodboard wyzwaniowy jest :)
Przygotowałam layout, w którym użyłam kolekcję papierów House of Roses. Jak ja lubię layouty, a Ty?March challenge

Papiery jak widać zniszczyłam ;) tzn. podarłam i gdzieniegdzie postarzyłam podwijając i porządnie tuszując.Oprócz papierów bazowych użyłam też Ephemera cards z kolekcji "Yesterday", czyli cudne rameczki i róże.
Nie obyło się też bez motylków z motylkowego arkusza Vintage Time 022.
Oczywiście, jest tu też moc innych dodatków: tekturek, pręcików, resztek gipiury, papierowych kwiatów 3d itp.

Mam nadzieję, że spodobała się Wam moja interpretacja wiosennego moodboardu. Razem z całym zespołem projektowym czekamy na Wasze projekty :)


Dorotko, nas Twoja praca zwala z nóg :-) Cieszymy się, że do nas dołączyłaś, życzymy samych fascynujących chwil w naszym Zespole i nieustającej weny!

A co Ty sądzisz o pracy Doroty? :-)
PODPIS

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękujemy za Twoje słowa

Copyright © Lemoncraft , Blogger